Ki vállal Miskolcon akril diszperziós beltéri festést?
Kattints Ajánlatkérés! Szobafestők válaszolnak 60 mp-en belül
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
A legjobb festők listája Miskolcon
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
2290 vélemény
frissítve 11 június 2026Eszter N.
A miskolci Akril diszperziós beltéri festést Róbert vezette csapat végezte. Munkája precíz volt, a felület hihetetlen sima lett, és a határidőt is betartották. A kivitelezés három napig tartott, a végösszeg 150000 Ft volt, minden árkülönbség tisztán tükröződött a számlán. Örülök, hogy ezt a szakembert választottam.
Árajánlat kéréseKovács L. M.
Nagyon elégedett vagyok a Lajos által végzett munkával a Akril diszperziós beltéri festésnél Miskolcon. A feladatot gyorsan és precízen végezte el, mindössze két nap alatt, a költség pedig kedvező volt, mindössze 45 ezer forint. A végeredmény fantasztikus, minden részletre odafigyelt. Bátran ajánlom!
Árajánlat kéréseNagy Zs. T.
A Kocsis szakértő nagyon profi munkát végzett a Akril diszperziós beltéri felújításban Miskolcon. A munka három napig tartott, az ár pedig 50 ezer forint volt. Mindig pontos volt, és a végeredmény szuper lett, nagyon meg vagyok vele elégedve. Köszönöm!
Árajánlat kéréseSzabó B. Á.
Sándor kiváló munkát végzett a Akril diszperziós beltéri festésben Miskolcon. A feladatot gyorsan elvégezte, mindössze két nap alatt, és az ár 48 ezer forint volt. Nagyon részletesen dolgozott, az eredmény pedig lenyűgöző. Mindenkinek ajánlom!
Árajánlat kéréseKiss M. R.
Lajos munkája egyszerűen fantasztikus volt a Akril diszperziós beltéri felújítás során Miskolcon. A projekt két nap alatt készült el, a költség pedig 47 ezer forint volt. Nagyon elégedett vagyok a szakértelmével és a precizitásával. Bátran fordulok hozzá a jövőben is!
Árajánlat kéréseFarkas B. G.
Balázs nagyon profi munkát végzett a Akril diszperziós beltéri festésnél Miskolcon. A feladatot három nap alatt végezte el, a díj pedig 52 ezer forint volt. Minden részletre odafigyelt, az eredmény pedig nagyon tetszik. Maximálisan ajánlom!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Akril diszperziós beltéri festés Miskolcon
Írj egy egyszerű feladatot: akril diszperziós beltéri festés Miskolcon. Mondd meg, milyen alapozásra van szükség, hány réteg legyen, és várható száradási idő. Add meg az anyagkímélő megoldásokat, a kötelező felmérést, árkategóriát és határidőt.
Akril diszperziós beltéri festék felhordása
Sziasztok! Olyan szakembert keresek Miskolcon, aki tapasztalt az akril diszperziós beltéri festék felhordásában. A feladat lényege, hogy alaposan előkészítse a falakat, tisztítsa meg és simítsa ki a felületet, majd egyenletesen vigye fel a festéket. Fontos, hogy a munka során precíz és tiszta munkát végezzen, és a festék megfelelő száradási idejét betartsa. Elvárom, hogy legyen megfelelő szakmai tapasztalat és referenciák, valamint a munkát Miskolcon, a megbeszélt időpontban végezze el. A cél egy esztétikus, tartós beltéri felület kialakítása.
Festékréteg felhordása akril diszperzióval
Üdvözlöm! Olyan szakembert keresek Miskolcon, aki jártas az akril diszperziós beltéri festék felhordásában. A feladat, hogy a megadott helyiségek falait megfelelően előkészítse, eltávolítsa a régi festéket vagy egyéb rétegeket, majd egy vagy több rétegben felvigye az új festéket. Nagy hangsúlyt fektetek a tiszta, egyenletes felületre, és arra, hogy a munka gyorsan, de precízen készüljön el. Elvárás, hogy a szakember rendelkezzen megfelelő eszközökkel és tapasztalattal, valamint a munkát Miskolcon, a megbeszélt időben végezze el.
