Ki készít Miskolcon esővédő tetőt megbízhatóan?
Kattints, és egy perc múlva már több esővédő tető készítő ajánlatából választhatsz!
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
A legjobb bádogosok listája Miskolcon
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
1855 vélemény
frissítve 30 június 2026Gábor N.
Az Esővédő tető készítése Miskolcon témában kerestem szakértőt, és végül a megoldás mellett döntöttem. A kivitelező 5 év garanciával vállalta a tetőfedést, a munka 3 nap alatt elkészült és 260000 forintba került. Róbert felmérése alapos volt, a kommunikáció zökkenőmentes, a szakértelem látszott minden fázisban. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel és a praktikus esővédő megoldással. Ajánlom mindenkinek, aki Miskolcon szeretne megbízható tetőfedőt.
Árajánlat kéréseKincső N.
Miskolcon kértem Esővédő tető készítése szolgáltatást, és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. A szakember pontosan érkezett, felmérte a helyszínt, majd részletesen elmagyarázta a lehetőségeket és a költségvetést. A munka közben is tartotta a határidőt, a végén pedig a tető megújult és kész a védelem az eső ellen. A díj a megadott összeghez képest korrekt volt, 260000 forintért végezte a feladatot. Ügyfélbarát hozzáállás, köszönöm a kiváló munkát, Róbert {R.}
Árajánlat kéréseLászló N.
Nagyon elégedett vagyok azzal a munkával, amit Danyi szakértő végzett az esővédő tető készítésében Miskolcon. A feladatot gyorsan, mindössze két nap alatt elvégezte, a végeredmény pedig fantasztikus lett. Az ár is kedvező volt, mindössze 150.000 forintért megkaptam a minőségi munkát. Kedves, profi és nagyon segítőkész volt, biztosan fogom még őt hívni a jövőben is.
Árajánlat kéréseGábor K.
Szeretném megköszönni Szolga Lászlónak a kiváló munkát az esővédő tető készítésében Miskolcon. A munka három nap alatt készült el, és minden részletet tökéletesen megoldott. Az ár, amit kértek, 180.000 forint volt, ami teljesen megérte a végeredményt. Nagyon profi, kedves és segítőkész volt, ajánlom mindenkinek!
Árajánlat kéréseKrisztián B.
Kedves Krisztián, nagyon elégedett vagyok a munkájával az esővédő tető készítésében. Egy hét alatt készült el, a költség pedig 160.000 forint volt. Munkája precíz és gyors volt, minden részletben segített, és a végeredmény tökéletes. Bátran ajánlom másoknak is!
Árajánlat kéréseRoland T.
Rolandonak köszönhetem, hogy az esővédő tetőm Miskolcon tökéletesen elkészült. A munka mindössze 2,5 nap alatt megtörtént, és az ár 170.000 forint volt. Nagyon profi, kedves és szakmailag kiváló, minden kérdésemre részletes választ adott. Egyszerűen fantasztikus volt az együttműködés, biztosan fogom még őt hívni a jövőben is.
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Esővédő tető készítés Miskolcon
Keress megbízható szakembert Miskolcon esővédő tető készítéséhez. Adj meg egyszerű követelményeket: legyen helyi kivitelezési tapasztalat, legyen engedély, legyen költségvetés és határidő. Írd le, milyen anyagot és fedést ajánl, milyen garanciát ad a szakember, és mikor kell a kivitelezés megkezdése.
Esővédő tető készítés a miskolci projekthez
Készíts egy esővédő tetőt Miskolcon. A feladat során egyszerű szakmai elvárások legyenek: pontos méretfelvétel, anyagválasztás, tartósság és víz elleni védelem. A szakember legyen érthető, legyenek világos költségek és időkeret, valamint legyen feltüntetve a garancia. Munkavégzés feltételei: helyszíni felmérés, tervlabor költségek, és a megrendelő jóváhagyása.
Esővédő tető készítése házra
Sziasztok! Olyan szakembert keresek Miskolcon, aki tapasztalt az esővédő tetők készítésében. A feladatom, hogy egy esővédő tetőt építsenek az épületemre, ami hatékonyan védi az épületet az esőtől és a nedvességtől. Elvárás, hogy legyen megfelelő szaktudása és referenciája hasonló projektekhez. A munka során pontosan kell követni az általunk megadott terveket és anyagokat, és a kivitelezés során ügyelni kell a részletekre, hogy tartós és esztétikus végeredményt kapjunk. A munka időpontját egyeztetjük a szakemberrel, de az a lényeg, hogy a feladatot gyorsan és precízen végezze el Miskolcon.
