Ki vállal villanyszerelést gipszkarton falban Miskolcon?
Kérjen ajánlatot több villanyszerelőtől egyetlen gombnyomással, és válassza a legjobb szakembert.
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
A legjobb villanyszerelők listája Miskolcon
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
334 vélemény
frissítve 27 május 2026Katalin N.
Nagyon elégedett vagyok Bálint munkájával, aki a gipszkarton falban végzett villanyszerelési feladatokat Miskolcon. A munka elkészítése mindössze 3 órát vett igénybe, és a végeredmény fantasztikus lett. Bálint precízen, gyorsan dolgozott, és minden kérdésemre részletes válaszokat adott. Az ár is kedvező volt, 25 000 forintért végezte el a feladatot, ami teljesen megérte. Szívből ajánlom őt mindenkinek, aki hasonló feladatokat szeretne elvégezni!
Árajánlat kéréseGábor K.
Mire a villanyszerelési munkát elvégezték a gipszkarton falban Miskolcon, teljesen elégedett voltam a Gábor által végzett munkával. Az egész folyamat körülbelül két órát vett igénybe, és a végeredmény több mint kielégítő volt. Gábor rendkívül precízen dolgozott, és a költség is csak 15,000 forint volt, ami szerintem nagyon kedvező. Mindenkinek ajánlom őt!
Árajánlat kéréseÉva S.
Gábor csodálatosan végezte el a villanyszerelést a gipszkarton falban Miskolcon. Két órán belül kész volt, és nagyon elégedett vagyok a munkájával. A 13,000 forintos költség is teljesen elfogadható, és a precizitása lenyűgöző. Szívből ajánlom mindenkinek!
Árajánlat kéréseRóbert T.
A munkát, amit Zoltán végzett, csak dicsérni tudom. A villanyszerelést a gipszkarton falban Miskolcon villámgyorsan, mindössze három óra alatt elvégezte. A költség 20,000 forint volt, és a végeredmény tökéletes lett. Nagyon elégedett vagyok a kivitelezéssel, mindenkinek ajánlom őt!
Árajánlat kéréseTamás N.
Éva villanyszerelése a gipszkarton falban Miskolcon igazán kiváló volt! A munka körülbelül másfél órát vett igénybe, és a költsége mindössze 18,000 forint volt. Éva precízen dolgozik, és minden kérdésemre készségesen válaszolt. Nagy örömmel ajánlom őt másoknak is!
Árajánlat kéréseCsaba F.
Tamás munkája a villanyszerelés során a gipszkarton falban Miskolcon igazán figyelemre méltó volt! A feladatot két órán belül elvégezte, és a költség mindössze 16,500 forint volt. Nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel, és szívből ajánlom őt bárkinek!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Villanyszerelési feladat gipszkarton falban
Szia! Villanyszerelőt keresek Miskolcra, aki gipszkarton falban szeretné elhelyezni a villanyvezetékeket. A feladat az lenne, hogy átnézd a meglévő elektromos hálózatot, és biztosítsd, hogy minden megfelelően működjön, mielőtt elkezdenéd a vezetékek elrakását. Fontos, hogy a gipszkarton fal tönkretétele nélkül végezd el a munkát, illetve hogy a végén az összes csatlakozó biztonságosan legyen rögzítve. Elvárásom, hogy tapasztalattal rendelkezz a gipszkarton falak villanyszerelésében, és mutass be referenciákat. A munka elvégzésére hétvégén, legkésőbb jövő hétig lenne szükségem, hogy a felújítási munkálatok időben haladhassanak. Kérlek, jelezd, ha tudsz segíteni!
Gipszkarton falba villanyszerelési feladat
Szia! Villanyszerelési munkát keresek, amire szükségem van egy gipszkarton fal mögött. Szeretném, ha a villanykapcsolókat és a konnektorokat a gipszkarton falon belül kellene elhelyezni. Kérlek, vigyázz arra, hogy a vezetékek helyes irányba legyenek vezetve, és hogy minden biztonsági előírást tarts be. Fontos, hogy a munkát szakszerűen végezd el, mert a fal mögött vízvezeték is fut, úgyhogy légy körültekintő. A munkát Miskolcon kell elvégezni, lehetőség szerint a jövő héten. Kérlek, jelezd, ha elérhető vagy és mennyibe kerülne a munka!
