Csecsemő- és kisgyermeknevelők Miskolcon: Vélemények és kedvező árak

Kérjen ajánlatot több csecsemő- és kisgyermeknevelőtől egyetlen gombnyomással, és válassza ki a legjobb ajánlatot.

Ne keresgélj és telefonálgass!

Küldje el kérését egyetlen gombnyomással! Mi értesítjük a legjobb szakembereket, akik hamarosan elküldik ajánlataikat.

Mennyibe kerül?

Te döntesz: megadhatod a vállalt összeget, vagy megvárod a szakemberek ajánlatait.

Árak megismerése

Szakemberek értékelésekkel

Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet

Valódi értékelések

Mindez ingyen

Miskolci csecsemő- és kisgyermeknevelők listája

Nézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on

Csecsemő- és kisgyermeknevelői segítség otthon

Miskolc, Belváros
3 hónapja

Keresek valakit, aki segít a kisbabám gondozásában Miskolcon. Nem nagy a feladat, főleg játék és altatás. Egyszerű, kedves személyt keresek, aki jól bánik a gyerekekkel. Rugalmas időpontban jó lenne, és nem szeretnék sokat fizetni érte.

Kislányomnak keresek csecsemőnevelőt

Miskolc, Szirma
3 hónapja

Miskolcon élő anyuka vagyok, aki keres egy jókedvű csecsemő- és kisgyermeknevelőt, aki segít a napközbeni felügyeletben. A munka könnyű, főként játszás, pelenkázás és altatás. Rugalmas időbeosztásban, kedves hangnemben várom a jelentkezőket, nem kell sokat fizetni.

Kisgyermeket kellene napközben felügyelni

Miskolc, Egyetemváros
3 hónapja

Sziasztok! Miskolcon lakom, és kellene valaki, aki tudna délutánonként segíteni a kisgyerekemmel. Nincs különösebb elvárás, csak kedves, türelmes személy legyen, aki szereti a gyerekeket. A munka könnyű, sokat nem kell csinálni, de fontos, hogy megbízható legyen. Árban is rugalmas vagyok.

Otthoni segítség csecsemő és kisgyermek mellett

Miskolc, Szentpáli
3 hónapja

Miskolcon keresek valakit, aki segítene a gyereknevelésben, főleg a kisbabámmal. Egyszerű feladat, játék, altatás, pelenkázás. Olyan személyt keresek, aki kedves, türelmes és nem bánja, ha néha rövid időre magára hagyom. Nem szeretnék sokat fizetni, de jó lenne, ha megbízható lenne. Rugalmas időpontban, otthonomban végzendő a munka.

Csecsemő- és kisgyermeknevelő Miskolc

A Csecsemő- és kisgyermeknevelő Miskolc területén akkor hasznos, amikor a szülőnek valódi tehermentesítés kell, nem csak valaki, aki ránéz a gyerekre.

Ez a munka a biztonságról, a napirendről és a fejlődésről szól. És igen, a szülő nyugalmáról is. Látom, hogy sok család túl későn kér segítséget. Addig húzzák, amíg mindenki fáradt, a gyerek is ingerlékeny, és a döntés kapkodós lesz.

Én személy szerint jobban bízom abban, ha a felügyelet mögött szakmai szemlélet van. Nem kell ünnepélyesnek lenni. De legyen rendszer, legyen figyelem, legyen tiszta határ. Sok feszültség abból indul, hogy a szülő mást ért gondozás alatt, mint a nevelő.

Mikor érdemes koragyermekkori nevelőt hívni

Koragyermekkori nevelő akkor kell, amikor nem csak az időt akarod kitölteni, hanem azt szeretnéd, hogy a gyerek napja jól menjen. Tipikus helyzet a munkaidő csúszás, a betegségnél utóápolás, a kistestvér érkezése utáni átmenet, vagy amikor a bölcsődei beszokás nehéz.

Volt egy eset, amikor a szülő azt mondta, a gyerek csak nyűgös. Kiderült, hogy napok óta felborult az alvás, és a vacsora mindig túl későn jött. A kisgyermeknevelő nem csodát tett. Csak visszaállította a rutint. Három nap után a gyerek megint kiszámítható lett. Nekem ez a lényeg, nem a nagy trükkök.

Sokan elkövetik azt a hibát, hogy ugyanazzal a módszerrel próbálkoznak minden életkorban. Csecsemőnél más kell, mint egy két és fél évesnél. Ha a feladatot pontosan megfogalmazod, sokkal kevesebb lesz a félreértés.

Fejlődést támogató mindennapok otthon

A csecsemőgondozó vagy bölcsődei nevelő szemlélet nem csak játék. A fejlődés sokszor apró ismétlésekből áll. Kézmosás, öltözés, közös pakolás, rövid mondókák, mozgásos játék. És közben figyelni kell, hogy a gyerek mennyit bír.

Én azt látom, hogy a legtöbb otthoni nap akkor sikerül, ha a nevelő nem zsúfolja tele programmal. Inkább ritmus kell. Rövid blokk, szünet, evés, pihenés. A túl sok inger után jön a hiszti, és akkor már mindenkinek rossz.

  • Egyszerű mozgásfejlesztés labdával, párnával, mászással
  • Finommotorika gyurmával, nagyobb építővel, válogatós játékkal
  • Beszédindítás rövid mondatokkal és ismétléssel
  • Önállóság támogatása evésnél és öltözésnél

A gyermeknevelő akkor jó, ha nem szégyelli a csendet. Nem kell mindig beszélni. Néha elég, ha jelen van, és időben reagál. Sok szülő ezt alábecsüli, pedig ettől lesz nyugodt a gyerek.

