Mosógép bekötése Miskolcon gyorsan és megbízhatóan
Kérjen ajánlatot több mosógép-bekötő szakembertől egyetlen gombnyomással, és válassza a legolcsóbb ajánlatot.
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
A legjobb vízvezeték-szerelők listája Miskolcon
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
290 vélemény
frissítve 27 május 2026Katalin K.
Nagyon elégedett vagyok a Marika által végzett automata mosógép bekötésével Miskolcon. A munka mindössze két órát vett igénybe, és nagyon precízen végezte el. Az ár is kedvező volt, mindössze 15.000 forintért. Mindenkinek ajánlom őt!
Árajánlat kéréseZoltán N.
Robikaa hihetetlenül gyorsan és szakszerűen kötötte be az automata mosógépemet Miskolcon. Csak egy órát vett igénybe, és az ár is remek volt, 14.500 forint. Köszönöm a gyors segítséget!
Árajánlat kéréseAnna K.
Ákos nagyon segítőkész volt a mosógép bekötésében. Miskolcon dolgozott nálam, és mindössze másfél órára volt szüksége. Az ár is kedvező volt, 16.000 forint. Maximálisan elégedett vagyok a munkájával!
Árajánlat kéréseMária L.
Gábor gyorsan és hatékonyan bekötötte az automata mosógépemet. Miskolcon dolgozott, és mindössze két órát vett igénybe a munka. Az ár is nagyon baráti volt, csak 15.500 forint. Mindenkinek ajánlom őt!
Árajánlat kéréseLászló J.
Krisztián munkájával maximálisan elégedett vagyok! Az automata mosógép bekötése Miskolcon gyorsan, mindössze egy órában elkészült. Az ár is remek, 13.000 forint. Kiváló szakember!
Árajánlat kéréseEszter P.
Dezső gyorsan és ügyesen bekötötte a mosógépemet. Miskolcon dolgozott, és csak másfél órát vett igénybe, az ár 14.000 forint volt. Nagyon elégedett vagyok a munkájával, ajánlom őt mindenkinek!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Automata mosógép bekötése
Helló! Szükségem lenne egy szakemberre, aki segítene nekem bekötni az új automata mosógépemet. A gép már megvan, és a hely is, ahol be kellene állítani. Kérlek, nézd meg, hogy a vízcsatlakozás és az áram is rendben van-e. Némi szakszerű útmutatásra van szükségem, mert nem szeretném elrontani. Fontos, hogy tapasztalt legyél, mert a mosógépem elég drága, és szeretném, ha a bekötés megfelelően történne. Ideális lenne, ha a jövő héten tudnál jönni, mert sürgős a dolog.
Régi mosógép eltávolítása
Sziasztok! Szükségem lenne egy olyan szakemberre, aki segítene eltávolítani a régi, elromlott mosógépemet, hogy helyet csinálhassak az új automata mosógépnek. Az elvitelt is szeretném kérni, ha lehetséges, hogy ne kelljen ezzel foglalkoznom. Kérlek, olyan valakit keressetek, aki már foglalkozott hasonló feladattal és gyorsan tudja végezni. Ideje lenne, ha legkésőbb a jövő hét végéig megoldódna a dolog.
Mosógép bekötés vízszigetelés ellenőrzése
Helló! Mostanában vettem egy új automata mosógépet, és szeretném, ha egy szakember megnézné, hogy a vízszigetelés rendben van-e a bekötésnél. Azt szeretném, ha biztosan nem lenne vízszivárgás, mert az elég problémás lenne. Fontos is, hogy tudj tanácsot adni, hogy miként lehetne még biztonságosabbá tenni a rendszert. A hét végén szeretném, ha tudnál jönni, hogy ezt minél hamarabb elintézzük.
Mosógép bekötése konyhában
Sziasztok! Egy új automata mosógépet vásároltam, és szeretném, ha segítene nekem egy szakember a bekötésében a konyhámban. A vízvezeték a közelben van, de nem vagyok benne biztos, hogy minden megfelelően működik-e. Kérlek, ellenőrizd a csatlakozásokat és győződj meg róla, hogy minden biztonságos. Ideális lenne, ha jövő kedden tudnál jönni, mert akkor már otthon leszek.
