Ki vállalja Miskolcon a kulcskártyás zár programozását?
Foglalj most garanciás villanyszerelőt, gyors, profi megoldással és azonnali kezdéssel!
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
A legjobb zárprogramozók listája Miskolcon
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
2470 vélemény
frissítve 05 június 2026Dora K.
A Hotelkártyás zár programozás Miskolcon kiváló volt. A szakember gyorsan felmérte a helyzetet, és betegesen pontosan dolgozott, a feladat időtartama tipikusan meghaladta a becslést, de a végeredmény tökéletes lett. A díj 42000 forint volt, mert a rendszer új kulcskártyát is igényelt. Nagyon ajánlom a szolgáltatót.
Árajánlat kéréseEszter K.
Miskolcon a Hotelkártyás zár programozást gyorsan és pontosan elvégezték a helyszínen. Bálint a kulcskártya-azonosítást rendbe tette, és egy rövid beállítás után már működött is minden ajtó. A munkát kb. 1,5 órában készítették el, 28 000 Ft-ért.
Árajánlat kéréseKovács L. M.
Nagyon elégedett vagyok Zsolttal, aki a hotelkártyás zár programozását végezte Miskolcon. A feladatot gyorsan és precízen végezte, mindössze két nap alatt, a költség pedig csak 45,000 forint volt. Minden részletet alaposan átbeszéltünk, és a végeredmény tökéletes lett. Bátran ajánlom neki!
Árajánlat kéréseNagy Á. B.
Dávid profi munkát végzett a hotelkártyás zár programozásában Miskolcon. A munka egy nap alatt elkészült, a díj pedig 40,000 forint volt. Könnyű volt vele kommunikálni, és minden kérdésemre választ kaptam. Csak ajánlani tudom!
Árajánlat kéréseSzabó Z. G.
Éva nagyon gyorsan és hatékonyan oldotta meg a hotelkártyás zár programozását Miskolcon. A munka két napot vett igénybe, és a díj 50,000 forint volt. Minden gördülékenyen ment, és az eredmény fantasztikus lett. Köszönöm szépen!
Árajánlat kéréseTóth K. D.
Dezső nagyon profi volt a hotelkártyás zár programozásában. A munka három nap alatt készült el, a költség pedig 48,000 forint volt. Nagyon elégedett vagyok a munkájával, mindenkinek ajánlom!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Kulcskártyás zár programozás Miskolcon
Keress olyan szakembert Miskolcon, aki kulcsártyás zár programozását vállalja. Egyszerű feladat: ellenőrizd a zár típusát, győződj meg a kulcslap kompatibilitásról, és írj NULL vagy beépített kódot a rendszerbe. Kérdezd meg az ügyféltől a pontos zár típust, a szükséges hitelesítést és a telepítési feltételeket.
Kulcskártyás zárak programozása szállodához
Szeretnéd tudni, ki vállalja Miskolcon a kulcskártyás zár programozását? Add meg a zár típusát, a darabszámot és hogy van-e már kész kártyaszett. A szakember akkor tud munkát vállalni, ha biztosítani tudja az utasításokhoz és beállításokhoz való hozzáférést.
Hotelkártyás zár programozás fejlesztése
Sziasztok! Olyan szakembert keresek Miskolcon, aki képes egy hotelkártyás zár rendszerének programozására. A feladat az, hogy kialakítsunk egy megbízható és biztonságos szoftvert, amely lehetővé teszi a vendégek kártyáinak kezelését, nyitási és zárási funkciókat, valamint a hozzáférések nyilvántartását. Elvárás, hogy ismerje a RFID kártyák kezelését, tapasztaljon ilyen rendszerek fejlesztésében, és legyen tapasztalata a biztonságos adatkezelésben. A munka helyszíne Miskolc, és a projekt határideje rugalmas, de minél hamarabb szeretnénk elkezdeni. Fontos, hogy a szakember pontosan és precízen dolgozzon, és legyen jó kommunikációs készsége.
