Bútorgyártás Miskolc területén!

Asztalosmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj bútorgyártó szakembert?

Ne hagyd ki a legkeresettebb lehetőséget a Qjob-on! Kérj árajánlatot a személyre szabott bútorokra Miskolcon, garantált minőséggel és 84 szakemberrel a tökéletes elkészítéshez! Ha először használod a Qjob-ot és nem tudod, miként kezdj hozzá, ossz meg velünk a feladatot, és azonnal találsz árajánlatokat a helyi szakemberektől. Ellenőrizd a profiljukat, olvasd el a visszajelzéseket és kérj további információkat, mielőtt döntenél. Mindez teljesen DÍJMENTESEN! Hajrá, próbáld ki most!

13 bútorgyártó most online

Tamas

Tamas

A környéken vagyok.

Barnabas

Barnabas

Ingyenes kiszállás.

Gyula

Gyula

Érdekel.

Mennyibe kerül a bútorgyártás Miskolcon?

4900 - 9200 Ft/óra

A legjobb bútorgyártók Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bútorgyártót!

Egyedi bútor tervezése készítése és beépítése. Konyhabútor, gardrób és fürdőszoba szekrény. Bosch háztartási kis- és nagygépek forgalmazása - Fürdőszobai szaniterek...

  • Bútorgyártás

    2000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Eddig mindig velük költöztem, illetve 1-1 bútort is költöztettek hozzám. Mindig elégedett voltam, szakszerű, sérülésmentes szállítás-összeszerelés -értik a fiúk dolgukat :) Ha bármikor csúszás volt, azt időben jelezték. Szívesen ajánlom bárkinek!

Elemenként összeszerelt variálható konyhaszekrények rövid határidőre, olcsón! Variálható konyhagarnitúrák, készletről akár azonnal!

    2400 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Nem jöttek el a megbeszélt, leegyeztetett időpontra (05.15. reggel 8 óra), telefonon nem volt elérhető akkor reggel 8-9 óra között (tovább nem vártam ...), hiába hívogattam. Azóta sem hívtak vissza, nem kértek elnézést. Számomra megbízhatatlan szolgáltató.

Különböző lapraszerelt bútorok szakszerű szerelését, beépítését, összeszerelését vállaljuk. Ha szüksége van egy profi bútorszerelő csapatra, hívjon minket bizalommal! Bútor Összeszerelés. Kedvező áron. Garanciával. Szekrényszerelés. Szekrények Szerelése.

    4200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Kicsit lassan dolgoznak, gondolom sok a munkájuk, de minden más rendben volt.

Bútor kárpitozás, bútor restaurálás ingyenes helyszíni felméréssel. Hívjon, írjon még ma! 50 éves tapasztalat. Antik és modern bútorok restaurálása. Hagyományos anyagok és eljárás.

    2000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Nem ajánlom. (csak a ceruza fog vastagon)

Kiváló minőségű bútorok az aktuális trendeknek megfelelően, legjobb szerelvény márkákkal! Egyedi bútorkészítés méretre - konyhabútor - fürdőszobabútor - előszobabútor. 23 év tapasztalat. Garantált minőség. 2 év garancia. Ingyenes tanácsadás. Ingyenes felmérés.

    3700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Pontos,precíz,gyors. Csak ajánlani tudom.

Rendelj bútorgyártó szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy asztalos bútorgyártás közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Bútorgyártás: milyen árak vannak Miskolcon?

Miskolcon a bútorgyártás átlagos ára 4200 - 7800 Ft/óra. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Asztalosok - hogyan választhatunk Miskolcon?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek asztalost Miskolcon?

Ebben a pillanatban 61 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BÚTORGYÁRTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk asztalost?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált asztalost megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: bútorgyártás.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi asztalos segítségét?

Egy jó asztalos a bútorgyártás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha asztalost hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!