Biztonság, higiénia, nehéz helyzetek

A Csecsemő- és kisgyermeknevelő egyik legfontosabb része a megelőzés. Kapu, erkély, konnektor, apró tárgyak, ételallergia. Ezek nem látványos témák, mégis itt csúszik el a legtöbb alkalmi felügyelet.

Ha a gyerek sír, dobál, nem akar fogat mosni, sokan túl gyorsan engednek. Mások túl erősek. Szerintem a középút a jó. Nyugodt hang, egyértelmű szabály, és következmény, ami nem bántó. A kisgyermeknevelő szakembernek ezt tudnia kell.

Volt olyan, amikor a szülő elfelejtette mondani, hogy a gyerek hajlamos fulladásra evés közben, mert egyszer már félrenyelt. A nevelő kérdezett rá. Ettől lett biztonság. Nekem ez jó jel. Aki nem kérdez, az csak remél.

Díjak és óradíjak Miskolc területén

A Csecsemő- és kisgyermeknevelő díja általában óradíj, de lehet alkalmi blokk és rendszeres heti megoldás is. Miskolc környékén reális az a sáv, amikor a feladat egyszerű, és nincs különleges igény. Ha két gyerek van, ha este van, vagy ha beszoktatás jellegű a munka, akkor magasabb ár jön.

Én úgy látom, hogy túl olcsón ritkán kapsz stabil figyelmet. Aki nagyon alááraz, az sokszor túlterhelt, vagy gyorsan vált. És ez a gyereknek rossz. De a túl magas ár sem véd, ha nincs rendes egyeztetés. A pénz itt csak egy jelzés, nem bizonyíték.

FeladatTipikus időtartamDíj
Alkalmi gyermekfelügyelet egy gyermekkel2 óra6.000 - 11.000
Esti felügyelet altatásig3 óra9.000 - 16.000
Rutin visszaállítás beszokás idején4 óra12.000 - 22.000
Felügyelet két gyermekkel3 óra12.000 - 24.000
Kísérés és hazahozatal rövid játékkal2 óra7.000 - 13.000
Hétvégi hosszabb otthoni nap6 óra18.000 - 33.000
Rendszeres heti két alkalom8 óra összesen24.000 - 44.000
Sürgős rövid segítség1 óra3.000 - 7.000

A táblázat csak tájékoztató. A pontos összeghez kell életkor, helyszín, időpont és elvárt feladat. És azt is érdemes kimondani, hogy mi nem része a munkának. Így lesz kevesebb vita.

Szakember kiválasztása, ami tényleg működik

A kiválasztásnál én nem a legszebb bemutatkozást nézem. Inkább azt, hogy a jelölt hogyan gondolkodik a mindennapi helyzetekről. Kérdez-e a napirendről. Rákérdez-e az étkezésre. Meg tudja-e fogalmazni, mit csinál, ha a gyerek feszült. Ha ez nincs meg, akkor később jön a meglepetés.

Jó módszer a rövid próba. Nem kell nagy interjú. Egy közös fél óra elég. A gyerekhez fordul-e, vagy a felnőttnek játszik. Tiszteli-e a szülő határait. És képes-e egyszerűen beszélni. A túl bonyolult magyarázat sokszor bizonytalanság.

Ha itt keresel, a Qjob.hu csak egyszer jelenik meg a folyamatban, de hasznos kiindulás. Itt több jelentkezőt látsz, és össze tudod vetni a válaszokat. A döntést viszont te hozod meg, a saját otthonod és a saját gyereked alapján.

Megállapodás, kommunikáció, visszajelzés

Ha megvan a nevelő, jöhet a tiszta megállapodás. Nekem bevált, ha a szülő leírja a három legfontosabb szabályt. Például képernyő nincs, édesség nincs, altatásnál ugyanaz a rutin. A bébiszitter vagy kisgyermeknevelő pedig elmondja, ezt hogyan tartja be.

Miskolc környékén sok család ingázik, és a késés gyakori. Itt a konfliktus nem a csúszás, hanem a hallgatás. Ha késel, szólj. Ha a nevelő késik, szóljon. Ennyi. A gyerek ettől lesz biztonságban, mert a felnőttek kiszámíthatók.

A munka végén érdemes rövid visszajelzést kérni. Mi ment könnyen, mi volt nehéz, mit kell másként. Szerintem ettől lesz hosszú távon működő együttműködés. Ha valami nem passzol, azt is lehet normálisan kimondani. Nem kell dráma. Csak tiszta szavak és következő lépés.

Azért vagyunk, hogy segítsünk!

Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!

06 (1) 490 0436
Hogyan találom meg a legjobb Csecsemő- és kisgyermeknevelőt Miskolcon?
A legjobb szakemberek kereséséhez ajánlom, hogy nézze meg az online értékeléseket és kérjen ajánlásokat helyi közösségektől. Miskolcon számos tapasztalt nevelő dolgozik, akik megbízhatóak és szakmailag felkészültek. Fontos, hogy személyes találkozóval is megismerje a jelöltet, hogy biztos legyen a választásban.
Milyen szempontokat vegyek figyelembe kiválasztáskor?
Mennyibe kerül egy Csecsemő- és kisgyermeknevelő szolgáltatása Miskolcon?
Milyen tanúsítványok szükségesek szakember választásához?
Hogyan ellenőrizzem a szakember referenciáit?