Minőségi otthoni bútor felújítás Miskolcon. Tapasztalt szakemberekkel és garanciával!

Bútorasztalosmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj otthoni bútorfelújító szakembert?

Ne tovább keresgélj, a legjobb szakembereket a Qjob-on találod! Add meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Szükséged van otthoni bútoraid felújítására Miskolcon? Bízz 85 szakemberünkben, akik több éves tapasztalattal és garantált elégedettséggel állnak rendelkezésedre. Kérj ajánlatot még ma! Ha először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdj neki, add meg a feladatot és környékbeli szakembereink azonnal küldenek árajánlatot, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntesz, ellenőrizheted a szakemberek profilját, véleményeket olvashatsz róluk és további információt is kérhetsz! Minden ingyenesen elérhető! Válaszd ki a legjobb szakembert a listánkból és kérj árajánlatot még ma!

13 otthoni bútorfelújító most online

Adrian

Adrian

Ma is elvállalom.

Adrian

Adrian

Laszló

Laszló

A környéken vagyok.

Mennyibe kerül az otthoni bútor felújítás Miskolcon?

6600 - 12300 Ft/db

A legjobb otthoni bútorfelújítóok Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező otthoni bútorfelújítót!

Konyhabútor, fürdőszobabútor, hálószobabútor szerelése, garanciával, gyors határidővel. IKEA bútor szerelés. JYSK bútor szerelés.

  • Otthoni bútor felújítás

    2300 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Komolytalan. 4 oras keses, 3 beugro rakodo, masfel oraig vittek le egy kanapet lifttel. Az uj cimen meg mindent az utcan hagytak, amikor epp lomtalanitas volt. Gittegylet fonokostul. Senkinek nem ajanlom!

Megbízhatóság, pontosság, tapasztalat jó áron! Miért várna heteket? Hívjon most! Ikea; Jysk; XXXLutz; stb. bútorok teljes körű összeszerelése, rövid határidővel!

    3200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Konyhapult felújításra kerestem szakembert. Rendkívül korrekt, gyors asztalos, csak ajánlani tudom. Én biztosan őt hívom legközelebb is. Kiszerelést és beszerelést is szakszerűen végezte a legkisebb hanggal és kosszal.

Kárpitozás olcsón, minőségi munka, nagy szövetválaszték, áraink honlapunkon megtekinthető

    3900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Segítőkész kiszolgálás, váltakozó árukészlettel !!!

Ha elakadt a szerelésben, mi segítünk! Forduljon hozzánk bizalommal. Akár hétvégén is! Nappali, Háló, Fürdő, Konyha és egyéb bútorok összeszerelését és beépítését vállaljuk. Szolgáltatások: Bútorszerelés, Bútor Összeszerelés, Konyhabútor Összeszerelés.

    2800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Sajnos es bar nem szoktam lepontozni senkit sem, de ezuttal megis megteszem, mert en pont a mai nap hivtam fel ezt a szolgaltatast ahol azt az informaciot kaptam hogy irjam le email- ben az adataimat es a meglevo problemamat, es abban a pillanatban meg is tettem, na most azota sem erkezett semmilyen valasz sem visszahivas. Es barmilyen elfoglalt valaki azert ugy gondolom hogy 7 ora eltelte utan egy ket mondatot mindenki megtudna ejteni, foleg hogy meg nyitva tartanak hetvegen is. Ugy latszik az en keresem nem volt eleg fontos ennek a vallalkozasnak. Mindenesetre koszonom a semmilyen valaszt azota is. Minden jot.

Pár perc alatt kitölti az űrlapot, és akár 2 órán belül érkeznek az árajánlatok. Ingyenes. Kényelmes, nem kell egyenként ajánlatot kérni, telefonálgatni, hosszú e-maileket írni. Nem kell hosszan keresnie. Árajánlatok gyorsan. Időt takarít meg. Kényelmes, egyszerű.

    4000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Mindenkinek szívből ajánlom őket! Hihetetlen kedvesek és igazi szakemberek! A telefonbeszélgetésünk után szinte azonnal fogadtak. Minden kérdésemre válaszoltak és nagyon segítőkészek. Profi és gyors munka ami jellemzi őket és nagyon baráti áron dolgoznak! Garantáltan csalódásmentes asztalosok. Hálásan köszönöm a gyors, profi, és igényes munkátokat. Az biztos, hogy innentől kezdve minden asztalos munkával titeket kereslek majd és mindenkinek titeket foglak ajánlani. :) További sok sikert a munkátokhoz!!!!

Rendelj otthoni bútorfelújító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bútorasztalos otthoni bútor felújítás közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Otthoni bútor felújítás: milyen árak vannak Miskolcon?

Miskolcon az otthoni bútor felújítás átlagára 7100 - 13400 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Bútorasztalosok - hogyan választhatunk Miskolcon?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bútorasztalost Miskolcon?

Most 58 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést OTTHONI BÚTOR FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok bútorasztalost?

Megéri egy Qjob-on megtalálható bútorasztalost megbíznod ha szükséged van erre: otthoni bútor felújítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó bútorasztalos?

Egy jó bútorasztalos pontos árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: otthoni bútor felújítás?

Az Otthoni bútor felújítás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy bútorasztalost bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.