Elektromos autó töltőállomás telepítése Miskolc szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Elektromos autó töltőállomás telepítése Miskolcon a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Elektromos autó töltőállomás telepítése Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

18 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszállás.

Nandor

Nandor

Érdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a elektromos autó töltőállomás telepítése Miskolcon?

154600 - 290000 Ft

A legjobb villanyszerelők Miskolcon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdv László vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Keressen engem amennyiben valamilyen villamos problémája lenne lakásában, házában. Ha a szükség úgy hozza nem dobom el a szerszámokat 20h-kor.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Falba vésve új konnektor kialakítása : 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig
  • Elektromos sütő bekötése: 15000 Ft /darab
  • Mosógép bekötése: 10000 Ft /darab

Üdv, László

  • Elektromos autó töltőállomás telepítése

    6500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.1

Nagyon jó volt!

Miklós
3 éve

A megoldások embere vagyok. Sok-sok évet töltöttem áramszolgáltatói területen. Fontos számunkra a rendes és tiszta megjelenés, munkavégzésünk hatékony és gyors, magunk után mindig eltakarítjuk a szemetet.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Szaunatáp kialakítása 1 db - 50000 Ft
  • Lakás átvezetékelése: 150000 Ft-tól 1225000 Ft-ig /㎡
  • Lakáselosztó csere: 12000 Ft /darab

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

    4700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Mindent úgy csinált meg, ahogyan azt előzőleg megbeszéltük.

Lőrinc
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Villanyszerelés GYORS SZERVÍZ (akár 24/7 órán belül). Fizetés már a helyszínen bankkártyával is!

Villanyszerelés árak:

  • Mérési jelölés, kirajzolás dobozhely részére1 m - 16 Ft
  • Különálló villanytűzhely bekötése és beüzemelése: 13.000 Ft-tól
  • Elektromos sütő bekötése: 23.000 Ft-tól 35.500 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    3500 Ft

Richárd F. - Elektromos autó töltőállomás telepítése Miskolcon - 1
Richárd F. - Elektromos autó töltőállomás telepítése Miskolcon - 2
Richárd F. - Elektromos autó töltőállomás telepítése Miskolcon - 3
Richárd F. - Elektromos autó töltőállomás telepítése Miskolcon - 4
Richárd F. - Elektromos autó töltőállomás telepítése Miskolcon - 5

6 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon jó szakember! Villanyszerelőre volt szükségem egy Budapest ház felújításánál, mert az előző félbe hagyta a munkát és nem jött többet. Köszönöm Richárd! Kár, hogy nem őt találtam meg előszőr!@

Zoltán
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő elektromos autó töltőállomás telepítése Miskolcon

Elektromos autó töltőállomás telepítése: mennyibe kerül Miskolcon?

Miskolcon a elektromos autó töltőállomás telepítése átlagára 152500 - 285900 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek hiteles értékeléseket?

Miskolcon az elektromos autó töltőállomás telepítése szolgáltatáshoz már 23 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról elérhető már vélemény a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Miskolcon?

Jelenleg 18 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod ha szükséged van erre: elektromos autó töltőállomás telepítése.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatoknál lehetnek segítségedre: villanyszerelők?

Például elektromos autó töltőállomás telepítése vagy bármilyen hasonló feladat esetén a legjobb választás egy regisztrált villanyszerelő. Most 18-n várják, hogy segíthessenek. Csak hirdesd meg a feladatot és válassz a szakemberek közül!