Padlószőnyeg lerakása betonra Miskolcon. Forduljon hozzánk bizalommal!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb parkettázókat a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 107 parkettázó közül! Korrekt padlószőnyeg lerakása betonra árak — 1600-3000 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Miskolcon! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Miskolcon környezetében található szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

16 parkettázó most online

Gyula

Gyula

Sok tapasztalatom van

Adrian

Adrian

Ma is elvallalom.

Istvan

Istvan

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a padlószőnyeg lerakása betonra Miskolcon?

1600 - 3000 Ft/nm

A legjobb parkettázók Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Szép napot, több mind 18 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Svéd padló lerakás: 6000 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2300 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2800 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6600 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5800 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1300 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8100 Ft /㎡

  • Padlószőnyeg lerakása betonra

    5000 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Minőség,pontosság, szakszerűség,precíz. Csak ajánlani tudom! 😊

Többféle kivitelezés is elérhető nálunk, tapasztalt szakemberekkel történő kivitelezés. Svédpadló, szalagparketta, laminált parketta, PVC és parafa padló illetve szőnyegpadló. Bontás. Festés. Generálkivitelezés. Kertrendezés. Gipszkartonozás. Hőszigetelés- Vakolás. Feladatok amiket vállalok: kőhatású vinyl padló; járólap hatású laminált padló; laminált parketta lerakása régi parkettára. Vinyl Padló Lerakás keresése

    4000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Évek óta hozzájuk járok és csak jókat tudok mondani! Ajánlom mindenkinek!

Választékunkban megtalálható minőségi tapéta, parketta, műfű, falburkolat. Látogasson el üzletünkbe ahol hatalmas kínálat várja önt. Fő profilunk: tekercses vinyl padló; laminált padló ragasztó; parketta festés. Parkettás munkák garanciával

    1900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Gyors, pontos, megbízható. Ezek jutnak eszembe először, ha Attilára gondolok. A kislányom születése miatt időszűkében voltunk, így különösen fontos volt hogy ne habókra mondja a mester, hogy elvállalja és ne majd jövök"-re intézze a kazánjavítást és a fűtési rendszer karbantartását.

Szép napot, több mind 9 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzatkiegyenlítés: 1100 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7800 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6800 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2300 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 3000 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7200 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6400 Ft /㎡

    4700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Megbízható és profi szakember. Csak ajánlani tudom!

Hívjon most! Ingyenesen felmérjük, és akár már a helyszínen árajánlatot adunk. Keressen most! És a parkettája, akár holnap is kész lehet. 100% munka garancia. Amiket vállalok: műanyag padló; kőmintás vinyl padló; laminált parketta falra. Prémium PVC padló

    2200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Tamás egy nagyon alapos, átgondolt, pontos, precíz, szakember! Szívesen ajánlom mindenkinek!

Soft Air
2 éve

Könnyen lerakható laminált padlók, amelyek hosszú évekig megőrzik szépségüket. Kérdése van vagy információra van szüksége? Keresse fel a lakóhelyéhez közeli kereskedőt! Szolgáltatásaink: kőhatású vinyl padló; llaminált padló ápoló; dió parketta. Lerakás munkadíja csak 1900 Ft

    4600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

10 perces telefonos beszélgetésünk alatt megtaláltam és javítottam a hibát, amit előtte 3 másik víz-gáz-fűtésszerelő "szakember" egy egész délutánon keresztül hiába keresett. Ez sajnos ezeket a szakikat is minősíti... Csikós Attila Zoltánnak viszont jár az 5 csillag! Köszönöm a segítséget! :)

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó padlószőnyeg lerakása betonra közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Padlószőnyeg lerakása betonra: mennyibe kerül Miskolcon?

Miskolcon a padlószőnyeg lerakása betonra átlagos ára 20200 - 37800 Ft/alkalom. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valós értékeléseket?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek parkettázót Miskolcon?

Jelenleg 65 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PADLÓSZŐNYEG LERAKÁSA BETONRA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk parkettázót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált parkettázót hívnod ha a következőre van szükséged: padlószőnyeg lerakása betonra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy parkettázó segítségét?

Egy megbízható parkettázó a padlószőnyeg lerakása betonra mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor parkettázót hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!