Esővédő tető felmérése és tervezése
Üdvözlöm! Egy helyi szakembert keresek Miskolcon, aki tud segíteni egy esővédő tető tervezésében és kivitelezésében. A feladat az, hogy felmérjük az épület adottságait, majd ennek alapján készítsen egy részletes tervet az esővédő tetőre. Fontos, hogy az anyagválasztás tartós legyen, és az ár-érték arány megfelelő. A szakember legyen tapasztalt ilyen típusú munkákban, és legyen képes az elképzeléseinket megvalósítani a helyszínen. A feladatot a megbeszélt határidőn belül, precízen kell elvégezni Miskolcon.
Esővédő tető készítése magánházhoz és bejárathoz
Az esővédő tető készítése akkor jó megoldás, ha nem teljes tetőépítésre van szükség, hanem egy pontosan méretezett fedésre a bejárat, lépcső, teraszrész, pincelejáró vagy kerti átjáró fölé. A cél nem csak az, hogy ne essen be az eső. A jó szerkezet úgy vezeti el a vizet, hogy ne áztassa a homlokzatot, ne csöpögjön a nyakba, ne zörögjön zavaróan, és ne akadályozza az ajtó, redőny, kapu vagy világítás használatát.
Sokan túl kicsi tetőt rendelnek, mert csak az ajtó szélességéből indulnak ki. Esőnél viszont a szél oldalról veri be a vizet, a csapadék a burkolaton visszafröccsen, a lefolyó pedig rossz helyen akár folyamatos tócsát okoz. Ezért az első döntés nem az anyag, hanem a fedendő terület, a víz útja és a rögzítési pontok ellenőrzése.
Esővédő tető méretezése
A használható méretet mindig a valódi mozgás alapján érdemes meghatározni. Bejárati ajtónál számít, hogy valaki esernyőt csuk össze, kulcsot keres, csomagot tart a kezében vagy gyereket enged be maga előtt. Egy 90 cm széles ajtó fölé ezért gyakran kevés a pontosan 100 cm széles fedés. Kényelmesebb, ha két oldalon is marad tartalék.
Terasznál és lépcsőnél a kinyúlás még fontosabb. Ha a tető túl rövid, az első lépcsőfok vagy a küszöb továbbra is vizes marad. Ha túl hosszú, erősebb tartószerkezet, nagyobb lejtés és átgondoltabb vízelvezetés kell. A szakembertől nem csak négyzetméterárat érdemes kérni, hanem azt is, hogy milyen kinyúlást tart biztonságosnak az adott falhoz és tartószerkezethez.
Anyagok esővédő tetőhöz
A polikarbonát könnyű, jól formálható és bejáratok fölé gyakori választás. Akkor működik jól, ha a lemezek vége zárva van, a cellák iránya megfelelő, és a rögzítés nem repeszti meg az anyagot. A túl vékony, rosszul alátámasztott lap idővel hullámosodhat, erősebb esőnél zajosabb lehet, és jégverésnél sérülékenyebb.
Az üveg elegánsabb, de nagyobb súlyt és pontosabb statikai gondolkodást igényel. Nem minden fal és konzol alkalmas rá. A trapézlemez vagy lemeztető tartós lehet, de hangosabb esőben, és a hőmozgás miatt gondos rögzítést kíván. Fa szerkezetnél a felületkezelés, a csomópontok és a víztől védett illesztések döntik el, hogy néhány év múlva is rendezett marad-e.
Miskolc családi házas részein gyakori, hogy a bejárat fölött kevés a hely a redőnytok, eresz, homlokzati lámpa vagy gázcső miatt. Ilyenkor a kész, dobozos előtető nem mindig illeszkedik jól. Egyedi esővédő tetőnél előre tisztázni kell, mihez lehet rögzíteni, hová kerülhet a lejtés, és hol nem szabad átfúrni a falat.
Esővédő tető árak
Az ár nem csak a fedőanyag négyzetméterétől függ. A konzolok száma, a fal típusa, a magasság, a vízelvezetés, a bontás, a szállítás és a helyszíni igazítás is módosíthatja a végösszeget. A túl olcsó ajánlat gyakran ott spórol, amit a laikus nem lát elsőre. Ilyen a vékonyabb tartó, a gyenge dübel, a lezáratlan polikarbonát él vagy a hiányzó cseppentő profil.