Mosógép szakszerű bekötése
Helló! Az új automata mosógépem bekötésében kérnék segítséget. Kérlek, győződj meg róla, hogy minden csatlakozás és a vízvezeték tökéletesen van beállítva, mivel nem szeretnék kockáztatni. Fontos, hogy legyen tapasztalatod ilyen munkálatokban, mert az előző mosógépem sosem működött jól, és ezt szeretném elkerülni. Jövő héten bármikor jó lennél, ha tudnál jönni.
Mosógép bekötés és üzembe helyezés
Sziasztok! Szeretném, ha egy szakember segítene nekem az automata mosógépem bekötésében és üzembe helyezésében. Fontos, hogy tapasztalt legyél, mivel szeretném, ha a gép a legjobb teljesítményt nyújtaná. Kérlek, nézd meg a víz- és áramellátást is, hogy a lehető legjobb állapotban legyen. A hét végén ideális lenne, ha tudnál segíteni, mert már nagyon várom, hogy használhassam.
Automata mosógép bekötése biztonságos első indítással
Az automata mosógép bekötése nem csak annyit jelent, hogy a vízcső és a lefolyó a helyére kerül. A jó bekötésnél ellenőrizni kell a víznyomást, a tömítéseket, a leeresztőcső magasságát, a gép vízszintjét és azt is, hogy centrifugálás közben nem mozdul-e el a készülék. A legtöbb későbbi bosszúság nem a gép hibájából indul, hanem abból, hogy a bekötés gyorsan, próba nélkül vagy rossz csatlakozóra történt.
Új gépnél különösen fontos a szállítási rögzítők eltávolítása. Ha ezek bent maradnak, a mosógép rázkódhat, hangos lehet, és akár károsodhat is. Használt gépnél más a kockázat. Ott a régi bekötőcsövek, elöregedett gumitömítések és korábbi szivárgások nyomai számítanak. Egy szakember ilyenkor nem csak beköti a gépet, hanem megmondja, melyik alkatrészt érdemes azonnal cserélni.
Automata mosógép bekötés előtti ellenőrzés
A helyszín előkészítése sokat számít. Legyen hozzáférhető a vízkiállás, a lefolyó, a konnektor és a gép hátulja. Ha a mosógép teljesen beszorul egy szekrény vagy pult alá, a csövek könnyen megtörhetnek. Ez nem mindig látszik azonnal, de pár mosás után lassú vízfelvétel, ürítési gond vagy nedves padló jelezheti a hibát.
Érdemes előre lefotózni a csapot, a lefolyó csatlakozást és azt a helyet, ahová a gép kerül. A fotó alapján a szakember már az ajánlat előtt látja, kell-e Y elosztó, mosógépszifon, hosszabb cső, új tömítés vagy külön csap. Így kisebb az esély arra, hogy a helyszínen derül ki egy plusz költség.
Miskolc lakásaiban gyakori, hogy a régebbi fürdőszobai vagy konyhai kiállások nem a mai gépekhez lettek tervezve. Ez nem baj, de a bekötést nem szabad erőltetni. Ha a csap nehezen zár, a menet sérült, vagy a lefolyó túl alacsonyan van, előbb a csatlakozási pontot kell rendbe tenni.
Automata mosógép bekötése árak és felárak
Az ár attól függ, hogy kész-e a víz és lefolyó csatlakozás, kell-e anyag, szükséges-e a régi gép leválasztása, illetve van-e nehezen hozzáférhető beépítés. Egy egyszerű bekötés gyors munka, de ha a csap cserére szorul vagy a lefolyó nem fogadja biztonságosan a csövet, már kisebb vízszerelési feladatról beszélünk.
| Munka típusa | Mikor jellemző | Irányár Ft |
|---|---|---|
| Alap bekötés meglévő helyre | Ép csap, kész lefolyó, gyári csövek | 10.000 - 18.000 |
| Régi mosógép leválasztása | Csere esetén, ha a régi gép még be van kötve | 4.000 - 8.000 |
| Bekötőcső vagy tömítés cseréje | Rövid, repedt vagy bizonytalan csőnél | 5.000 - 12.000 |
| Lefolyócső rögzítése szifonhoz | Ha nem elég a kádba vagy mosdóba vezetett cső | 8.000 - 16.000 |
| Y elosztó beépítése | Ha ugyanarra a csapra más gép is csatlakozik | 7.000 - 15.000 |
| Nehezen hozzáférhető beépítés | Pult alatt, sarokban vagy szűk helyen | 15.000 - 28.000 |
| Csap vagy sarokszelep cseréje | Ha nem zár rendesen vagy sérült a menet | 18.000 - 35.000 |
| Próbaüzem és szintezés | Bekötés utáni ellenőrzéssel | 5.000 - 10.000 |
A túl alacsony ár akkor kockázatos, ha nem tartalmazza a próbaüzemet, az anyagok ellenőrzését vagy a nehezen hozzáférhető hely miatti többletmunkát. Nem az a jó ajánlat, amelyik a legolcsóbb számot írja, hanem amelyik előre tisztázza, mi van benne és mi nincs.