Karbantartás és hibajavítás a hotelkártyás zár rendszerben
Üdvözlöm! Egy Miskolcon működő hotel számára keresek olyan szakembert, aki tapasztalt a hotelkártyás zár rendszerek karbantartásában és hibajavításában. A feladat az, hogy rendszeresen ellenőrizzük a meglévő rendszert, javítsuk ki az esetleges hibákat, és optimalizáljuk a működését. Elvárás, hogy ismerje az RFID alapú zárakat, rendelkezzen tapasztalattal a szoftveres és hardveres hibák diagnosztizálásában, illetve gyorsan és precízen tudja elvégezni a karbantartást. A munkahely Miskolc, és a feladat folyamatos támogatást és gyors reagálást igényel a rendszer működésében felmerülő problémák esetén.
Hotelkártyás zár programozás magánszállásoknak és kisebb hoteleknek
A Hotelkártyás zár programozás akkor fontos, amikor a vendégkártyák, szobajogosultságok, mesterkártyák vagy időzített hozzáférések már nem működnek megbízhatóan, vagy új zárat, új szobát, új recepciós számítógépet kell beállítani. Ez nem csak egy kártyaírási feladat. A zár, a kártyaíró, a kezelőszoftver, az időbeállítás, a szobaszámok és a jogosultsági szintek együtt döntik el, hogy a vendég bejut-e a megfelelő ajtón, a megfelelő időben, és más ajtókhoz nem kap-e véletlen hozzáférést.
Kisebb panzióknál, apartmanházaknál és munkásszállásoknál gyakori, hogy a rendszert évekkel korábban telepítették, a leírás eltűnt, a szoftver régi gépen fut, a korábbi rendszergazda pedig már nem elérhető. Ilyenkor a jó szakember először nem ígér azonnali újraprogramozást, hanem tisztázza a zár típusát, a kártya formátumát, a meglévő jogosultságokat és azt, hogy van-e mentés a rendszeradatokról. Miskolc környékén is sok kisebb szálláshely működik ilyen vegyes állapotú rendszerekkel, ezért a felmérés gyakran többet ér, mint egy gyors, de vak beállítás.
Mikor kell kártyás hotelzár beállítás
Programozásra nem csak új telepítésnél van szükség. Tipikus helyzet, amikor új vendégkártyákat kell kiadni, egy elveszett kártyát érvényteleníteni kell, a recepciós gép cseréje után nem működik a kártyaíró, vagy a zárak időpontja elcsúszott, ezért a kártyák túl korán vagy túl későn járnak le. Ugyanez előfordulhat akkucsere, zárpanelcsere, szoftverfrissítés vagy szobaszám átrendezés után is.
Fontos különbség van az egyszerű kártyaírás és a teljes jogosultsági újrarendezés között. Az elsőnél a rendszer alapvetően működik, csak új vendégkártyára, személyzeti kártyára vagy mesterkártyára van szükség. A másodiknál már a szobák, emeletek, időzónák, takarítói hozzáférések, karbantartói jogosultságok és vésznyitási lehetőségek logikáját is ellenőrizni kell. Ha ez nincs rendben, a hiba nem mindig azonnal látszik. Lehet, hogy csak akkor derül ki, amikor a takarító nem jut be, a vendég kártyája lejárás előtt megszűnik, vagy egy régi dolgozói kártya továbbra is nyit.