| Munka típusa | Jellemző ár | Mikor reális |
|---|---|---|
| Kis bejárati esővédő tető | 75.000 - 150.000 | Egyszerű fal, kis kinyúlás, alap polikarbonát |
| Egyedi polikarbonát tető | 140.000 - 320.000 | Méretezett tartószerkezet, pontos helyszíni illesztés |
| Fa tartószerkezet fedéssel | 220.000 - 520.000 | Látható szerkezet, felületkezelés, nagyobb kinyúlás |
| Fém konzolos esővédő tető | 180.000 - 450.000 | Erősebb tartás, karbantartott vagy porszórt felület |
| Üvegfedés rozsdamentes elemekkel | 280.000 - 750.000 | Igényes homlokzat, nagyobb súly, pontos rögzítés |
| Vízcsatorna vagy lefolyó kialakítása | 35.000 - 120.000 | Ha a víz nem folyhat szabadon a burkolatra |
| Régi tető bontása és elszállítása | 25.000 - 90.000 | Korrodált, repedt vagy rosszul rögzített régi fedésnél |
| Szigetelt falhoz való rögzítés | 45.000 - 160.000 | Távtartóval, hőhíd csökkentéssel, erősebb rögzítéssel |
Az árak tájékoztató jellegűek, mert két azonos szélességű tető között is lehet nagy különbség. A korrekt ajánlatban szerepelnie kell az anyagnak, a szerkezetnek, a rögzítés módjának, a felületkezelésnek, a bontásnak, a szállításnak és annak, hogy mi számít külön munkának.
Szakember választása esővédő tetőhöz
Jó jel, ha a szakember nem ad végleges árat egyetlen homályos fotó alapján. Legalább a fal anyagát, a szigetelés vastagságát, a fedendő szélességet, a kívánt kinyúlást, a magasságot és a víz elvezetésének helyét tisztáznia kell. Ha ezek kimaradnak, az ajánlat valójában csak találgatás.
Érdemes olyan kivitelezőt választani, aki meg tudja mondani, milyen rögzítőt használ téglához, betonhoz, szigetelt homlokzathoz vagy könnyebb falazathoz. Nem kell a megrendelőnek statikusnak lennie, de azt joga van tudni, hogy a tető nem csak a saját súlyát viseli, hanem szelet, havat, jégterhelést és hőmozgást is.
A Qjob.hu felületén akkor hasonlíthatók jól az ajánlatok, ha ugyanazokat az adatokat kapja meg minden jelentkező. Küldj legalább két fotót, egy közelit a rögzítési pontról és egy távolit az egész homlokzatról. Írd meg a hozzávetőleges szélességet, kinyúlást, falanyagot, a szigetelés meglétét és azt, hogy kell-e régi szerkezetet bontani.
Esővédő tető Miskolc környékén
Miskolc környékén a dombosabb utcákban és szélnek jobban kitett házaknál nem elég csak függőleges esővel számolni. A szél oldalról veri a csapadékot, a lejtős bejáróknál pedig a víz a küszöb felé is visszafuthat. Ilyen helyen a tető kinyúlása, oldalsó takarása és a víz levezetése fontosabb, mint egy látványos, de túl rövid fedés.
Társasháznál vagy utcafronti homlokzatnál előfordulhat, hogy az esővédő tető megjelenését, méretét vagy rögzítését egyeztetni kell. Nem érdemes a munkát úgy megrendelni, hogy később derül ki, a szerkezet zavarja a közlekedést, kilóg a megengedett síkból vagy nem illik a homlokzat egységes képéhez.
Gyakori hibák esővédő tető készítésekor
Az egyik leggyakoribb hiba a rossz lejtés. Ha túl kicsi, a víz megáll, a kosz lerakódik, télen pedig jegesedés alakulhat ki. Ha túl nagy, a tető aránytalanul néz ki, a víz túl gyorsan zúdul le, és pont oda csapódhat, ahol a megrendelő száraz felületet szeretett volna.
A másik hiba a fal állapotának alábecslése. Régi vakolat, üreges tégla, hőszigetelés vagy korábban javított homlokzat esetén nem mindegy, hogyan készül a rögzítés. A gyenge pont nem mindig a tetőanyag, hanem az a néhány csavar vagy horgony, amely az egész szerkezetet tartja.
Gyakori probléma az is, hogy a megrendelő csak az esőt nézi, de nem gondol a hóra, a levélre, a tisztításra és a későbbi javíthatóságra. Egy nagyon lapos, nehezen hozzáférhető tető hamar koszolódik. Ha nincs mód biztonságosan elérni, már az első karbantartás is kellemetlen költség lehet.
Előkészítés megrendelés előtt
A gyors és pontos ajánlathoz érdemes előre lemérni a fedendő nyílás szélességét, a kívánt kinyúlást, a rögzítési magasságot és a környező akadályokat. Fontos a fal anyaga, a hőszigetelés vastagsága, a meglévő eresz, lámpa, kamera, postaláda, redőnytok és minden olyan vezeték, amely a fúrás útjába kerülhet.
Az is hasznos, ha előre eldöntöd, mi a fontosabb. Legyen minél olcsóbb, legyen szinte láthatatlan, bírja jobban a havat, tompítsa az eső zaját, vagy illeszkedjen a homlokzathoz. Ezek különböző szerkezeti döntésekhez vezetnek. A jó szakember nem egyetlen megoldást erőltet, hanem megmutatja, hol van a kompromisszum ár, tartósság és megjelenés között.
Kapcsolódó szolgáltatások
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 808 9788





