Lakás csengő bekötése Miskolcon tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Lakás csengő bekötése Miskolcon a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Lakás csengő bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

15 villanyszerelő most online

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Tamas

Tamas

Mennyibe kerül a lakás csengő bekötése Miskolcon?

2300 - 4400 Ft

A legjobb villanyszerelők Miskolcon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdv László vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Keressen engem amennyiben valamilyen villamos problémája lenne lakásában, házában. Ha a szükség úgy hozza nem dobom el a szerszámokat 20h-kor.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Falba vésve új konnektor kialakítása : 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig
  • Elektromos sütő bekötése: 15000 Ft /darab
  • Mosógép bekötése: 10000 Ft /darab

Üdv, László

  • Lakás csengő bekötése

    6500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.1

Nagyon jó volt!

Miklós
3 éve

A megoldások embere vagyok. Sok-sok évet töltöttem áramszolgáltatói területen. Fontos számunkra a rendes és tiszta megjelenés, munkavégzésünk hatékony és gyors, magunk után mindig eltakarítjuk a szemetet.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Szaunatáp kialakítása 1 db - 50000 Ft
  • Lakás átvezetékelése: 150000 Ft-tól 1225000 Ft-ig /㎡
  • Lakáselosztó csere: 12000 Ft /darab

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

    4700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Mindent úgy csinált meg, ahogyan azt előzőleg megbeszéltük.

Lőrinc
3 éve

István vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. A szakértelem mellett pontos, kedves, megbízható embernek tartanak. Iskolai időm elteltével folyamatosan a szakmában dolgozom.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Panel lakás átvezetékezése : 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig
  • Lámpa felszerelése: 10000 Ft
  • Síncsengő beépítése: 3.000 Ft

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    3500 Ft

István S. - Lakás csengő bekötése Miskolcon - 1
István S. - Lakás csengő bekötése Miskolcon - 2
István S. - Lakás csengő bekötése Miskolcon - 3
István S. - Lakás csengő bekötése Miskolcon - 4
István S. - Lakás csengő bekötése Miskolcon - 5

8 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon jó szakember!! Tökéletes munkát végzett. A menet közben adódó problémákat korrektül megoldotta.

Leó
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő lakás csengő bekötése Miskolcon

Gyakori kérdés

Lakás csengő bekötése: mennyi a munkadíj Miskolcon?

Miskolcon a lakás csengő bekötése átlagára 1800 - 3300 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Miskolcon?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Miskolcon?

Jelenleg 47 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő feladattal bízható meg bátran: lakás csengő bekötése vagy bármi hasonlóval.

Gyakori kérdés

Mikor lehet szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha profi villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A lakás csengő bekötése és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb specialistáit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a lakás csengő bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. A Qjob-on nagyon sok profi szakember regisztrált már.