Hotelkártyás zár programozás árak
Az ár főleg attól függ, hány zárat kell kezelni, van-e működő szoftver, megvan-e az adminisztrátori hozzáférés, kell-e helyszíni hibakeresés, és ismert-e a zár típusa. Egy tisztán beállítási munka olcsóbb, mint amikor előbb ki kell deríteni, melyik rendszerhez tartozik a kártyaíró, milyen kártyatípus használható, és hogyan lehet a meglévő szobajogosultságokat biztonságosan visszaállítani.
| Feladat | Jellemző tartalom | Irányár Ft |
|---|---|---|
| Alap ellenőrzés | Szoftver, kártyaíró, zár típusának azonosítása | 18.000 - 35.000 |
| Vendégkártyák beállítása | Szobakártyák, lejárati idő, próbaolvasás | 12.000 - 28.000 |
| Mesterkártya programozás | Jogosultsági szint, nyitási kör, tesztelés | 20.000 - 45.000 |
| Személyzeti kártyák | Takarító, karbantartó, recepció jogosultságai | 18.000 - 42.000 |
| Zár újraprogramozása | Szobaszám, idő, rendszerkód, működési próba | 25.000 - 60.000 |
| Több zár beállítása | Kisebb panzió vagy apartmanház teljes átnézése | 55.000 - 140.000 |
| Hibakeresés | Nem nyitó kártya, hibás író, rossz időszinkron | 20.000 - 50.000 |
| Dokumentálás | Szobatérkép, jogosultsági lista, átadási jegyzet | 15.000 - 35.000 |
A túl alacsony ajánlat akkor kockázatos, ha nem tartalmaz tesztelést és dokumentálást. Egy hotelzárnál nem elég, hogy egy kártya egyszer kinyitott egy ajtót. Meg kell nézni a lejárati időt, a tiltott kártyák kezelését, a mesterkártyák körét, valamint azt is, hogy a változtatás után a régi kártyák mit tudnak még nyitni. A Qjob.hu felületén ezért érdemes nem csak árat kérni, hanem azt is megírni, milyen rendszer van jelenleg, hány ajtóról van szó, és mi a konkrét hiba.
Szakember választása hotelzárhoz
Jó jel, ha a szakember nem azzal kezdi, hogy minden zárat újraprogramoz, hanem kér adatokat. Ilyen adat a zár márkája, a kártya típusa, a kártyaíró modellje, a kezelőszoftver neve, a szobák száma, az utolsó működő állapot és az, hogy van-e adminisztrátori jelszó. Ezek nélkül lehet találgatni, de nem lehet felelősen belenyúlni egy működő vagy részben működő rendszerbe.
Érdemes olyan szakembert választani, aki a munka végén nem csak azt mondja, hogy kész, hanem átad egy rövid, érthető listát a beállításokról. Ebben szerepelhet, melyik kártyatípus mire való, melyik szobákhoz tartoznak a mesterjogosultságok, hogyan kell új vendégkártyát kiadni, és mit kell tenni elveszett kártya esetén. Ez különösen akkor fontos, ha a szálláshelyen több recepciós dolgozik, vagy a tulajdonos nincs mindig jelen.
Gyenge jel, ha az ajánlatban nincs szó kompatibilitásról, tesztelésről, biztonsági mentésről vagy az elveszett kártyák kezeléséről. A hotelkártyás zár nem önálló lakáskulcs. Egy rosszul beállított jogosultság egyszerre okozhat vendégpanaszt, biztonsági kockázatot és üzemeltetési káoszt.
Miskolci szálláshelyek zárbeállítása
Miskolc esetében a hotelkártyás zár programozás gyakran nem nagy láncszállodai környezetben merül fel, hanem apartmanoknál, kisebb panzióknál, vendégházaknál és munkásszállásoknál. Ezeknél a rendszereknél a legnagyobb gond nem mindig maga a zár, hanem az, hogy a telepítés óta sok apró változás történt. Új szoba került be, más lett a recepciós gép, keverednek a régi és új kártyák, vagy a személyzeti jogosultságok már nem követik a valós működést.
Ilyen helyzetben a praktikus megközelítés az állapotfelmérés. Először meg kell nézni, mely ajtók működnek rendben, melyek bizonytalanok, milyen kártyák vannak forgalomban, és van-e olyan régi kártya, amelyet már tiltani kellene. Csak ezután érdemes új rendet kialakítani. A vendég szempontjából a zár akkor jó, ha nem kell magyarázni. A tulajdonos szempontjából akkor jó, ha ellenőrizhető és nem függ egyetlen régi számítógéptől vagy egy elveszett jegyzettől.
