Koax kábel szerelése Miskolcon. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Koax kábel szerelése Miskolcon a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Koax kábel szerelése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

16 villanyszerelő most online

György

György

Érdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Peter

Peter

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a koax kábel szerelése Miskolcon?

600 - 1200 Ft/m

A legjobb villanyszerelők Miskolcon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Kedves érdeklődő! Törekszem úgy megjavítani egy eszközt, kiépíteni egy hálózatot, hogy az sokáig szolgálja felhasználóját! Több éves szakmai tapasztalat!

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Szerelvényezés: 1000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 30000 Ft-tól 50000 Ft-ig /darab
  • Mosógép bekötése: 10000 Ft /darab

Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!

  • Koax kábel szerelése

    6200 Ft

Zsolt K. - Koax kábel szerelése Miskolcon - 1
Zsolt K. - Koax kábel szerelése Miskolcon - 2

6 vélemény / értékelés 4.7

Teljesen elégedet vagyok vele.

Tisztelt megrendelők! MÉRŐHELYI TEVÉKENYSÉGEKNÉL regisztrált és AJÁNLOTT villanyszerelőként nem csak a kivitelezést vállalom, igény esetén a teljes Elmű ügyintézést is végigviszem az ügyfél helyett egy meghatalmazással. Várjuk megkeresését!

Villanyszerelő árak:

  • Biztosítéktábla csere 4db kismegszakítóig 20.000 Ft-tól
  • Spot lámpa beszerelése: 1500 Ft /darab
  • Elektromos hálózat felújítás: 7000 Ft /kiállás

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-17:00 - ig.

    3900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Megbízható és precíz szakember.

Tisztelt Érdeklődő! Villanyszerelés GYORS SZERVÍZ (akár 24/7 órán belül). Fizetés már a helyszínen bankkártyával is!

Villanyszerelés árak:

  • Mérési jelölés, kirajzolás dobozhely részére1 m - 16 Ft
  • Különálló villanytűzhely bekötése és beüzemelése: 13.000 Ft-tól
  • Elektromos sütő bekötése: 23.000 Ft-tól 35.500 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    3500 Ft

Richárd F. - Koax kábel szerelése Miskolcon - 1
Richárd F. - Koax kábel szerelése Miskolcon - 2
Richárd F. - Koax kábel szerelése Miskolcon - 3
Richárd F. - Koax kábel szerelése Miskolcon - 4
Richárd F. - Koax kábel szerelése Miskolcon - 5

6 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon jó szakember! Villanyszerelőre volt szükségem egy Budapest ház felújításánál, mert az előző félbe hagyta a munkát és nem jött többet. Köszönöm Richárd! Kár, hogy nem őt találtam meg előszőr!@

Zoltán
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő koax kábel szerelése Miskolcon

Gyakori kérdés

Koax kábel szerelése: mennyibe kerül Miskolcon?

Miskolcon a koax kábel szerelése átlagára 500 - 900 Ft/m. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valódi értékeléseket?

Miskolcon a koax kábel szerelése szolgáltatáshoz már 62 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Miskolcon?

Ebben a pillanatban 53 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kereshetek villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned ha szükséged van erre: koax kábel szerelése.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy villanyszerelő?

A jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a koax kábel szerelése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. A Qjob-on nagyon sok specialista van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.