Beltéri falak festése akril diszperziós festékkel
Szia! Miskolcon keresek egy megbízható szakembert, aki ért a beltéri falak akril diszperziós festéséhez. A feladat magában foglalja a falak alapos tisztítását, javítását, majd a festék felhordását több rétegben, hogy a végeredmény sima és esztétikus legyen. Fontos, hogy a munka tiszta legyen, és a festék gyorsan száradjon. Elvárás, hogy tapasztalt legyen ezen a területen, és a munka a megadott határidőn belül, Miskolcon történjen. A cél egy tartós, szép beltéri felület kialakítása.
Akril diszperziós beltéri festés magánlakásban
Az Akril diszperziós beltéri festés akkor jó választás, ha sima, egységes és jól takarítható falat szeretnél, de nem mindegy, milyen állapotú felületre kerül a festék. A végeredmény nem a vödörön lévő felirattól lesz szép, hanem az alap előkészítésétől, a hígítás mértékétől, a hengerezés irányától és attól, hogy a festő felismeri-e a fal hibáit még az első réteg előtt.
Magánlakásban ez a festéstípus legtöbbször nappaliban, hálóban, előszobában, gyerekszobában és mennyezeten kerül elő. Konyhába vagy erősen igénybe vett közlekedőbe is használható, de ott már számít a moshatósági osztály és a foltállóság. Fürdőbe, párás falra vagy penészes sarokba önmagában nem megoldás. Ilyenkor előbb a párásodás, a hőhíd vagy a régi bevonat állapotát kell kezelni.
Akril diszperziós beltéri felület előkészítése
A jó festő nem azzal kezd, hogy hány liter festék kell, hanem azzal, hogy megvizsgálja a falat. Más előkészítés kell régi enyves festékre, nikotinos felületre, glettelt gipszkartonra, korábban sötétre festett falra vagy friss vakolatra. Ha ez kimarad, az új festék lehet foltos, csíkos, porló vagy könnyen felválhat.
A kritikus pontok közé tartozik a régi laza réteg lekaparása, a repedések megnyitása, a megfelelő glettelés, a csiszolási por eltávolítása és a mélyalapozás. A mélyalapozó nem díszlépés. Kiegyenlíti a szívóképességet, ezért a festék nem szárad foltosan. Sokan ott hibáznak, hogy csak a látható lyukakat javíttatják, miközben a fal teljes felülete hullámos, karcos vagy eltérően szívó.
Érdemes előre elmondani, hogy lesz-e bútor a helyiségben, kell-e takarás, kiüríthető-e a szoba, mikor lehet szellőztetni, és milyen szín volt korábban a falon. Ezek nem apróságok, hanem befolyásolják az időt, a munkadíjat és a szükséges rétegek számát.
Akril beltéri festés ára
Az ár nem csak a négyzetmétertől függ. Egy frissen glettelt, világos fal gyorsabban festhető, mint egy régi, sokszor javított, erős színű felület. A nagyon olcsó ajánlat gyakran abból lesz olcsó, hogy kimarad az alapozás, kevés a réteg, gyenge a takarás vagy nincs benne kisebb javítás.
| Munka típusa | Jellemző tartalom | Irányár Ft m² |
|---|---|---|
| Egyszerű átfestés fehérre | Tiszta, világos fal, kisebb javítással | 1.800 - 3.200 |
| Színes beltéri festés | Kevertszín, pontos szegélyek, két réteg | 2.400 - 4.200 |
| Sötét szín fedése világossal | Alapozás vagy plusz réteg szükséges | 3.200 - 5.600 |
| Mennyezet festése | Fárasztóbb munka, nagyobb csíkosodási kockázat | 2.200 - 4.000 |
| Glettelés kisebb hibákra | Lyukak, karcok, apró repedések javítása | 1.200 - 2.800 |
| Teljes felületi simítás | Nagyobb falhibák, csiszolás, pormentesítés | 3.500 - 7.500 |
| Mosható akril festék felhordása | Drágább anyag, pontosabb rétegvastagság | 3.000 - 5.800 |
| Lakott lakásban végzett munka | Takarás, mozgatás, részmunka több ütemben | 2.800 - 5.500 |
Az anyagár külön tétel lehet. Beltéri diszperziós festékből nagy a különbség az olcsó fehér festék, a prémium fedőképességű festék és a mosható, színezett változat között. A pontos ajánlatban szerepeljen, hogy az ár tartalmazza-e az alapozót, takarást, kisebb javítást, festékbeszerzést és a munka utáni alap takarítást.
