Telefon üveg karc javítás: erre van szükséged Miskolcon és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 29 telefon szerelő közül! Korrekt telefon üveg karc javítás árak — 4800-9000 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Miskolcon! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Miskolcon közelében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

4 telefon szerelő most online

Sandor

Sandor

Еrdekel.

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

Peter

Peter

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon üveg karc javítás Miskolcon?

4800 - 9000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

László vagyok. Szervizfutár szolgáltatásunkkal az ország egész területéről küldik hozzánk ügyfeleink a javításra szánt készülékeket.

Főbb szolgáltatásaink:, telefon töltő javítás, iphone 11 akkumulátor csere, telefon érintőképernyő javítás, iphone 6 akkumulátor csere, telefon kijelző karc javítás

  • Telefon üveg karc javítás

    3900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Gyorsan felvették a kapcsolatot a vállalkozóval, időpontot egyeztetett, hazajött és gyorsan, hatékonyan elvégezte a munkát, mindenkinek ajánlom!

Üdv Richárd vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Ha a javítás után később bármi problémát észlelsz készülékeden, nyugodtan hozd vissza hozzánk, mi nem futunk el, biztos találunk rá megoldást.

Munkáim:, iphone 11 akkumulátor csere, samsung telefon üvegcsere, telefon hangszóró tisztítás, iphone 11 akkumulátor csere, alcatel kijelző javítás

    5500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Emellett a hangszórót is kicseréltem az iPhone-omon. Minden megfelelően működik, az árak megfelelőek, nagyon elégedett vagyok a javítással.

Gyári és nem gyári alkatrészek ismert, megbízható gyártóktól. Hívjon ma. Oldalunkon folyamatosan bővülő választák várja a vásárlókat.

Amiket vállalok:, samsung akkumulátor csere, iphone 8 akkumulátor csere, telefon töltő javítás, képernyő csere, telefon képernyő javítás

    7000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagyszerű munka! Minden gyors, világos és magas színvonalú. Amellett, hogy az akkumulátor tisztítása mellett a hangszórók és a csatlakozók cseréje ajándékba. Mindenkinek ajánlom ezt a céget!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon üveg karc javítás közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Telefon üveg karc javítás: milyen árak vannak Miskolcon?

Miskolcon a telefon üveg karc javítás átlagára 6600 - 12300 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - mi alapján válasszunk Miskolcon?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Miskolcon?

Ebben a pillanatban 24 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PORSCHE SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: porsche szerviz.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy telefon szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő a porsche szerviz mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladathoz lehet szükséged rá: telefon szerelő?

Ha egy megbízható autószerelő segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A porsche szerviz és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.