Ki fest Miskolcon horganyzott drótkerítést tartósan?
Kattints, és egy perc múlva már több horganyzott drótkerítés festő ajánlatából választhatsz!
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
A legjobb kerítésfestők listája Miskolcon
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
1692 vélemény
frissítve 28 június 2026Ágnes B.
Rendkívül elégedett vagyok a horganyzott drótkerítés festésével Miskolcon. A kiválasztott szakember professzionális volt, a munka 2 nap alatt elkészült, a végösszeg 150000 forint lett. A festés tartósnak tűnik, a felület sima és egységes, a szín pedig pontosan olyan, amilyet kértünk.
Árajánlat kéréseKovács Zs. A
Miskolcon a horganyzott drótkerítés festését kértük, mert a régi bevonat megfáradt. András 2 nap alatt dolgozott: alapos tisztítás, alapozás, majd fedőfesték. A teljes díj 85 000 Ft volt, anyaggal együtt. A kerítés szépen egységes lett, és az időjárást is jól bírni fogja.
Árajánlat kéréseEszter N.
Nagyon elégedett vagyok Lajos szakértelmével a Horganyzott drótkerítés festése kapcsán Miskolcon. A munka gyorsan és precízen zajlott, mindössze két nap alatt elkészült, a végösszeg pedig 45 000 forint volt. Lajos mindig figyelmes volt, kérdéseimre részletesen válaszolt, és a végeredmény fantasztikus lett. Bátran ajánlom mindenkinek!
Árajánlat kéréseZoltán B.
Kiváló munkát végzett Danyi a Horganyzott drótkerítés festése során Miskolcon. A feladatot 3 nap alatt végezte el, a költség pedig 50 000 forint volt. Nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel, Zoltán mindig pontos és kedves volt. Mindenkinek ajánlom őt!
Árajánlat kéréseLászló T.
Köszönöm Kocsis munkáját a Horganyzott drótkerítés festése kapcsán Miskolcon. A munkát gyorsan elvégezte, mindössze egy nap alatt, a díj pedig 40 000 forint volt. Nagyon profi és barátságos szakember, akit szívesen ajánlok másoknak is.
Árajánlat kéréseGábor M.
Sándor fantasztikus munkát végzett a Horganyzott drótkerítés festése kapcsán Miskolcon. A munka két nap alatt készült el, a költség pedig 48 000 forint volt. Nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel, minden kérdésemre részletes választ adott, és kedves volt. Bátran ajánlom!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Horganyzott drótkerítés festése Miskolcon
Feladata kimosni és zsírtalanítani a felületet, majd alapozó festéket felvinni, végül két réteg ellenálló bevonatot felvinni. Keress olyan szakembert Miskolcon, aki vállalja az előkészítést, száradási időket és a garanciát. A munka árajánlatot, határidőt és helyszíni felmérést kér.
Horganyzott drótkerítés festése tartósan
Szeretném átfestetni a horganyzott drótkerítést Miskolcon, hogy időjárásállóbb legyen és ne hámljon. Olyan festőt keresek, aki felkészíti a felületet (tisztítás, megfelelő alapozás), és egyenletesen, több rétegben dolgozik. Akkor vállalják, ha a kerítés kültéren van és frissíthető az állapota.
Horganyzott drótkerítés festése
Szia! Egy horganyzott drótkerítést szeretnék felújítani Miskolcon, és ehhez keresek egy tapasztalt festőt. A feladat lényege, hogy megfelelő előkészítést követően egy tartós, esztétikus festékréteget adjak a kerítésre, hogy hosszú távon ellenálljon az időjárásnak. Elvárás, hogy a szakember rendelkezzen tapasztalattal ilyen típusú felületek festésében, és ismerje a megfelelő anyagokat és technikákat. A munka során fontos, hogy a kerítés tiszta, rozsdamentes legyen, és a festés előtt megfelelő felületkezelést végezzen. A munkát Miskolcon, a helyszínen kell elvégezni, és kérném, hogy a festés időpontját egyeztessük, hogy az időjárási viszonyok kedvezőek legyenek. Várom a jelentkezésed, ha megfelelsz ezeknek a követelményeknek!
Festési feladat horganyzott drótkerítésen
Üdvözlöm! Miskolcon keresek egy szakembert, aki el tudná végezni egy horganyzott drótkerítés festését. A feladat magában foglalja a kerítés alapos tisztítását, rozsdamentesítését, majd megfelelő alapozó és fedőfesték alkalmazását. Fontos, hogy a festő rendelkezzen tapasztalattal ilyen felületek kezelésében, és olyan anyagokat használjon, amelyek jó tapadást biztosítanak és időtállóak. A munka ideje és pontos helyszíne egyeztetést igényel, kérném, jelezze, hogy mikor tudná ezt elvégezni, és biztosítja-e a szükséges eszközöket. Csak komoly ajánlatokat várok, kérjük, írjon, ha megfelel a szakmai követelményeknek.
