Tablet kijelző javítás: erre van szükséged Miskolcon és környékén?

Tablet Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tablet szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 26 tablet szerelő közül! Korrekt tablet kijelző javítás árak: 6900-12900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Miskolcon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Miskolcon környékén elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

4 tablet szerelő most online

Norbert

Norbert

Sok tapasztalatom van

Viktor

Viktor

Ma is elvallalom.

Zoltán

Zoltán

Mennyibe kerül a tablet kijelző javítás Miskolcon?

6900 - 12900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tablet szerelők Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tablet szerelőt!

Távirányító javítás. Sokan nem is gondolják, hogy a távirányítókat gazdaságosan meg lehet javítani. Leggyakrabban előforduló hibajelenség, hogy a gombok nem működnek. Ennek a hibának a javítását már 1200.-Ft-ért elvégezzük. Kicseréljük az elkopott érintkezőket és minden esetben meg is tisztítjuk a távirányítót. Ezen kívül az elemek okozzák a legtöbb meghibásodást. Az olcsó elemekből már pár hónap használat után szivárogni kezd a tartalmuk, ami erősen maró anyag. Megmarja az elemérintkezőket, majd a panellel is végez. Ne használjanak, csak tartós elemet! A javítás legtöbbször eredményes. Várjuk nyitvatartási időben. Forduljon hozzánk bizalommal!

  • Tablet kijelző javítás

    3800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Ez a technikus azonnal jött és gyorsan megjavította a tv-t (diódákat kellett cserélni) és minden tökéletesen működik!

Orion, Videoton hangsugárzók javítása eredeti, vagy után gyártott alkatrészekkel!

    5700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Minden nagyszerű! Várakozás közben jól elbeszélgettünk. Bónuszként megszabadultam a portól.

Hangszórójavítás: vállalom mély és középsugárzók javítását elsősorban gyári javítókészlettel, magassugárzók javítását elsősorban szintén gyári diafragmákkal. Amennyiben nem szerezhető be eredeti, gyári javítókészlet, diafragma (magasbetét), akkor megoldható egyéb forrásból beszerzett alkatrészekből a hangszórók javítása. Azonban, ez esetben nem garantálható azonosság az eredetivel. Tehát főleg, ha több alkatrészt is cserélni kell, akkor lényegében egy másik, új hangszórót kapunk. Ezért ezt a megoldást kizárólag csak akkor javaslom, ha valóban nem szerezhető be eredeti javítókészlet.

    3800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Nagyszerű munkás, gyorsan megérkezett, mindent azonnal elvégzett, a javításon kívül hasznos tippeket adott a művelethez.

Rendelj tablet szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tablet szerelő tablet kijelző javítás közben Miskolcon

Gyakori kérdés

Tablet kijelző javítás: mennyibe kerül Miskolcon?

Miskolcon a tablet kijelző javítás átlagára 6900 - 12900 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Népszerű kérdés

Hol találok igazi véleményeket?

Miskolcon a tablet kijelző javítás szolgáltatáshoz már 31 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok tablet szerelőt Miskolcon?

Jelenleg 24 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TABLET KIJELZŐ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk tablet szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált tablet szerelőt hívnod ha a következőre van szükséged: tablet kijelző javítás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi tablet szerelő segítségét?

Egy profi tablet szerelő a tablet kijelző javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Népszerű kérdés

Mire számíts, amikor tablet szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Olvas

Népszerű szolgáltatások Miskolcon