Konyhai szagelszívó felszerelése Miskolcon gyorsan és kedvezően
Kérjen ajánlatot több konyhai szagelszívó-szerelőtől egyetlen gombnyomással, és válassza a legkedvezőbb árú ajánlatot.
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
A legjobb szagelszívó-szerelők listája Miskolcon
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
372 vélemény
frissítve 27 május 2026Katalin B.
Nagyon elégedett vagyok Attila munkájával, aki a konyhai szagelszívó felszerelését végezte Miskolcon. Az egész folyamat mindössze két órát vett igénybe, és rendkívül precízen dolgozott. Az anyagköltségek is megfelelően alakulnak, összesen 30.000 forintot kértek el, ami nagyon megérte! Köszönöm a szakszerű segítséget!
Árajánlat kéréseGábor S.
Dániel szuper munkát végzett a konyhai szagelszívóm telepítésénél! Miskolcon járt nálam, és mindössze másfél órát vett igénybe a feladat. Tökéletesen megoldotta a problémát, és a költségek is reálisak voltak, összesen 28.000 forintért. Ajánlom mindenkinek!
Árajánlat kéréseEszter N.
Horváth nagyon segítőkész volt, mikor a konyhai szagelszívómat szerelte fel Miskolcon. Az egész folyamat körülbelül 2 órát tartott, és a munkadíj is kedvező volt, 32.500 forint. Minden részletet figyelembe vett és nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel!
Árajánlat kéréseAndrás K.
Ádám gyorsan és precízen felszerelte a konyhai szagelszívót, amit Miskolcon rendeltem. A munka mindössze egy órát vett igénybe, és 25.000 forintot kértek el érte, ami abszolút megérte! Nagyon elégedett vagyok, köszönöm szépen!
Árajánlat kéréseZsuzsanna T.
Csaba fantasztikus munkát végzett a konyhai szagelszívó felszerelésénél. Miskolcon járt nálam, és mindössze 1,5 órába telt a munka elvégzése. A költségek is barátiak voltak, mindössze 27.000 forint. Nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel!
Árajánlat kérésePéter J.
Balogh András munkájával nagyon elégedett vagyok! A konyhai szagelszívó felszerelését Miskolcon végezte, és mindössze 2 órát vett igénybe. A költségek is korrektnek bizonyultak, 29.000 forintért végezte el. Köszönöm András!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Konyhai szagelszívó felszerelése
Szia! Szükségem lenne egy szakemberre, aki segítene a konyhámban egy új szagelszívó felszerelésében. A szagelszívónak a konyhai bútorokhoz kell illeszkednie, és ideális esetben egy új, energiatakarékos modellt szeretnék. A feladatod lenne az eszköz beszerzése, a meglévő rendszer eltávolítása, és az új szagelszívó biztonságos és szakszerű felszerelése. Fontos, hogy rendelkezz tapasztalattal hasonló munkákkal, és hogy a telepítést a lehető leghamarabb el tudd végezni. Ha van lehetőséged ajánlani egy megbízható típust is, azt nagyon értékelném!
Régi szagelszívó eltávolítása és új felszerelése
Helló! Kérlek, segítsetek nekem egy kicsit. Szeretném lecserélni a régi konyhai szagelszívómat egy modernebbre. A jelenlegi szagelszívót először el kell távolítani, utána pedig a helyére új, hatékonyabb modellt szeretnék felszereltetni. Keresem a megfelelő szakembert, aki tapasztalattal rendelkezik a konyhai gépek telepítésében. Kérlek, írj nekem, hogy mennyi időt venne igénybe a munka, és mivel tudsz foglalkozni a telepítés során!
Új konyhai szagelszívó beszerelése
Szia! Konyhát tervezek felújítani, és szeretném, ha a régi szagelszívóm helyére egy újat szerelnének be. Az új szagelszívónak a lehető legjobb teljesítménnyel kell rendelkeznie, hogy a főzés közben keletkező szagokat hatékonyan kiszűrje. Kérlek, nyújts segítséget a beszerzésben is, és biztosítsd, hogy a telepítést pontosan a megadott időpontban végezd el. Az is fontos, hogy a telepítés során a legmagasabb szintű biztonsági előírásokat tartsd be.
Konyhai szagelszívó telepítése
Kedves Szakember! Azért kereslek, mert szeretném felszereltetni az újonnan vásárolt konyhai szagelszívómat. A munkálatok során szükségem van a régi berendezés eltávolítására, majd az új szagelszívó szakszerű telepítésére. Fontos lenne, hogy a telepítés során figyelj a konyha dizájnjára és a szellőzésre is. Kérlek, áruld el, mennyi időre van szükséged a munka elvégzéséhez, és milyen anyagokra lesz szükség a sikeres telepítéshez!
