Ki végzi a beléptető rendszer tervezését Miskolcon?
Kérj ingyenes árajánlatot villanyszerelőtől, gyors garanciás és problémamentes megoldás!
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
A legjobb beléptetőrendszer-tervezők listája Miskolcon
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
2281 vélemény
frissítve 07 június 2026Károly K.
Azért választottam Bálintot a beléptető rendszer tervezésére Miskolcon, mert alaposan felmérte az igényeket, és a javasolt megoldások érthető ütemtervben mentek végig. A teljes tervezési munka körülbelül 4 hétig tartott, és a végösszeg 120000 Ft volt. Az egész projekt gördülékenyen zajlott, nagyon elégedett vagyok.
Árajánlat kéréseGábor F.
Nagyon elégedett vagyok Zsolt munkájával a beléptető rendszer tervezésében Miskolcon. Gyorsan és precízen dolgozott, a rendszer működése már most kiváló. A projekt kb. 3 napot vett igénybe, és az ár kb. 150.000 forint volt. Nagyon ajánlom őt másoknak is!
Árajánlat kéréseÁgnes K.
Dávid fantasztikus munkát végzett a beléptető rendszer tervezésében. Nagyon segítőkész volt, minden kérdésemre részletes választ adott. A munka időtartama kb. 2 nap, a költség pedig körülbelül 140.000 forint. Mindenkinek szívből ajánlom!
Árajánlat kéréseLászló M.
Zsolt nagyon profi volt a beléptető rendszer tervezésében. Minden részletre odafigyelt, és a végeredmény tökéletes lett. A munka 4 nap alatt készült el, a díj pedig 160.000 forint volt. Nagyon meg vagyok vele elégedve!
Árajánlat kéréseKatalin T.
Éva kiváló munkát végzett a beléptető rendszer tervezésében Miskolcon. A kommunikáció és a hatékonyság is nagyon jó volt, a rendszer már működik problémamentesen. A projekt kb. 3 napig tartott, a költség pedig 155.000 forint volt. Bátran ajánlom!
Árajánlat kéréseDénes B.
Dezső nagyon jó szakember a beléptető rendszer tervezésében. Minden határidőt betartott, és a rendszer működése kifogástalan. A munka 2 napig tartott, a díj pedig kb. 145.000 forint volt. Nagyon meg vagyok vele elégedve!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Beléptető rendszer tervezése Miskolcon
Kérjük, tervezzen beléptető rendszert Miskolcon. Egyszerű követelmények: kivitelezhető hardver- és szoftverkomponensek, költségvetés becslése, telepítéshez szükséges adatok összegyűjtése, és határidők megadása. A szakember legyen tapasztalt, legyen megfeleltetve helyi előírásoknak, és legyen elérhető.
Beléptető rendszer tervezése irodaépülethez
Szükségem van egy szakemberre, aki képes egy hatékony és biztonságos beléptető rendszert tervezni egy irodaház számára Miskolcon. A feladat magában foglalja a rendszer konfigurálását, a felhasználói hozzáférések beállítását és a telepítéshez szükséges dokumentáció elkészítését. Elvárás, hogy tapasztalt legyen ilyen rendszerek telepítésében, és rendelkezzen megfelelő referenciákkal. A feladatot olyan helyen kell elvégezni, ahol a rendszer könnyen kezelhető és bővíthető a jövőben. Fontos, hogy a rendszer megfeleljen a helyi jogszabályoknak és biztonsági követelményeknek.
Automatizált beléptető rendszer kialakítása
Olyan szakembert keresek, aki tapasztal az automatizált beléptető rendszerek tervezésében és telepítésében Miskolcon. A feladat magában foglalja a rendszer kiválasztását, a telepítés és konfigurálás folyamatát, valamint a rendszer működésének tesztelését. Elvárás, hogy ismerje a legújabb technológiákat és képes legyen integrálni a rendszert a meglévő biztonsági infrastruktúrával. A munka során szoros együttműködés szükséges a helyszínen, a határidőket pontosan tartva. A felhasználók képzése is része a feladatnak.