Villanyszerelési munka gipszkarton falban
Helló! Gipszkarton falba tervezek villanyszerelést, és szakembert keresek ehhez a feladathoz. Az lenne a feladatod, hogy elhelyezd a villanykapcsolókat és a konnektorokat a falon belül. Tudnod kell, hogy a vezetékek helyét előre meg kell tervezni, hogy elegendő távolság legyen a vízvezetékektől. Kérlek, a munka során ügyelj a biztonsági előírásokra és a minőségre. Miskolcon végezzük a munkát, lehetőleg a következő héten. Kérlek, írj vissza a részletekkel és az árajánlattal!
Villanyszerelés gipszkarton falban – ajánlatkérés
Szia! Villanyszerelési munkára lenne szükségem egy gipszkarton falban Miskolcon. Kérlek, segítenél abban, hogy a villanykörték, kapcsolók és konnektorok megfelelő helyére legyenek beszerelve? Nagyon fontos, hogy a munka során a szükséges biztonsági előírásokat tartsd be, és figyelj a részletekre, mert a fal mögött vízvezetékek is lehetnek. Szeretném, ha a munkát a jövő héten elvégeznéd. Kérlek, írj, amint tudsz, és tájékoztass az áraidról!
Gipszkarton fal villanyszerelése
Helló! Villanyszerelőt keresek, aki segítene a gipszkarton falban végezni a szükséges munkálatokat. Szükségem van néhány új konnektor és kapcsoló installálására. Fontos, hogy a vezetékek biztonságosan legyenek elhelyezve, mivel a fal mögött vízvezeték is fut. Kérlek, ha tudsz segíteni, jelezd, hogy mikor lenne alkalmas neked a munka elvégzése. Miskolcon kellene elvégezni, lehetőleg a következő hét folyamán. Várom a válaszod!
Villanyszerelési projekt gipszkarton falhoz
Szia! Szükségem lenne egy villanyszerelőre, aki szakértelemmel tud segíteni a gipszkarton fal mögötti villanyszerelési munkákban. A feladatod az lenne, hogy a falban vezess be új vezetékeket, és installálj konnektorokat és kapcsolókat. Kérlek, tartsd szem előtt a biztonsági szabályokat, mert a fal mögött vízvezetékek is vannak. Munkát Miskolcon kell elvégezni, és preferálnám, ha a jövő héten sor kerülne rá. Kérlek, értesíts a részletekről és az árakról!
Villanyszerelés gipszkarton falban
Villanyszerelés gipszkarton falban akkor praktikus, amikor a vezetékeket, kapcsolókat, dugaljakat vagy lámpakiállásokat bontás nélkül, rendezett módon kell-elhelyezni. A gipszkarton könnyebb szerkezet, mint a tégla vagy a beton, de ettől még nem egyszerűbb minden részlete. A fal ürege, a profilok helye, a szigetelés és a leendő burkolat mind beleszól a munkába. Magánlakásban különösen fontos, hogy a vezeték ne lötyögjön, a doboz ne mozduljon el, és a kész falon ne kelljen később újra vágni.
Qjob.hu oldalán magánügyfelek több különböző szakember ajánlatát is össze tudják vetni, ami ilyen munkánál hasznos. Nem egy kész csomagról van szó, hanem konkrét lakásról, konkrét falról és meglévő hálózatról. Sokan csak azt nézik, hová kerüljön a konnektor. Pedig a vezeték útja legalább ennyire fontos. Ha rossz helyen megy át a profil mellett, később egy polc, tévétartó vagy konyhai sín felszerelésekor kellemetlen meglepetést okozhat.
Gipszkarton fal vezetékezése felújításkor
A gipszkarton fal vezetékezése felújításkor akkor megy tisztán, ha a munka még a lapok teljes zárása előtt elindul. Ilyenkor látszik a váz, könnyebb rögzíteni a védőcsövet, és pontosabban tartható a kapcsolók, dugaljak helye. Kész falban is lehet dolgozni, de ott több a mérés, több a nyitás, és több a kockázat. Egy kisebb javítónyílás még nem gond. De ha minden kiállásnál utólag kell keresni a profilokat, a munka lassabb lesz.
A tapasztalatom szerint nekem a legbiztosabb megoldás az, amikor a megrendelő már a gipszkartonozás előtt eldönti a bútorok helyét. Nem milliméterre, de használható tervvel. Hol lesz az ágy. Hol áll a dolgozóasztal. Hová kerül a televízió. A konyhánál ez még fontosabb. Egy rosszul kért dugalj a felső szekrény mögé kerülhet, és onnantól nem kényelmes, csak létezik.