Szagelszívó felújítás és telepítés
Szia! A konyhámban már régi a szagelszívó, és úgy döntöttem, hogy cserélni szeretném. Olyan szakembert keresek, aki nemcsak a régi szagelszívót tudja eltávolítani, hanem az új, modern berendezést is fel tudja szerelni. Elvárás, hogy tájékoztass a legjobb ár-érték arányú modellekről, és a felszerelés ideje alatt maximális precizitással járj el. Kérlek, értesíts hány órás munkát tervezel, és milyen költségekkel jár a szolgáltatásod!
Szagelszívó beszerelés új konyhába
Helló! Most építem a konyhámat, és szükségem lenne egy szagelszívóra. Olyan szakembert keresek, aki segít a megfelelő eszköz kiválasztásában, és elvégzi a telepítést is. A munkához fontos, hogy legyen sok tapasztalatod, és ismerd a legújabb trendeket a piacon. A telepítésnek gyorsan, de alaposan kell történnie, mivel az új konyhát szeretném minél hamarabb használatba venni. Kérlek nyújts nekem információt a költségekről és a munkálatok időtartamáról!
Konyhai szagelszívó felszerelés jól működő légvezetéssel
A konyhai szagelszívó felszerelés akkor sikeres, ha a készülék nemcsak felkerül a falra vagy a szekrénybe, hanem valóban elvezeti a párát, nem rezonál, nem enged vissza hideg levegőt, és nem rontja el a frissen elkészült konyhabútort. A munka látszólag egyszerű, de a gyenge rögzítés, a rossz magasság vagy a szűk cső miatt egy drága elszívó is gyenge lesz.
Magánlakásokban a leggyakoribb helyzet nem az új készülék dobozból történő felrakása, hanem a meglévő konyhához való igazítás. Más a feladat, ha van előkészített kivezetés, más, ha csak belső keringetéses megoldás jöhet szóba, és megint más, ha a felső szekrénybe kell kivágni a helyet. Miskolc régebbi társasházi lakásaiban gyakran a faláttörés, a stranghoz való csatlakozás vagy a szellőzőjárat állapota dönti el, hogy mi szerelhető biztonságosan.
Szagelszívó felszerelés előtt ellenőrizendő pontok
A szakembernek a rögzítés előtt meg kell néznie a főzőlap típusát, a pult és a felső szekrény távolságát, a készülék szélességét, a fal anyagát, az áramkiállást és a levegő útját. Nem elég annyi, hogy a szagelszívó szélessége megegyezik a főzőlappal. Egy 60 cm-es készülék is lehet kevés, ha túl magasra kerül, vagy ha a csővezeték több könyökkel és szűkítéssel indul.
A gyártói útmutatóban szereplő minimális távolságot mindig ellenőrizni kell. Gázfőzőlapnál általában nagyobb távolság kell, mint elektromos vagy indukciós főzőlapnál. Ha az elszívó túl alacsonyan van, kényelmetlen és hőterhelést kaphat. Ha túl magasan van, a pára és a zsíros gőz már a készülék előtt szétterül.
Megrendelés előtt érdemes lefotózni a főzőlapot, a felső szekrényt, a fali kiállást, a meglévő csövet és a készülék adattábláját. Ez nem formaság. Egy jó előzetes fotó alapján sokszor kiderül, hogy kell-e plusz cső, takaróelem, visszacsapó szelep, konnektor áthelyezés vagy bútorlap kivágás.
Konyhai szagelszívó felszerelés árak
Az ár főként attól függ, hogy csak rögzíteni kell a készüléket, vagy a légtechnikai rész is munkát igényel. A legolcsóbb szerelés általában akkor reális, ha van kész áramkiállás, nincs bútorvágás, a fal teherbíró, és a kivezetés közvetlenül a készülék mögött vagy felett van. Az ár akkor nő, ha szekrénybe épített, kihúzható vagy kürtős modellről van szó, illetve ha a csővezetést külön ki kell alakítani.
| Munka típusa | Jellemző tartalom | Ár Ft |
|---|---|---|
| Egyszerű fali felszerelés | Rögzítés meglévő kiállással, kisebb beállítás | 18.000 - 30.000 |
| Kürtős szagelszívó felszerelése | Fali rögzítés, kürtő igazítása, alap bekötés | 28.000 - 48.000 |
| Szekrénybe épített modell | Bútorhoz igazítás, rögzítés, csatlakoztatás | 30.000 - 55.000 |
| Kihúzható szagelszívó | Sín, szekrénykivágás, pontos illesztés | 35.000 - 60.000 |
| Csővezetés rövid szakaszon | Cső, könyök, bilincs, tömítés felszerelése | 20.000 - 45.000 |
| Visszacsapó szelep beépítése | Hideg levegő és szag visszaáramlásának csökkentése | 10.000 - 22.000 |
| Régi készülék leszerelése | Eltávolítás, rögzítési pontok ellenőrzése | 8.000 - 18.000 |
| Hibás előkészítés javítása | Rossz furatok, gyenge rögzítés, csatlakozási gondok | 18.000 - 40.000 |
Az anyagköltség nem mindig van benne a munkadíjban. A cső, könyök, fali átvezető, takaróidom, bilincs, tömítőanyag és szűkítő külön tétel lehet. Érdemes ezt előre tisztázni, mert a leggyakoribb vita nem maga a felszerelés díja, hanem az, hogy a helyszínen derül ki a hiányzó tartozék.
