ELMŰ amper bővítés Miskolcon a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb ELMŰ amper bővítés Miskolcon a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! ELMŰ amper bővítés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

22 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszállás.

Balazs

Balazs

Érdekel.

Andras

Andras

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a elmű amper bővítés Miskolcon?

50600 - 94800 Ft

A legjobb villanyszerelők Miskolcon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm! Minőségi, tiszta munkavégzést garantálok, a megbeszélték betartását, alapos kommunikációt, korrekt, reális áron. Több éves szakmai tapasztalat!

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Áramkör bővítés kismegszakítóval 2500 Ft/db-tól
  • Mosógép bekötése: 10000 Ft-tól 25000 Ft-ig
  • Elektromos sütő bekötése: 6500 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 8.00 - 16.00 óra között .

  • ELMŰ amper bővítés

    5600 Ft

Zsolt T. - ELMŰ amper bővítés Miskolcon - 1
Zsolt T. - ELMŰ amper bővítés Miskolcon - 2

7 vélemény / értékelés 4.9

Pontosan érkezett. A munkával sem volt fennakadás

Üdv László vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Keressen engem amennyiben valamilyen villamos problémája lenne lakásában, házában. Ha a szükség úgy hozza nem dobom el a szerszámokat 20h-kor.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Falba vésve új konnektor kialakítása : 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig
  • Elektromos sütő bekötése: 15000 Ft /darab
  • Mosógép bekötése: 10000 Ft /darab

Üdv, László

    6500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.1

Nagyon jó volt!

Miklós
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Villanyszerelés riasztó és kamera rendszerek kiépítést vállaljuk Miskolc. Gyors, fiatalos és józan életvitelt követő kollegáimmal. 34+ év tapasztalat. Több, mint 44 városban.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Elosztó tábla bekötése munkadíj: 35.000 Ft-tól.
  • Kiállás dugalynak: 6000 Ft /darab
  • Fi relé beépítése: 19000 Ft-tól 29000 Ft-ig /darab

Üdv, Ferenc

    6000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.3

Ár/érték arány szempontból teljesen megfelel. Tisztességes, rutinos, elvégzi a megbeszélt munkát. Ha kell, rugalmas is, ha közben újabb megoldandó probléma merülne fel.

Marcel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő elmű amper bővítés Miskolcon

Népszerű kérdés

ELMŰ amper bővítés: milyen árak vannak Miskolcon?

Miskolcon a elmű amper bővítés átlagára 50900 - 95400 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok hiteles véleményeket?

Miskolcon az elmű amper bővítés szolgáltatáshoz már 95 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Miskolcon?

Jelenleg 73 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy profi villanyszerelő az elmű amper bővítés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Népszerű kérdés

Mire számíts, ha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: elmű amper bővítés?

Az ELMŰ amper bővítés és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.