Ki állít be Miskolcon iPhone e-mail push értesítést?

Kattints Ajánlatkérés! 60 mp, és máris jönnek a rendszergazda ajánlatok

Ne keresgélj és telefonálgass!

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Mennyibe kerül?

Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá

Árak megismerése

Szakemberek értékelésekkel

Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet

Valódi értékelések

Mindez ingyen

A legjobb IT szakemberek listája Miskolcon

Nézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on

Iphone e-mail push beállítása

Miskolc
8 napja

Kérjük, állítsa be iPhone-on az e-mail push értesítéseket Miskolcon. A szakember legyen hozzáértő az iOS értesítéseinek beállításában és a fiók jogosításaiban.

Push értesítés ellenőrzése

Miskolc
11 napja

Nézze át az e-mail fiók beállításait, engedélyezze a push-t, és ellenőrizze, hogy a küldés engedélyezett-e. Elvárás: tapasztalat iOS rendszeren és megbízható hozzáállás.

Miskolc-i e-mail push hibaelhárítása

Miskolc
egy hónapja

Ha nem jelenik meg a push, ellenőrizze a fiók szinkronizációját, értesítési központot és az alkalmazás jogait. A munka feltétele, hogy legyen hozzáférés a fiókhoz és csak magyar nyelvű környezetben dolgozzon.

Egyszerű iPhone push beállítási útmutató

Miskolc
2 hónapja

Készítsen rövid útmutatót a push bekapcsolásáról és a főbb lépésekről, legyen érthető kezdők számára és tartalmazza a szükséges fiók- és beállítási lépéseket.

Azért vagyunk, hogy segítsünk!

Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!

06 (1) 808 9788
Hogyan működik az e-mail push iPhoneon?
Az e-mail push akkor működik, amikor a levelező szervered azonnal továbbítja az üzenetet az iPhoneodra. Nem kell kézzel frissítened az appot, mert értesítést kapsz, amikor új leveled érkezik. A beállítás általában az iCloud vagy az általad használt e-mail fiókhoz kapcsolódik, és a Mail alkalmazás értesítési beállításait is érinti. Miskolcon sokan ezért szeretnék helyesen konfigurálni.
Gmail vagy céges levelező is jó?
Mit tegyek, ha nem jön értesítés?
Beállítható több fiók push-ra egyszerre?