Klíma vezérlő panel javítás: erre van szükséged Miskolcon és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 22 klímaszerelő közül! Korrekt klíma vezérlő panel javítás árak — 5600-10500 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Miskolcon! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Miskolcon közelében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 klímaszerelő most online

Istvan

Istvan

Еrdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Krisztian

Krisztian

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a klíma vezérlő panel javítás Miskolcon?

5600 - 10500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

Üdv Tamás vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Villany tűzhely sütő. Országosan. Garancia a javításokra. Bankkártyás fizetés. Szolgáltatások: Elektronika panelek, helyszíni javítás, szakszerviz, egyszeri munkadíj.

  • Klíma vezérlő panel javítás

    4000 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Gyors, preciz, hozzáértő szakember

Üdvözlöm! Azonnali megoldás akkumulátor problémára . Több éves tapasztalat, villámgyors segítség. Keressen minket bizalommal! 10 éve a piacon. Belvárosi üzlethelyiség. Azonnali segítségnyújtás.

    4300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Nem jelent meg a megadott időpontban

Tisztelt Érdeklődő! Kávéfőzők, Mikrohullámú sütők, Vasalók, Olajsütők, Olaj radiátorok, Ventillátorok, Szendvics sütők, Rezsók, Porszívók, Dominó készülékek Javítását alkatrész ellátását. Kisgépek szerelését műhelyünkben vállaljuk. A meghibásodott káészüléket kérem, hogy szállítsa be szervizünkbe, nyitvatartási időben. Hétfőtől-Péntekig: 8-16 óra között. Javítási költség bruttó 6500ft +áfa/ készülék.

    4800 Ft

Akkumulátor csere után egy percet nem működőlött a telefon (samsung galaxy a5). Visszavittük, hogy megnézessük. A bevizsgálás is horror ár, de hogy utána közölték, hogy aksi csere kéne, az kicsit kiverte a biztosítékot.

A megoldások embere vagyok. Segítünk gyorsan megoldani problémádat. Foglalj időpontot. Hozzánk nyugodt szívvel behozhatod készüléked, hogy még aznap megjavítsuk neked. Élettartam Garancia. Akár 1 Órán Belül. Magas szakértelem. Szerviz futár. Minőségi Alkatrészek. Árgarancia.

    5500 Ft

Segitőkész- kedves alkalmazottak, gyors szakszerü szerviz

Tisztelt megrendelők! Bojler javítás szolgáltatásunkkal állunk rendelkezésére. Javításnál díjmentes kiszállás. Minden típusú mosó- és szárítógépet megszerelünk rövid időn belül, garanciával. Hívjon! Hétvégén felár nélkül. Villanybojler Javítás. Márkafüggetlen Javítás. S.O.S. Mosógép Szerviz.

    5000 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Gyenge szakember s még jó indulat sem volt benne csak az összeg felszámolásán volt a lényeg ...menjetek a hamburgeres mellé a faházikohoz mertott nem csalodtok.

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő klíma vezérlő panel javítás közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Klíma vezérlő panel javítás: mennyibe kerül Miskolcon?

Miskolcon a klíma vezérlő panel javítás átlagos ára 4500 - 8400 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok megbízható értékeléseket?

Miskolcon a vezérműlánc szakadás szolgáltatáshoz már 27 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok klímaszerelőt Miskolcon?

Jelenleg 21 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VEZÉRMŰLÁNC SZAKADÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk klímaszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: vezérműlánc szakadás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy klímaszerelő?

Egy jó autószerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: klíma vezérlő panel javítás?

A vezérműlánc szakadás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.