Beléptető rendszer karbantartása és frissítése
Olyan szakembert keresek, aki rendszeresen tudja karbantartani és frissíteni a már meglévő beléptető rendszert egy miskolci irodaházban. A feladat magában foglalja a rendszer hibáinak kijavítását, a szoftverfrissítéseket, valamint az esetleges hardvercseréket. Elvárás, hogy jó problémamegoldó képességgel rendelkezzen és gyorsan tudjon reagálni a felmerülő problémákra. Fontos, hogy a rendszer zavartalan működését biztosítsa, és dokumentálja a munkálatokat.
Beléptető rendszer tervezés magán- és kisüzemi épületekhez
A Beléptető rendszer tervezés akkor hasznos, amikor nem elég egy zárat vagy kódkapcsolót felszerelni, hanem előre kell látni, ki, mikor, melyik ajtón, milyen jogosultsággal léphet be. Egy jó terv nem a katalógusból indul, hanem az épület használatából. Más megoldás kell egy társasházi kapuhoz, egy rendelőhöz, egy raktárhoz, egy irodához vagy egy kisebb panzióhoz, ahol a vendég, a személyzet és a karbantartó nem ugyanazt a hozzáférést kapja.
A tervezés célja nem az, hogy minél több eszköz kerüljön a falra. A cél az, hogy a rendszer ne akadályozza a mindennapi használatot, mégis visszakereshető és kezelhető legyen. Ezt a különbséget sok ügyfél csak akkor érzi meg, amikor egy olcsón összerakott rendszerben nem lehet gyorsan letiltani egy elveszett kártyát, nincs belépési napló, vagy áramszünet után kézzel kell újraindítani a vezérlést.
Beléptető rendszer igényfelmérés
Az első döntés mindig az, hogy hány belépési pontot kell szabályozni, és ezek közül melyik valóban kritikus. Nem minden ajtóra kell olvasó. Egy főbejárat, egy raktár, egy személyzeti ajtó és egy szerverterem eltérő kockázatot jelent. A gyenge terv ott kezdődik, amikor minden ajtót ugyanúgy kezelnek, pedig a használat gyakorisága, a menekülési útvonal, a zár típusa és a jogosultsági szint különböző.
Érdemes előre összegyűjteni a felhasználói csoportokat. Tulajdonos, alkalmazott, takarító, alvállalkozó, vendég, bérlő, karbantartó. A rendszer akkor lesz jól kezelhető, ha nem személyenként kell minden szabályt újra megadni, hanem csoportok, időzónák és ajtózónák alapján működik. Egy kis létszámú helyen is lehet későbbi káosz, ha induláskor nincs végiggondolva, hogyan történik a belépők kiadása, visszavétele és tiltása.
Beléptető rendszer tervezési árak
A tervezési díj nem csak rajzolásból áll. Benne lehet a helyszíni felmérés, az ajtók műszaki vizsgálata, az eszközlista, a kábelezési javaslat, a jogosultsági logika, a bővíthetőségi terv és a kivitelezőnek átadható dokumentáció. Az ár főleg attól függ, hogy egyszerű önálló ajtókról vagy központilag felügyelt, naplózható rendszerről van szó.
| Tervezési feladat | Jellemző tartalom | Irányár Ft |
|---|---|---|
| 1 ajtós alapfelmérés | Olvasó, zár, tápellátás és használati javaslat | 25.000 - 45.000 |
| 2-3 ajtós kis rendszer | Jogosultságok, eszközlista, egyszerű kábelút | 45.000 - 85.000 |
| Iroda vagy rendelő terv | Felhasználói csoportok, időzónák, naplózás | 70.000 - 140.000 |
| Társasházi beléptetés | Lakói csoportok, kapu, garázs, vendégkezelés | 80.000 - 180.000 |
| Raktár vagy műhely | Zónák, személyzeti útvonalak, biztonsági szintek | 90.000 - 220.000 |
| Meglévő rendszer áttervezése | Hibák feltárása, bővítési terv, kompatibilitás | 60.000 - 160.000 |
| Kivitelezési dokumentáció | Eszközlista, bekötési logika, átadási feltételek | 90.000 - 260.000 |
| Integrációs terv | Kamera, riasztó, munkaidő vagy távoli kezelés kapcsolata | 120.000 - 320.000 |
Gyanúsan alacsony árnál gyakran kimarad a későbbi üzemeltetés szempontja. Ilyenkor csak az első bekötésre készül ajánlat, de nincs szó szoftverlicencről, kártyapótlásról, akkumulátoros tartalékról, vésznyitásról vagy arról, hogy a rendszer bővíthető-e új ajtóval.
