Fal vakolás Miskolc területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Kőművest könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kőműves szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb kőműveseket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 80 kőműves közül, 1700-3200 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Miskolcon bérelj fel a legjobb szakembereket a fal vakolás! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Miskolcon közelében található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

12 kőműves most online

Laszló

Laszló

Ma is elvallalom.

Mihaly

Mihaly

Zoltan

Zoltan

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a fal vakolás Miskolcon?

1700 - 3200 Ft/nm

A legjobb kőművesk Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kőművest!

Miskolc vonzáskörzetében vállalok ezermester munkákat. Hívjon Bizalommal bármivel! Feladatok amiket vállalok: Konyhaszekrény festés, Beltéri festés, mázolás, Homlokzatfestés, lakkozás, fürdőszoba felújítás

  • Fal vakolás

    5100 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Fürdőszoba és egy más szaki által félbehagyott mellékhelyiség csempézését készítették el. A megbeszélt időben érkeztek, a végén az előre megállapodott munkadíjat kellett megfizetni és a végeredmény kifogástalan lett. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Mark Olah
2 éve

Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken! Erősítőhálók, sarokvédés. Szolgáltatásaink: Fal vakolás; Kültéri glettelés; Kérjen ajánlatot 1 perc alatt. nyílás záró

    3500 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Milant csak ajanlani tudom mindenkinek. Gyorsan jelentkezett, hogy elerheto. A megbeszelt idopontban talalkoztunk es a megbeszelt idopontra kesz lett a lakas festessel. Szepen dolgozott, teljesen meg vagyunk elegedve.

György B.
György B. 4405 Nyíregyháza Online

Budapesten és Pest megyében vállalok szobafestést, mázolást, tapétázást, munkavégzést követő takarítással. Ingyenes felmérés, árajánlatkészítés, XVII-XX. kerületekben kedvezménnyel. Számlával, mely által az állami otthonfelújítási támogatás igényelhető. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Tisztasági festés, Beltéri festés-mázolás, Festés falra, lakkozás, zsalukő betonozás

    4500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Minden a megbeszéltek szerint ment, pontosan érkezett, a végeredmény is amit szerettem volna.

Harvey Wu
2 éve
József B.
József B. 4433 Nyíregyháza Online

Kockázatai csökkentése érdekében bízza egy cégre vakolástól festésig tartó folyamatokat! Keresse fel műszaki vezetőnket a gyors felmérés és árajánlat készítésre! Igény szerint festésig. Gépi vakolás, gépi glett. Baumit és LB Knauf anyag. Komplex gépi technológia. Feladatok amiket vállalok: Járólap festés, Szobafestő, Radiátorcső festés, fal csiszolás, zsalukő betonozás

    2800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Rövid határidővel, pozitív, problémamegoldó hozzáállással megbízhatóan dolgozott.

Ferenc K.
Ferenc K. 4246 Nyíregyháza Online

Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken! Mennyezetvakolás. Profi Vakolás géppel. Gipszvakolás profi csapat. Ajánlat 24 órán belül. Erősítőhálók, sarokvédés. Fő profilunk: Vályogfal vakolás; Glettelés előtti mélyalapozás, Már 1500 Ft/ nm² áron, tapéta festés

    4800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Bátran tudom ajánlani kisebb, nagyobb munkákra is! Korrekt, megbízható, pontos, igazi SZAKEMBER! : )

30 éves tapasztalat külső és belső munkában.Nem az a célom,hogy egy munkából miliomos legyek,hanem a megrendelő elégedett legyen velem.De csak olyan keressen aki tisztába van a piaci árakkal nem itara és nem drogra kell a pénz Nem az a drága ami sokba kerűl, az a drága, amit kétszer kell megfizetni. Köszönöm,hogy elolvasta. Szolgáltatásaink: Aluminium radiátor festés, Gépi festékszórás, Ház festés, ablak mázolás, fürdőszoba felújítás

    3800 Ft

Pontos, precíz munka, rövid idő alatt elvégezve, közvetlen személyiség

Rendeld meg kőműves szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy kőműves fal vakolás közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Fal vakolás: mennyi az ára Miskolcon?

Miskolcon a fal vakolás átlagos díja 5300 - 9900 Ft/fm. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesk - mi alapján választhatunk Miskolcon?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok kőművest Miskolcon?

Most 56 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FAL VAKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek kőművest?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált kőművest hívnod ha a következőre van szükséged: fal vakolás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi kőműves segítségét?

Egy jó kőműves a fal vakolás mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: fal vakolás?

A fal vakolás és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy kőművest bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.