Áramvédő kapcsoló bekötése Miskolcon a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Áramvédő kapcsoló bekötése Miskolcon a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Áramvédő kapcsoló bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

16 villanyszerelő most online

Karoly

Karoly

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvállalom.

Attila

Attila

Mennyibe kerül a áramvédő kapcsoló bekötése Miskolcon?

3000 - 5700 Ft

A legjobb villanyszerelők Miskolcon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt megrendelők! MÉRŐHELYI TEVÉKENYSÉGEKNÉL regisztrált és AJÁNLOTT villanyszerelőként nem csak a kivitelezést vállalom, igény esetén a teljes Elmű ügyintézést is végigviszem az ügyfél helyett egy meghatalmazással. Várjuk megkeresését!

Villanyszerelő árak:

  • Biztosítéktábla csere 4db kismegszakítóig 20.000 Ft-tól
  • Spot lámpa beszerelése: 1500 Ft /darab
  • Elektromos hálózat felújítás: 7000 Ft /kiállás

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-17:00 - ig.

  • Áramvédő kapcsoló bekötése

    3900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Megbízható és precíz szakember.

Üdv László vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Elsődleges feladatomnak tekintem a lakásokban adódó műszaki problémák megfelelő szaktudással történő elhárítását, hogy az Ön otthonában található elektromos eszközök, a lehető legrövidebb időn belül újra használhatók legyenek. Üzletek, cégek is bátran keressenek. Számlaképes vagyok.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Gyengeáramú szerelések 1 db - 550000 Ft
  • Falba vésve új konnektor kialakítása : 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab
  • Túlfeszültség védelem: 65000 Ft-tól 97500 Ft-ig /darab

Üdv, László

    5900 Ft

László T. - Áramvédő kapcsoló bekötése Miskolcon - 1
László T. - Áramvédő kapcsoló bekötése Miskolcon - 2
László T. - Áramvédő kapcsoló bekötése Miskolcon - 3
László T. - Áramvédő kapcsoló bekötése Miskolcon - 4

5 vélemény / értékelés 4.5

Gyors munka, gyors kapcsolatfelvételt követően!

Mór
3 éve

Üdv János vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Vállalok kisebb-nagyobb villanyszerelést, fogyasztásmérőhely szabványosítást, kiépítést. Bízom benne, hogy felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon bizalommal!

Milyen villanyszerelő árak:

  • Komplett elektromos szerelés 6500 – 9500 Ft/szerelvény
  • Lakáselosztó bekötése: 50000 Ft /darab
  • Kiszállás székhelyen kívül: 4500 Ft /alkalom

Kiszállási díjaink: 9.00 - 16.00 óra között .

    5800 Ft

János H. - Áramvédő kapcsoló bekötése Miskolcon - 1

2 vélemény / értékelés 4.6

Pontos és precíz, munkájára igényes. Elérhető! Mindenkinek ajánlani tudom!

Vilmos
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő áramvédő kapcsoló bekötése Miskolcon

Népszerű kérdés

Áramvédő kapcsoló bekötése: mennyi a munkadíj Miskolcon?

Miskolcon a áramvédő kapcsoló bekötése átlagára 2000 - 3800 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek megbízható értékeléseket?

Miskolcon az áramvédő kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 92 véleményt kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Miskolcon?

Jelenleg 63 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a feladattal bízható meg: áramvédő kapcsoló bekötése vagy bármi hasonlóval.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik az áramvédő kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon nagyon sok szakember van, aki kész megoldani a problémát.