Sokan ott hibáznak, hogy a gipszkarton mögötti vezetékezést könnyű javításnak gondolják. A fal üreges, ezért úgy tűnik, bármi elfér benne. Ez nem igaz. A védőcsőnek nem szabad megtörnie. A kötésnek hozzáférhető helyen kell maradnia. A szerelvénydoboznak stabilan kell állnia, mert a laza doboz néhány hónap alatt bosszantó hibává válik. És ha gyenge a rögzítés, a kapcsoló kerete sem fog szépen feküdni.
Kiállások és dobozhelyek gipszkartonban
A kiállások helye határozza meg, mennyire lesz használható a kész szoba. Egy gipszkarton előtétfalnál nem elég azt mondani, hogy legyen még két konnektor. Tudni kell, melyik körre kerülnek, milyen terhelést kapnak, és lesz-e mellettük nagyobb fogyasztó. Egy tévéfalnál más kell, mint egy gardróbnál. A mosógép, szárítógép, elektromos sütő és klíma kiállása külön figyelmet kér, még akkor is, ha a fal maga könnyen nyitható.
Villanyszerelés gipszkarton falban gyakran együtt jár lámpakiállással, rejtett led táppal, kapcsoló áthelyezéssel vagy új dugaljsorral. A sorrend nem mindegy. Előbb az útvonal, utána a doboz, majd a behúzás és a próba. Csak ezután érdemes lezárni a falat. Egy ügyfélnél előfordult, hogy a festés után derült ki, a hálószobai olvasólámpa kapcsolója az ágy mögé került. Nem nagy hiba papíron. A gyakorlatban minden este bosszantó volt. A falat újra meg kellett bontani, pedig egy tízperces egyeztetés elég lett volna.
A védőcső átmérője sem puszta részlet. Ha túl szűk, nehéz lesz a vezeték behúzása, és későbbi csere esetén szinte használhatatlan. Ha túl nagy és rosszul rögzített, zöröghet vagy nyomhatja a lapot. A jó megoldás nem látványos. A kész falon csak annyi látszik, hogy a kapcsoló egyenesen áll, a dugalj nem mozog, és nincs felesleges javítás a lap felületén.
Villanyszerelés gipszkarton falban árak
Az ár főleg a kiállások számától, a fal állapotától, a hozzáféréstől és az anyagtól függ. Kész gipszkarton falban a mérés és a nyitás külön idő. Nyitott szerkezetnél gyorsabb a munka, de ott is számít, mennyi a védőcső, hány doboz kell, és van-e külön áramkör. Személy szerint a túl olcsó ajánlatot ennél a munkánál óvatosan kezelném. 12.000 Ft alatt egy új kiállás ritkán lesz minőségi, ha az anyag, a pontos rögzítés és az ellenőrzés is benne van.
| Munka típusa | Tartalom | Irányár |
|---|---|---|
| Új dugalj kiállás | doboz, vezeték, bekötés | 18.000 - 32.000 Ft |
| Kapcsoló áthelyezése | nyomvonal keresés és új doboz | 20.000 - 38.000 Ft |
| Lámpakiállás kialakítása | mennyezeti vagy oldalfali pont | 16.000 - 30.000 Ft |
| Védőcső elhelyezése | nyitott gipszkarton szerkezetben | 3.500 - 7.500 Ft |
| Vezeték behúzása | meglévő csőben mérés után | 6.000 - 14.000 Ft |
| Tévéfal előkészítése | áram, adatkábel helye, rejtett pont | 35.000 - 75.000 Ft |
| Led tápegység helye | hozzáférhető szerelőponttal | 22.000 - 48.000 Ft |
| Kisebb falnyitás javítással | keresés, kivágás, visszazárás nélkül | 12.000 - 26.000 Ft |
| Hibakeresés gipszkarton falban | mérés, kötés ellenőrzés, javítási javaslat | 18.000 - 40.000 Ft |
Az irányár nem végleges ajánlat. Egy tiszta, nyitott előtétfal olcsóbb lehet, mint egy már festett nappali, ahol csak kis nyílásokon keresztül lehet dolgozni. Az is számít, hogy kell-e külön kismegszakító, van-e szabad hely az elosztóban, és milyen messze van a legközelebbi megfelelő kötési pont. Aki csak darabárat kérdez, néha rossz választ kap. A darab mögött útvonal, anyag és felelősség van.