Akril diszperziós beltéri festő választása
Festőt ne csak ár alapján válassz. Kérdezd meg, milyen előkészítést javasol a mostani falra, hány réteggel számol, kell-e alapozás, és milyen festéket használna. Aki látatlanban minden felületre ugyanazt mondja, az valószínűleg nem a fal állapotából indul ki.
Jó jel, ha a szakember rákérdez a régi festékre, a nedvesedésre, a korábbi javításokra, a bútorokra és arra, hogy milyen igénybevétel éri a helyiséget. Egy gyerekszoba vagy előszoba más festéket kívánhat, mint egy ritkán használt vendégszoba. Qjob.hu felületén érdemes olyan jelentkezőt keresni, aki nem csak négyzetméterárat ír, hanem röviden leírja a munkamenetet is.
Gyenge jel, ha az ajánlatban nincs szó takarásról, száradási időről, alapozásról vagy a javítások határáról. Az is kockázat, ha a festő minden színt egy rétegből ígér. Ez ritkán reális, főleg erős árnyalatoknál vagy változó szívóképességű falon.
Akril diszperziós festés Miskolcon
Miskolcon sok lakásban vegyes falállapotokkal találkozni. Lehet ugyanazon a munkán belül régi vakolat, gipszkarton javítás, korábbi beázás nyoma és többféle régi festék. Ilyenkor az egységes végeredményhez nem elég ugyanazzal a hengerrel végigmenni a falon. A problémás részeket külön kell kezelni, különben a friss festés után is átüthetnek a foltok.
Helyi munka esetén a felmérésnél különösen hasznos, ha képeket küldesz természetes fényben, közelről és teljes falnézetben is. Egy sarokfotó nem mutatja meg, hogy hullámos-e a fal, mennyi a javítandó rész, és lesz-e nehéz szegélyezés ablak, konyhabútor vagy radiátor mellett. Miskolc környéki megbízásnál is jobb előre tisztázni, hogy az ajánlat csak munkadíj, vagy tartalmazza az anyagbeszerzést is.
Tipikus hibák akril beltéri festésnél
A leggyakoribb hiba a túl korai festés friss glettre vagy friss vakolatra. Ha a felület még nedves, a festék nem fog szépen kötni, és a foltosodás később jelenik meg. Ugyanilyen gond a poros csiszolt fal, amelyre alapozó nélkül kerül a festék. Ilyenkor a bevonat nem tapad rendesen.
Másik visszatérő probléma a rossz színválasztás. A kis színkártya nem ugyanúgy mutat nagy falon, gyenge nappali fényben vagy meleg mesterséges világítás mellett. Ha fontos az árnyalat, kérj próbamintát egy kisebb falszakaszon. Ez olcsóbb, mint egy teljes szoba újrafestése rossz tónus miatt.
A túl erős hígítás is rontja az eredményt. Könnyebb vele dolgozni, de gyengébb lesz a fedés, több réteg kellhet, és a fal hamarabb koszolódhat. A henger nyoma, a foltos száradás és a csíkos mennyezet sokszor nem festékhiba, hanem rossz technika, rossz rétegvastagság vagy siettetett munkamenet következménye.
Akril diszperziós beltéri munka átvétele
A friss festést ne csak szemből nézd meg. Oldalfényben látszik, ha csíkos a hengerezés, hullámos a javítás, vagy eltérően szívott a glettelt rész. A sarkoknál, kapcsolók körül, szegélyek mellett és mennyezet találkozásánál derül ki, mennyire volt pontos a munka.
Normális, ha a festék száradás közben kissé foltosnak tűnik. Az átvételt érdemes a teljes száradás után végezni. Nem normális viszont, ha a fal tapintásra porlik, a javított foltok erősen átütnek, a szegélyek reszketnek, vagy a festék könnyen lejön enyhe dörzsölésre. Ilyenkor nem újabb gyors réteg kell elsőként, hanem az okot kell megtalálni.
A jó megbízás ott kezdődik, hogy nem csak annyit írsz, festeni kell. Add meg a helyiség méretét, a fal jelenlegi állapotát, a kívánt színt, a bútorozottságot, a határidőt és azt, hogy szeretnél-e mosható felületet. Ebből a szakember pontosabban látja, milyen munkát vállal, te pedig kevesebb meglepetést kapsz az árban és a végeredményben.
Kapcsolódó szolgáltatások
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 808 9788