Gyakori hibák kártyás zár programozásnál
Sokan ott hibáznak, hogy csak a nem működő ajtót akarják javítani, miközben a hiba oka a rendszerlogikában van. Ha például a szobakártya időpontja rossz, lehet, hogy a zár belső órája csúszott el. Ha a recepciós kártyaíró nem ír rendesen, lehet, hogy illesztőprogram, USB kapcsolat vagy szoftver jogosultság a gond. Ha egy mesterkártya túl sok ajtót nyit, az már nem kényelmi kérdés, hanem biztonsági probléma.
Másik gyakori hiba a régi kártyák kontroll nélküli továbbhasználata. Egy elveszett vagy volt dolgozónál maradt kártyát nem elég fejben érvénytelennek tekinteni. A rendszerben is kezelni kell, különösen offline záraknál, ahol az információ nem mindig jut el automatikusan minden ajtóhoz. Ilyenkor a szakembernek el kell magyaráznia, mit lehet távolról megoldani, és melyik zárnál kell külön ellenőrzés.
A rossz brief is sok időt visz el. Ha a megrendelő csak annyit ír, hogy nem működik a hotelkártya, abból nem derül ki, hogy egy vendégkártyáról, mesterkártyáról, kártyaíróról, zárszerkezetről vagy szoftverhibáról van szó. Jobb előre megadni a zár fotóját, a kártyaíró képét, a szoftver nevét, a hiba pontos szövegét, valamint azt, hogy hány ajtót és hány kártyát érint a probléma.
A beállítás menete és az átadás
Normális munkafolyamatnál a szakember először azonosítja a rendszert, majd ellenőrzi a meglévő kártyákat és zárakat. Ezután következik a jogosultságok tisztázása. Külön kell kezelni a vendégkártyákat, a mesterkártyákat, a takarítói kártyákat, a karbantartói hozzáféréseket és az esetleges vésznyitási megoldásokat. A beállítás csak akkor tekinthető késznek, ha a kártyákat tényleges ajtókon is kipróbálták.
Átadáskor hasznos egy rövid működési leírás. Nem hosszú kézikönyvre van szükség, hanem olyan jegyzetre, amelyet a recepciós vagy a tulajdonos is megért. Hogyan készül új vendégkártya, hogyan kell lejárati időt adni, melyik kártyát nem szabad másolni, mit kell tenni elveszett kártyánál, és mikor kell szakembert hívni. Ez csökkenti annak esélyét, hogy néhány hét múlva ugyanaz a hiba újra előkerüljön.
Mit készíts elő a hotelzár programozás előtt
A gyorsabb és pontosabb ajánlathoz érdemes előkészíteni néhány alapadatot. Kell a zár és a kártyaíró fotója, a kezelőszoftver neve vagy képernyőképe, az ajtók száma, a jelenleg használt kártyák típusa, valamint a hiba pontos leírása. Ha van régi telepítési dokumentum, számla, jelszólista vagy mentés, azt külön érdemes jelezni. Nem kell mindent előre megérteni, de amit meg lehet mutatni, az csökkenti a felesleges hibakeresést.
A megrendelés előtt azt is döntsd el, hogy csak az aktuális hibát kell megoldani, vagy rendbe kell tenni az egész jogosultsági rendszert. A kettő ára és kockázata nem ugyanaz. Egy gyors kártyacsere olcsóbb, de nem biztos, hogy megoldja a régi jogosultságokból, hibás időbeállításból vagy elavult szoftverből eredő problémákat. Ha a szálláshely napi működése a kártyás záraktól függ, a legolcsóbb javítás helyett gyakran a dokumentált, tesztelt beállítás a biztonságosabb választás.
Kapcsolódó szolgáltatások
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 808 9788