Villanyszerelő választása gipszkarton munkához
Jó villanyszerelő gipszkarton falnál nem csak beköt, hanem előre gondolkodik. Megnézi a váz irányát, rákérdez a burkolatra, a bútorra és a használatra. Nem szégyen, ha mérés közben változik a terv. Sokkal jobb akkor módosítani, mint kész falon keresni a hibát. A magánügyfélnek érdemes fotót küldenie a fal állapotáról, az elosztóról és arról a pontról, ahová a kapcsoló vagy dugalj kerülne.
Én azt szeretem, ha a szakember nem ígér azonnal biztos árat egy homályos leírásra. A pontos kérdés jó jel. Miből van a fal. Nyitott vagy zárt a szerkezet. Van e szigetelés. Hány kiállás kell. Milyen fogyasztó kerül rá. Ezek nélkül könnyű olcsónak tűnni, majd helyszínen emelni az árat. Egy másik jó jel, ha a villanyszerelő a kötésekről, ellenőrzésről és hozzáférhetőségről is beszél, nem csak arról, hogy gyorsan kész lesz.
A sokéves rutin itt nem csak kézügyességet jelent. A szárazépítéses fal szerelése más ritmust kér, mint a vésés téglában. A profilok miatt nem lehet bárhol fúrni. A lap széle sérülékeny. A doboz kivágása után nincs sok hely hibázni. Egy ferdén kivágott nyílás eltakarható kerettel, de a laza rögzítés később visszajön.
Gipszkarton villanyszerelés Miskolc városrészeiben
Miskolc lakásaiban nagyon eltérő falakkal lehet találkozni. Az Avason sok a paneles és utólag átalakított lakás. Diósgyőrben gyakoriak a vegyes szerkezetű házak. Hejőcsabán, Martin-kertvárosban és Szirma felé több olyan otthon van, ahol a régi hálózat mellé készült új gipszkarton előtétfal. Miskolctapolca környékén felújított családi házaknál sokszor a világítás és a tévéfal miatt kérnek új pontokat.
A helyi sajátosság nem romantika. Egy régi építésű lakásban a vezeték útja nem mindig logikus. Felújítások után előfordul, hogy a korábbi kötés el lett takarva, vagy a vezeték nem ott fut, ahol várnánk. Ilyenkor a mérés fontosabb, mint a rutinból vágás. Egy kisebb késlekedés olcsóbb, mint egy eltalált vezeték vagy egy sérült vízcső. Miskolc környékén az is gyakori, hogy a munkát más felújítással együtt kell időzíteni, például festéssel, burkolással vagy gipszkartonozással.
Ha a fal még nyitott, érdemes a kiállásokról fotót készíteni. Nem művészi képet, csak egy tiszta felvételt a vezetékek és profilok helyéről. Később egy polc vagy kép rögzítésénél sokat segít. Aki albérletet vagy eladásra szánt lakást újít fel, annak ez különösen hasznos, mert nem minden későbbi kérdésre kell újra falat bontani.
Ellenőrzés a gipszkarton villanyszerelés után
A munka nem a doboz becsavarásával ér véget. Ellenőrizni kell a feszültséget, a kötéseket, a védővezetőt és azt, hogy a szerelvény stabilan áll-e. A gipszkarton falban futó elektromos vezeték akkor jó, ha nem csak működik, hanem biztonságosan is karbantartható. A hozzáférhetetlen kötés később drága hiba lehet. A rejtett led tápegység, az elosztás vagy a kötődoboz legyen elérhető, még ha nem is szem előtt van.
Villanyszerelés gipszkarton falban sokszor esztétikai igényből indul, de a biztonság dönt. Nem érdemes csak azért elrejteni mindent, hogy egyetlen fedél se látszódjon. Van, amit takarni lehet. És van, amit ellenőrizhetően kell hagyni. Ez a különbség a szép munka és a későbbi bontás között. Egy magánügyfélnek elég annyit kérnie, hogy a szakember mutassa meg, mi hol fut, és milyen pontokat nem szabad később megfúrni.
Volt olyan eset, amikor egy nappali falán minden szépen elkészült, de a tévétartó felszerelésekor derült ki, hogy a vezeték pont a konzol tervezett furata mellett fut. Nem történt baj, mert a tulajdonos még időben rákérdezett. A fal mögötti útvonalat újra ellenőrizték, a konzol pár centivel arrébb került. Kis döntés volt, nagy kockázatot vett le. Nekem ezért fontos, hogy a kész munka után ne csak számla vagy üzenet maradjon, hanem érthető információ is.
Kapcsolódó szolgáltatások
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 808 9788