Automata mosógép bekötés szakember választása
Jó jel, ha a szakember nem azonnal végösszeget mond, hanem rákérdez a csatlakozásokra. Milyen a vízcsap, van-e külön mosógép lefolyó, új vagy használt a gép, kell-e a régi készüléket leválasztani, mennyi hely marad hátul a csöveknek. Ezek nem felesleges kérdések, hanem a hibás bekötés megelőzésének részei.
Gyenge jel, ha valaki minden helyzetre ugyanazt az árat ígéri, nem kér fotót, és nem beszél a tömítésekről, csőhosszról vagy tesztmosásról. A mosógép bekötése látszólag egyszerű, de egy rosszul meghúzott hollandianya, egy megtört lefolyócső vagy egy elfelejtett szintezés később komolyabb kárt okozhat, mint maga a bekötés díja.
A Qjob.hu felületén érdemes olyan jelentkezőt választani, aki konkrétan leírja, milyen feltételek mellett érvényes az ajánlata. Külön előny, ha megnevezi, milyen plusz anyagokra lehet szükség, és vállalja a bekötés utáni ellenőrzést is.
Automata mosógép bekötése Miskolcon
Miskolcon a bekötésnél nem a távolság a legfontosabb szempont, hanem az, hogy a szakember milyen gyorsan tudja felmérni a helyszíni adottságokat. Egy panellakásban, családi házban vagy felújított lakásban teljesen más csatlakozási helyzet adódhat. A gép ugyanaz, de a munka nem feltétlenül ugyanaz.
Ha a mosógép konyhába kerül, külön figyelni kell arra, hogy a mosogató alatti lefolyó ne teljen túl, és a gép ne nyomja meg a szekrény hátfalánál futó csöveket. Fürdőszobában inkább a csap állapota, a padló lejtése és a gép stabilitása szokott döntő lenni. A jó bekötés ezekre a részletekre is reagál, nem csak a csatlakozást oldja meg.
Gyakori hibák automata mosógép bekötésénél
Sokan ott hibáznak, hogy a lefolyócsövet csak bedugják egy nyílásba, rögzítés nélkül. Ez elsőre működhet, de vízürítéskor a cső kimozdulhat. Másik gyakori hiba a túl hosszú vagy megtört befolyócső. Ilyenkor a gép lassabban vesz fel vizet, a cső pedig feleslegesen terhelődik.
Probléma az is, ha a mosógép teljesen a falra van tolva. A hátul futó csöveknek kell hely, különben megtörnek vagy feszülnek. A gépnek stabilan kell állnia, mert a centrifugálás közbeni mozgás idővel meglazíthatja a csatlakozásokat. Ezért a szintezés nem kényelmi kérdés, hanem a bekötés része.
A konnektor ellenőrzése sem maradhat ki. Hosszabbítóval, laza aljzattal vagy nedves környezetben elhelyezett csatlakozással nem érdemes kockáztatni. Ha az elektromos pont bizonytalan, azt külön szakemberrel kell rendezni, nem a mosógép bekötése közben rögtönözni.
Próbaüzem és átadás automata mosógép után
A munka akkor tekinthető késznek, ha a gép vízfelvételét, ürítését és centrifugálás alatti viselkedését is ellenőrizték. Egy rövid próba sok hibát azonnal megmutat. Szivárog-e a csapnál, stabil-e a lefolyó, nem ugrál-e a gép, nincs-e rendellenes hang az első vízfelvételnél.
Átadáskor érdemes megkérdezni, melyik csapot kell elzárni hosszabb távollétnél, mire kell figyelni az első néhány mosásnál, és meddig kell ellenőrizni a csatlakozások környékét. Ez nem bonyolult, de segít időben észrevenni a lassú szivárgást. Egy gondosan bekötött automata mosógép csendesen működik, nem feszíti a csöveket, és nem hagy bizonytalanságot a használat első napján.
Kapcsolódó szolgáltatások
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 808 9788






