Víz alatti hegesztés Miskolc szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Hegesztőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj hegesztő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb hegesztőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 76 hegesztő közül, 8300-15600 Ft/óra áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Miskolcon bérelj fel a legjobb szakembereket a víz alatti hegesztés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Miskolcon környékén elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

11 hegesztő most online

Pal

Pal

A környeken vagyok.

Zsolt

Zsolt

Ingyenes kiszallas.

Andras

Andras

erdekel.

Mennyibe kerül a víz alatti hegesztés Miskolcon?

8300 - 15600 Ft/óra

A legjobb hegesztők Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hegesztőt!

Öntvény hegesztés gyorsan. Helyszíni kiszállás kérésre, széles referenciákkal. Alumínium motorblokk, egyéb aluminium tárgyak hegesztése, akár a helyszínen is. Gyors munkavégzés.

  • Víz alatti hegesztés

    7500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Minőségi termékek.

Fémszerkezetek és alkatrészek egyedi hegesztését vállaljuk, a legmegfelelőbb eljárással. Ismerje meg profi hegesztési szolgáltatásainkat, amikkel kielégítjük az Ön igényét is. Komplex tervezés. Felújítás. Karbantartás. Megvalósítás.

    7800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

A szervizben nagyon kedvesek voltak, az áraik sem rosszak. Megjavították nekem a hibás légzsák vezérlő elektronikát.

Ismerje meg profi hegesztési szolgáltatásainkat, amikkel kielégítjük az Ön igényét is. Keresse fel weboldalunkat és vegye fel velünk a kapcsolatot, telefonon vagy online. Komplex tervezés. Karbantartás. Felújítás. Megvalósítás.

    5700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Időpont egyeztetés gyorsan ment, hamar volt időpont is. Mivel nem tudtam mi a probléma az autóval, pontos elkészülési időt nem tudtak mondani, de 2 nap alatt elvégezték a munkát. Végül fűtőradiátort kellett cserélni, a hibás darabot megmutatták. Hiba feltárása és a javítás elvégzése után is hívtak. Minden rendben volt, korrekt hely.

Használja ki a robothegesztés nyújtotta előnyöket! Kérjen egyedi árajánlatot még ma. Nagy szilárdságú alumínium alkatrészek speciális hegesztése 50 éves szakértelemmel. Sok éves tapasztalat. 3D mérési megoldások. Önálló termékfejlesztés. Megbízható beszállító.

    10900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt és segítőkész szakember.

Ismerje meg profi hegesztési szolgáltatásainkat, amikkel kielégítjük az Ön igényét is.

    12400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt àron,remek munkàt vègeztek,mindenkinek csak ajànlani tudom

Zoltán P.
Zoltán P. 4246 Nyíregyháza Online

Fémszerkezetek és alkatrészek egyedi hegesztését vállaljuk, a legmegfelelőbb eljárással. Keresse fel weboldalunkat és vegye fel velünk a kapcsolatot, telefonon vagy online. Karbantartás. Komplex tervezés. Megvalósítás. Felújítás.

    10900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Nem az előre megbeszéltek szerint végezték el a munkát. Nem az előre megbeszélt összegben számláztak. Teljes átverés, senkinek nem ajánlom!

Rendeld meg hegesztő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy hegesztő víz alatti hegesztés közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Víz alatti hegesztés: mennyi az ára Miskolcon?

Miskolcon a víz alatti hegesztés átlagos díja 6800 - 12800 Ft/m. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valódi véleményeket?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok hegesztőt Miskolcon?

Jelenleg 60 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VÍZ ALATTI HEGESZTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk hegesztőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált hegesztőt hívnod ha szükséged van erre: víz alatti hegesztés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kértheted egy profi hegesztő segítségét?

Egy megbízható hegesztő a víz alatti hegesztés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mikor van szükséged rá: hegesztő?

Ha profi hegesztő segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A víz alatti hegesztés és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.