Alaprajz tervezés Miskolc szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Építészmérnökt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építészmérnök szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb építészmérnököket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 92 építészmérnök közül, 4000-7500 Ft/óra áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Miskolcon bérelj fel a legjobb szakembereket a alaprajz tervezés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Miskolcon közelében dolgozó szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

14 építészmérnök most online

Laszló

Laszló

A környeken vagyok.

Istvan

Istvan

Ingyenes kiszallas.

Andras

Andras

erdekel.

Mennyibe kerül az alaprajz tervezés Miskolcon?

4000 - 7500 Ft/óra

A legjobb építészmérnökök Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építészmérnökt!

Gyors helyszíni felmérés, design, praktikum, magas minőségű bútorvasalatok! Kiváló minőségű bútorok az aktuális trendeknek megfelelően, legjobb szerelvény márkákkal!

  • Alaprajz tervezés

    9900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Architects of the cool type :)

Bazsykha
2 éve

Lakásfelújításban gondolkozik? Csak fürdőszoba felújítás lenne? Hívjon minket! Előre megtervezett lépésekkel és ütemtervvel dolgozunk, így a határidőket...

    6100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Creativity meeting extreme professionalism. Have never experienced a more dedicated team of architects. Ingenious and trustful. Discover them, meet them, entrust them and enjoy the added value they bring onto the table.

Judit Eke
2 éve

Modern új családi házak, ingatlanok, akár magán akár üzleti célra. Építészmérnöki szolgáltatások, megtervezzük álom házad és segítünk a kivitelezésben. 5+ éves tapasztalat.

    5600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon segítőkész és hozzáértő csapat! Ajánlom!

Okos otthon és okos iroda tervezés és kivitelezés falbontás és vésés nélkül. Vezeték nélküli eszközök.

    6400 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon tetszett szeretek ott dolgozni ❤️

Belsőépítészeti tervezés látványtervezéssel egyedi igények szerint.

    6100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Későn jutott eszembe, hogy nem készítettem el az energetikai tanúsítványt.Sokat segítettek a szakvélemény 1 nap alatti elkészítésével, ezzel hozzájárultak, hogy a adásvétel időpontját nem kellett módosítani. Még egyszer köszönöm!

Rendeld meg építészmérnök szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építészmérnök alaprajz tervezés közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Alaprajz tervezés: mennyibe kerül Miskolcon?

Miskolcon az alaprajz tervezés átlagos díja 4200 - 8000 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek igazi véleményeket?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok építészmérnökt Miskolcon?

Most 60 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ALAPRAJZ TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk építészmérnökt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható építészmérnökt megbíznod ha a következőre van szükséged: alaprajz tervezés.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi építészmérnök segítségét?

Egy jó építészmérnök az alaprajz tervezés mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: alaprajz tervezés?

Az Alaprajz tervezés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy építészmérnökt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.