Profi kapu szerelés Miskolcon: Hozd életre otthonod kapuját!

Védd otthonodat a veszélyektől! Kérj árajánlatot kerítésünkért!

Hogyan találj megbízható kapuszerelő?

Fedezze fel Miskolc legjobb szakembereit! Legyen szó bármilyen szolgáltatásról, mi megtaláljuk Önnek a legmegfelelőbb szakembert. Legyen az építkezés, takarítás, vagy akár kertépítés, mi mindent elintézünk Ön helyett. Miért vesződjön hosszú órákat a szakemberek keresésével, amikor mi ezt könnyedén megtehetjük Ön helyett? Rendeljen most, és élvezze a kényelmet és a minőséget, amit a legjobb szakemberek nyújthatnak. Áraink versenyképesek, és a szolgáltatás minősége garantált. A pontos árak a szolgáltatástól és a munka mennyiségétől függenek. Rendeljen most, és tapasztalja meg a különleges értékünket!

13 kapuszerelő most online

Istvan

Istvan

Érdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Aurel

Aurel

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a kapu szerelés?

16000 - 30000 Ft/munkaóra

A legjobb kapuszerelők Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kapuszerelőt!

Garázskapu nyitó szerelés, új garázskapu nyitó telepítése Budapesten és vonzáskörzetében. Elektromos garázskapu nyitók beépítése, kapunyitók szerelése, évtizedes tapasztalattal.

  • Kapu szerelés

    4500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

E-mailen történt megkeresésemre semmi visszajelzés, telefont nem veszi fel senki.

Ingyenes helyszíni felmérés után, saját/egyedi tervek alapján készítjük el a kapukat. 20 éves szakmai tapasztalat, megbízható, gyors munkavégzés, innovatív szemléletmód.

    4400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Kritikán aluli

Rendeljen most kis- és nagykaput biztonsági tárral és zárbetéttel felszerelve! Drótfonatos kapuk. Kerítéspaneles kapuk. Mezőgazdasági kapuk. Korrekt árak. Országos szállítás. Szolgáltatások: Kerítés gyártás, Kerítés építés, Expressz Szállítás, Árgarancia.

    3000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt. Ajánlom.

Kovácsoltvas kapuk és kerítések egyedi igényeire szabva. Kérjen ajánlatot most! Minőségi...

    3200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Gyorsan és jól dolgoztak, nagyszerű lett a végeredmény. 🙂

Időtálló fém kapuk kivitelezése terveid szerint akár WPC borítással és automatizációval. Inspirálódj oldalunk referenciái között és kérj egyedi ajánlatot elképzeléseid szerint! Horganyozva. Cégeknek és személyeknek. Szinterezve. Kis és nagy darabszámban.

    3200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

A terasz rosszul sikerült feltöredezett 2 hónap múlva.Darabokba jön fel azóta is. Visszahívtuk több alkalommal, de csak az ígéret történt. A tető szélét alpinistákkal újra csináltattuk mert nem sikerült.

Rendelj kapuszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kapuszerelő kapu szerelés közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Kapu szerelés: mennyibe kerül Miskolcon?

Miskolcon a kapu szerelés átlagára 3900 - 7400 Ft/óra. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Lakatosok - mi alapján választhatunk Miskolcon?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok lakatost Miskolcon?

Jelenleg 65 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KAPU SZERELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy lakatos?

Egy lakatos a következő munkával kereshető meg: kapu szerelés vagy bármi hasonlóval.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a lakatos?

Egy jó lakatos pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: kapu szerelés?

A kapu szerelés és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy lakatost bátran megbízhatsz vele.