Ajtó tapétázás Miskolc területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Tapétázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tapétázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb tapétázókat a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 104 tapétázó közül, 1300-2400 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Miskolcon bérelj fel a legjobb szakembereket a ajtó tapétázás! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Miskolcon környékén elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

16 tapétázó most online

Tamas

Tamas

A környeken vagyok.

Tamas

Tamas

Ingyenes kiszallas.

Janos

Janos

erdekel.

Mennyibe kerül az ajtó tapétázás Miskolcon?

1300 - 2400 Ft/nm

A legjobb tapétázók Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tapétázót!

Cégünk vállalja lakások és házak gipszkartonozását, álmennyezetek, boltívek elkészítését. Szakembereink korszerű technikák segítségével teljes körű felújítástt vállalnak. Amiket vállalok: Könnyűszerkezetes ház felújítása; Gipszkarton felrakása; Konyhaszekrény festés. Nálunk mindent megtalálsz

  • Ajtó tapétázás

    4600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

De tisztelt marketinges, dolgoztak nekem. A marketingjük 5*-os, de a kivitelezés csak 1*-ot ért.

Mi garantáljuk a kiváló minőséget. Lakásfelújításához Kérjen Ajánlatot mielőbb! Fő profilunk: Panel konyha felújítás; Nemesvakolat felhordás; Parketta festés. Konzultáció, tervezés, kivitel

    3900 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Kiegészítő bútort rendeltünk a konyhába, illetve a nappaliba egy speciális média falat. Mindkettő nagyon szép lett és imádjuk. A beszerelés fantasztikusan gyors volt és precíz. A határidő be volt tartva. Valójában többet kaptunk, mint amit rendeltünk. Pl. speciális szemét tárolót és megvilágítást. Nagyon meg vagyunk elégedve. Köszönjük Szána Bútor. 😄😄

Dávid
2 éve

Minőségi lakásfelújítást biztosítunk az Ön igényeire szabva. Látogasson el weboldalunkra és kérjen ajánlatot. Professzionális csapat. Gyors kivitelezés. Egyedi tervezés. Minden stílusban. Szolgáltatásaink: Fürdőszoba csempe felújítás; Zsalukő vakolás; Beton festés. Előre rögzített ár, határidők.

    2000 Ft

Kreatívak, igényes, speciális kivitelezés, egyedi elképzelések megoldása, rugalmasan.

Teljes körű felújítást vállalunk profi szakemberekkel lakások és családi házak esetén is. Nemzetközi tapasztalattal és számos referenciával rendelkezünk. Bízza otthonát profikra! Referenciák. Komplett beruházások. Ingatlan értékesítés. Saját szakemberek. Szolgáltatásaink: Fózolt laminált padló lerakása; Kültéri glettelés; Falfestés szórópisztollyal. Teljes körű ház felújítás

    2000 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Jól ment minden

10 éves tapasztalattal vállaljuk lakások, családi házak, nyaralók teljes körű felújítását. Előre megtervezett lépésekkel és ütemtervvel dolgozunk, így a... Feladatok amiket vállalok: Fózolt laminált padló lerakása; Dekorációs falfestés; Wc csempézés. Lakásfelújítás Korszerűen

    5300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Gyönyörű, minőségi bútorok és megbízható szolgáltatás. Csak kellemes meglepetések értek, mind a kommunikációt, mind a határidőt és a bútorokat illetően!

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Házak szerkezetépítése. Kulcsrakész házak. Generálkivitelezés. Ház- és lakásfelújítás. Feladatok amiket vállalok: Panellakás konyha felújítás; Glettelés; Társasház erkély felújítás. Új Fürdő, profi munka 4-5 nap | 4-5 nap felújítási munkaidő

    2300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Az általuk készített bútort életveszélyesen szerelték fel, majd elszöktek a helyszínről. Bepereltem, a pert megnyertem. Igazságügyi szakértői vélemény készült a használhatatlan, életveszélyes bútoraikról. Senkinek nem ajánlom.

Rendeld meg tapétázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy tapétázó ajtó tapétázás közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Ajtó tapétázás: mennyibe kerül Miskolcon?

Miskolcon az ajtó tapétázás átlagos díja 20600 - 38600 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok megbízható értékeléseket?

Miskolcon az ajtó tapétázás szolgáltatáshoz már 83 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok tapétázót Miskolcon?

Most 64 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AJTÓ TAPÉTÁZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk tapétázót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható tapétázót keresned amennyiben erre van szükséged: ajtó tapétázás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a tapétázó?

Egy jó tapétázó pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen helyzetben van szükséged rá: tapétázó?

Ha profi tapétázó segítsége kell, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! Az Ajtó tapétázás és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.