Hűtőgép szerelés: erre van szükséged Miskolcon és környékén?

Hűtőgép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hűtőgép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 28 hűtőgép szerelő közül! Korrekt hűtőgép szerelés árak: 5000-9300 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Miskolcon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Miskolcon környékén található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

4 hűtőgép szerelő most online

Laszló

Laszló

Еrdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Aurel

Aurel

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hűtőgép szerelés Miskolcon?

5000 - 9300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hűtőgép szerelők Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hűtőgép szerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Engedje, hogy főzőlapja segítse Önt sütés és főzés közben. Készítsen éttermi minőségű ételeket minden alkalommal, a svéd Electrolux főzőlapjain. Svéd tervezés.

  • Hűtőgép szerelés

    4200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Kedves és hozzáértő szakemberek!

A megoldások embere vagyok. Nem cserélgetünk feleslegesen alkatrészeket. Márkás, minőségi alkatrészeket építünk be. Korrekt áron. Precíz és gyors munkát végzünk.

    4000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Megoldják az erősítőink problémáit. Minden flottul megy, még magyarázatot is kap az ember :)

László vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. A térben és az időben egy dolog közös: soha nem elég. Találja meg az otthonába illőt. Itt az ideje, hogy beszerezzen egy szárítógépet. Rövid útmutatónk segít választani.

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Mind hozzáállás, mind szakmai hozzáértés alapján bátran ajánljuk. Egy régebbi TEKA sütő meghibásodása miatt hívtam. Muszáj összehasonlítást írnom: egy másik szerelőcéget 2 hónapja üldöztem már", akik mindig csak hitegettek, de megoldani nem oldották meg végül a problémát, azt mondták, nem lehet olyan alkatrészt szerezni, ami a sütőhöz kellene. Előtte persze azt mondták, hogy egyébként jó állapotban van, ezért döntöttünk a javítást mellett.

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Megbízható regisztrált szerelő SOS kiszállással, garanciával, számlával. Minden márkatípus Szerelése-Javítása-Karbantartása-Cseréje-Szervize több mint 30 éve. Regisztrált szerelő. Minden típus javítása. . 33 év tapasztalat.

    4200 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Gyors, pontos garanciális ügyintézés!

Kedves érdeklődő! Hívjon, telefonon megmondom, mibe kerülhet a javítás! Márkafüggetlen szervíz. Telefonban árat adok. 20 éves tapasztalat. Országosan.

    5200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Profi munka, gyors és hatékony, csak ajánlani tudom.

Rendelj hűtőgép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hűtőgép szerelő hűtőgép szerelés közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Hűtőgép szerelés: mennyi az ára Miskolcon?

Miskolcon a hűtőgép szerelés átlagos ára 5800 - 10800 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi értékeléseket?

Miskolcon a lökhárító javítás szolgáltatáshoz már 34 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről elérhető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok hűtőgép szerelőt Miskolcon?

Jelenleg 26 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést LÖKHÁRÍTÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy hűtőgép szerelő?

Egy karosszéria lakatos a következő munkával kereshető meg: lökhárító javítás vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi hűtőgép szerelő?

Egy megbízható karosszéria lakatos pontos árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: hűtőgép szerelés?

A lökhárító javítás és összes részfeladata ide sorolható. Egy karosszéria lakatost bátran megbízhatsz vele.