Szagelszívó szerelő választása
Jó szagelszívó szerelőt nem csak ár alapján érdemes választani. Az a fontos, hogy rákérdezzen a főzőlap típusára, a készülék pontos modelljére, a kivezetés átmérőjére és arra, hogy falra, felső szekrénybe vagy kürtővel kell-e szerelni. Ha valaki fotó nélkül ad végleges árat bonyolultabb munkára, abból könnyen helyszíni módosítás lesz.
Erős jel, ha a szakember nem akar mindenáron falat bontani vagy csövet szűkíteni, hanem elmagyarázza a következményt. Egy túl vékony, hosszú vagy sok könyökkel vezetett cső növeli a zajt és csökkenti az elszívás erejét. A szakszerű munka nem csak abban látszik, hogy egyenesen áll a készülék, hanem abban is, hogy a levegő útja ésszerű.
A Qjob.hu felületén célszerű olyan jelentkezőt keresni, aki háztartási gép szerelésben és konyhai beépítésben is jártas. A tiszta kommunikáció itt sokat számít. Kérdezd meg, vállalja-e a régi készülék leszerelését, a kisebb bútorlap igazítást, a szükséges tartozékok beszerzését, és ad-e előre külön munkadíjat a váratlan pluszfeladatokra.
Konyhai szagelszívó Miskolc lakásaiban
Miskolc különböző lakástípusai eltérő szerelési helyzetet adnak. Panelben és társasházban gyakran korlátozott a közös szellőző használata, családi házban viszont több lehetőség van kültéri kivezetésre. A szerelőnek nemcsak azt kell néznie, hol fér el a készülék, hanem azt is, hová kerül a pára és a zsíros levegő.
A régi konyhákban gyakori gond, hogy a konnektor rossz helyen van, a felső szekrény alja nem bírja a terhelést, vagy a korábbi furatok nem használhatók újra. Egy gondos felmérés ezért többet ér, mint egy gyors felszerelés. Ha a készülék ferde, lötyög vagy a cső feszült állapotban marad, a hiba később zajban, repedésben vagy rossz elszívásban jelenik meg.
Hibák szagelszívó felszerelésnél
Sokan ott hibáznak, hogy csak a készülék méretét nézik, a légvezetést nem. A rövid távon kényelmes megoldás, például a túl sok flexibilis cső vagy a hirtelen szűkítés, később hangos működést és gyenge teljesítményt okozhat. A szagelszívó ilyenkor működik, világít, zúg, mégsem viszi el rendesen a párát.
Gyakori probléma az is, hogy a belső keringetéses és a kivezetéses használat összekeveredik. Ha nincs külső kivezetés, aktívszén szűrőre lehet szükség, és ezt időnként cserélni kell. Ha viszont van kivezetés, felesleges szűk keresztmetszetekkel rontani a légáramot. A két megoldás más karbantartást és más elvárást jelent.
Rossz jel, ha a szerelő nem foglalkozik a visszaáramlással, nem tömíti a csatlakozásokat, vagy nem ellenőrzi próbaüzemben a rezgést. A próba nem csak bekapcsolást jelent. Meg kell nézni a fokozatokat, a világítást, a csőcsatlakozást, a bútorhoz érő részeket és azt, hogy a készülék nem verődik-e a szekrényhez.
Mit készíts elő a felszereléshez
A gyorsabb és pontosabb ajánlathoz írd le, milyen típusú szagelszívóról van szó. Fali kürtős, szekrénybe építhető, kihúzható, pultba épített vagy sziget fölé szerelhető modell más munkát jelent. Add meg a szélességet, a csőcsonk átmérőjét, a főzőlap típusát és azt, hogy van-e meglévő kivezetés.
Hasznos, ha előre tisztázod, ki veszi meg a tartozékokat. A készülék dobozában sokszor nincs minden, ami a valós konyhában kell. Hiányozhat a megfelelő átmérőjű cső, a visszacsapó szelep, a rögzítőelem vagy a szénszűrő. Ha ezek csak a helyszínen derülnek ki, a munka könnyen félbemarad.
A jó végeredmény nem a legerősebb elszívóval kezdődik, hanem azzal, hogy a készülék illik a konyhához, a főzési szokáshoz és a levegő útjához. Egy átlagos lakáskonyhában a csendes, jól rögzített és tisztán vezetett rendszer többet ér, mint egy papíron erős, de rosszul felszerelt gép.
Kapcsolódó szolgáltatások
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 808 9788