Horganyzott drótkerítés festése
A Horganyzott drótkerítés festése akkor válik aktuálissá, amikor a horganyréteg már nem ad elég védelmet, vagy esztétikai okból szeretnénk egységesebb megjelenést. A horganyzott felület alapvetően nehezen festhető, ezért nem elegendő egy sima kültéri festék felvitele. A megfelelő tapadás és tartósság érdekében speciális előkészítés és alapozás szükséges, különben a festék gyorsan lepereg.
Sokan csak akkor gondolnak a festésre, amikor már elszíneződés, fehéres oxidréteg vagy rozsdapontok jelennek meg. Ilyenkor a munka nemcsak esztétikai, hanem védelmi feladat is lesz.
Mikor érdemes festeni horganyzott drótkerítést
A horganyzott drótkerítés festése nem minden esetben kötelező, de akkor indokolt, ha a bevonat egyenetlen, sérült vagy ha a kerítés új funkciót kap, például kert rendezés vagy telekhatár kiemelés. Fontos jel, ha a felület krétásodik, mert ez azt mutatja, hogy a horganyréteg öregszik.
Gyakori hiba, hogy a tulajdonos túl korán vagy túl későn dönt a festés mellett. Túl korán felesleges költség, túl későn pedig már korróziós kockázat is megjelenhet.
Horganyzott drótkerítés festése árak és költség tényezők
A költséget több tényező határozza meg, nem csak a felület mérete. A drótkerítés szerkezete, a rozsdásodás mértéke, a tisztítás szükségessége és az alapozás típusa mind befolyásolja az árat.
| Feladat | Ár tartomány | Megjegyzés |
|---|---|---|
| Alap tisztítás | 8.000 - 15.000 | Felületi szennyeződések eltávolítása |
| Rozsda kezelése | 10.000 - 20.000 | Fertőzött pontok lokális kezelése |
| Tapadásjavító alapozás | 12.000 - 25.000 | Horganyzott felület előkészítése |
| Teljes festés | 18.000 - 40.000 | Rétegezett kültéri bevonat |
| Régi bevonat eltávolítása | 15.000 - 35.000 | Erősen kopott felületeknél |
| Részleges javítás | 10.000 - 22.000 | Csak sérült szakaszok |
| Utólagos javító festés | 7.000 - 18.000 | Kisebb hibák korrigálása |
A legnagyobb árkülönbséget általában az előkészítés minősége okozza. Ha ezen spórolnak, a bevonat élettartama jelentősen csökken.
Szakember választás horganyzott drótkerítés festéséhez
A jó szakember nem az ígért gyorsaságról ismerhető fel, hanem arról, hogy pontosan felméri a felület állapotát és előre jelzi a kockázatokat. Ha valaki minden kerítésre ugyanazt a folyamatot ajánlja, az gyakran sablonos munkát jelent.
Sokan ott hibáznak, hogy csak az árat nézik, pedig a tapadásjavító alapozás hiánya a leggyakoribb oka a későbbi leválásnak. Érdemes rákérdezni a rétegek számára és a felület előkészítésére is.
Gyakori hibák horganyzott drótkerítés festésénél
Az egyik leggyakoribb hiba a zsírtalanítás kihagyása. A horganyzott felület gyakran láthatatlan szennyeződéseket tartalmaz, amelyek akadályozzák a festék tapadását.
Másik probléma, amikor nem megfelelő festéktípust használnak. A sima kültéri festék nem tapad tartósan a horganyra, ezért rövid időn belül lepattogzást okoz.
Előfordul az is, hogy a felületet nem hagyják megfelelően száradni rétegek között, ami buborékosodáshoz vezet.
Horganyzott drótkerítés festése Miskolc környezetében
A Horganyzott drótkerítés festése Miskolc területén gyakran kültéri időjárási terhelés miatt válik szükségessé, különösen árnyékos és nedves részeken. A helyi klíma miatt a felület előkészítése itt még fontosabb szerepet kap.
Azok a megrendelők járnak jobban, akik előre tisztázzák, hogy a munka nem csak festésből áll, hanem több lépcsős felületkezelésből. Ezen az oldalon a szakemberek általában külön kezelik a tisztítást, az alapozást és a fedőréteget, ami hosszabb élettartamot eredményez.
Kapcsolódó szolgáltatások
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 808 9788