Beléptető rendszer tervező választása
Jó szakember nem azzal kezd, hogy melyik márkát szereti, hanem kérdez. Milyen ajtók vannak, mennyi a napi forgalom, ki kezeli a jogosultságokat, kell-e napló, van-e meglévő riasztó vagy kamera, szükséges-e távoli adminisztráció. Ha ezek nélkül ad végleges árat, az inkább eszközeladás, nem tervezés.
Érdemes olyan tervezőt keresni, aki különbséget tesz önálló kódzár, kártyás beléptető, hálózatos vezérlő, mobilos azonosítás és biometrikus megoldás között. Nem azért, mert mindig a legdrágább kell, hanem mert a rosszul választott technológia később drága. Például egy könnyen másolható régi típusú kártya olcsónak tűnhet, de biztonsági szempontból gyenge választás lehet olyan helyen, ahol elveszett vagy kölcsönadott azonosítók is előfordulnak.
Beléptető rendszer Miskolcon és környékén
Miskolcon a beléptető rendszer tervezés gyakran vegyes épületállományhoz kapcsolódik. Régebbi társasházi kapuk, utólag alakított irodák, kisebb telephelyek és vendéglátóhelyek esetén nem elég az eszköz katalógusadata. Meg kell nézni az ajtó állapotát, a zárszerkezetet, a kábelezés lehetőségét, a kaputelefon kapcsolatát és azt is, hogy a rendszer karbantartható marad-e a későbbi üzemeltető számára.
A helyi adottság nem marketingkérdés, hanem műszaki kockázat. Egy vastag falú, régi épületben más lehet a kábelvezetés, mint egy új irodában. Egy forgalmas kapunál gyorsabb azonosítás kell, mint egy ritkán használt raktárajtónál. Ezen az oldalon olyan szakembert érdemes keresni, aki a helyszíni korlátokat is beépíti a tervbe, nem csak az olvasó és a zár típusát írja le.
Beléptető rendszer hibás tervének jelei
Sokan ott hibáznak, hogy a rendszert csak zárként képzelik el. Pedig a beléptetés adatkezelés, jogosultságkezelés és üzemeltetési feladat is. Rossz jel, ha nincs terv arra, mi történik áramszünetkor, hogyan lehet vészhelyzetben kijutni, ki fér hozzá az admin felülethez, hogyan készül mentés, és hogyan lehet törölni egy volt dolgozó vagy korábbi bérlő jogosultságát.
Szintén kockázat, ha a terv nem választja szét a biztonsági és kényelmi igényeket. A mobilos nyitás kényelmes lehet, de nem minden környezetben indokolt. A biometrikus azonosítás látványos, de adatvédelmi és kezelési kérdéseket is felvethet. Egy korrekt terv megmutatja, melyik megoldás milyen kompromisszummal jár.
Beléptető rendszer dokumentáció és átadás
A tervezés végén a megrendelőnek nem csak egy ajánlatot kell kapnia. Hasznos dokumentum az ajtónkénti eszközlista, a jogosultsági mátrix, a kábelezési vázlat, a tápellátási javaslat, a kezelői szerepek leírása és az átadási próba feltételei. Ezek nélkül a kivitelezés után nehéz számon kérni, hogy pontosan mit kellett volna megvalósítani.
Normális átadásnál kipróbálják az éles és tiltott belépést, az időzónákat, a naplózást, az áramszünet utáni működést és legalább egy elveszett azonosító letiltását. Ha ezek a próbák kimaradnak, a hiba gyakran csak akkor derül ki, amikor már használatban van az épület, és a javítás több egyeztetést, kiszállást és pluszköltséget okoz.
Kapcsolódó szolgáltatások
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 808 9788






