Sony TV-szerelők Miskolcon: Vélemények és kedvező árak
Kérjen ajánlatot több Sony TV-szerelőtől egyetlen gombnyomással., és válassza a legkedvezőbb árat.
Ne keresgélj és telefonálgass!
Küldje el kérését egyetlen gombnyomással! Mi értesítjük a legjobb szakembereket, akik hamarosan elküldik ajánlataikat.
Mennyibe kerül?
Te döntesz: megadhatod a vállalt összeget, vagy megvárod a szakemberek ajánlatait.
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
Miskolci sony TV-szerelők listája
Ellenőrzött ügyfélvélemények a Qjob szakembereiről
323 vélemény
frissítve 18 március 2026Kovács László
A Sony TV szerelő munkája gyors és precíz volt. Korrekt árakat ajánlott, a készülék már másnap működik. A munkaidő kb. 2 óra, költség 15 000 forint. Nagyon elégedett vagyok.
Ingyenes ajánlatkérésNagy Eszter
A Gábor szervizeléssel nagyon meg vagyok elégedve. A Sony tévém kijavítása mindössze 3 órát vett igénybe, ára 12 000 forint volt. Nagyon profi volt.
Ingyenes ajánlatkérésTóth Péter
Seres szakember gyorsan diagnosztizálta a problémát és megjavította a Sony TV-met. A munka kb. 1,5 órát vett igénybe, díja 14 500 forint. Kiváló munka.
Ingyenes ajánlatkérésFarkas Andrea
A Tóth Gábor szervizelése nagyon szimpatikus volt. A javítási folyamat kb. 2,5 órát tartott, összköltség 13 000 forint. Ajánlom mindenkinek.
Ingyenes ajánlatkérésSzabó Miklós
A Mihály szakértő kiváló munkát végzett Sony TV-m javításán. A folyamat gyors volt, 1,5 órát vett igénybe, ára 16 000 forint. Nagyon meg vagyok elégedve.
Ingyenes ajánlatkérésVarga Júlia
A Róbert által végzett Sony TV javítás nagyon profi volt. A munka kb. 2 órát vett igénybe, díja 14 000 forint. Minden rendben működik most.
Ingyenes ajánlatkérésNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Sony TV javítás gyorsan
Szükségem van egy Sony TV szerelőre Miskolcon, aki gyorsan meg tudná javítani a tévét. Nem kell nagy baj, csak le kell cserélni egy alkatrészt, és működjön újra. Nagyon fontos, hogy a szakember tapasztalt legyen és ne drágán dolgozzon.
Sony TV szerviz kérés
Sziasztok, a Sony tévém nem kapcsol be Miskolcon, valamiért nem villog a kijelző, és hang sincs. Szeretném, ha megnéznéd, mi lehet a baja, és javítanád. Az ár-érték arány fontos, nem akarok sokat költeni, de jó munkát várok.
Sony TV szerviz szükséges
Miskolcon lakom, és a Sony tévém nem ad képet, sem hangot. Valószínűleg valami beltéri vagy kijelző probléma lehet. Keresek egy megbízható szerelőt, aki ért a Sony tévékhez, és nem kér sokat a javításért. Fontos, hogy gyorsan tudjon jönni, mert néznék egy filmet este.
Sony TV javítás, olcsón
Sziasztok, Miskolcon lakom, és a Sony tévém nem működik rendesen. Csak néha kapcsol be, és néha kikapcsol magától. Szeretném, ha megnéznéd, mi lehet a baj, és meg tudnád javítani olcsón. Fontos, hogy ne legyen túl drága a munka, mert nem akarok sokat költeni.
Sony TV-szerelő
Sony TV-szerelő akkor kell, ha a készülék működése bizonytalanná vált, a kép elsötétül, a hang megmarad, csík jelenik meg, vagy a tévé újra és újra újraindul. Miskolcon sokan először halogatják a javítást, mert attól tartanak, hogy a végén túl magas lesz a költség. Ez részben érthető. De a hiba jellege sokszor csak elsőre tűnik súlyosnak. A Sony televízió javítás néha egy jól behatárolható alkatrészcserét jelent, máskor viszont kiderül, hogy a készülék már nem menthető ésszerű áron.
Az a benyomásom, hogy ennél a márkánál a tulajdonosok gyakran ragaszkodnak a készülékhez. Nem véletlenül. Sok Sony modell képe és hangja még több év után is meggyőző. Emiatt a javítás mellett szólhat az, hogy a használati élmény továbbra is jobb, mint egy olcsó új készüléknél. De sokan hibáznak, amikor csak a márkanevet nézik, és nem a konkrét hibát, az alkatrészárat és a készülék korát.
Sony TV javítás gyakori hibái
Sony TV javítás során a leggyakoribb panaszok közé tartozik a sötét kép, a villogó háttér, a bekapcsolás utáni leállás, a hanghiba és a csíkos vagy foltos megjelenítés. Ezek mögött többféle ok állhat. Lehet gond a tápegységgel, a háttérvilágítással, az alaplappal, vagy a kijelzőhöz kapcsolódó egységgel. A felhasználó szemszögéből ezek hasonlónak látszanak, de a javítás ára és esélye nagyon eltérhet.
Volt olyan eset, amikor egy ügyfél azt írta, hogy a készülék biztosan végleg tönkrement, mert csak hang volt, kép nem. A végén háttérvilágítás hiba lett a magyarázat. Nem volt olcsó, de még bőven a vállalható tartományban maradt. Máskor meg pont fordítva történik. Kívülről apróságnak tűnik a baj, aztán a vizsgálat után derül ki, hogy a kijelző környékén van a gond, és az egész javítás már alig lenne értelmes döntés.
Ezért nem szerencsés találgatni. A Sony televízió javítás akkor indul jó irányba, ha a hibát nem név alapján, hanem tünet alapján írják le. Azt érdemes megadni, hogy van-e hang, látszik-e menü, reagál-e a távirányítóra, és történt-e korábban áramingadozás.
Sony szerelő választása
Sony szerelő választásakor nem az a fő kérdés, ki írja a legrövidebb választ, hanem az, ki tesz fel értelmes visszakérdéseket. Egy jó televízió szerelő rákérdez a pontos típusra, a képernyő méretére, a hiba idejére és arra, hogy történt-e már korábban javítás. Ez azért fontos, mert ugyanaz a tünet több különböző okból is létrejöhet.
Szerintem a túl magabiztos, látatlanban adott végleges ár inkább figyelmeztető jel. Korrektebb, ha a szakember először sávot mond, majd állapotfelmérés után pontosít. A műszerész tapasztalata itt többet ér, mint a hangzatos ígéret. Miskolcon külön előny lehet, ha a javító vállal kiszállást vagy legalább világosan megmondja, mikor kell műhelybe vinni a készüléket.
Sokan ott követnek el hibát, hogy csak a legalacsonyabb összeg alapján döntenek. A végén ebből könnyen lehet plusz kör, csúszás vagy félbehagyott munka. Jobb olyan szakembert keresni, aki leírja, mi fér bele az árba, mennyi idővel számol, és mit tart kockázatosnak. Ez józanabb hozzáállás, mint az azonnali olcsóság keresése.
Sony TV-szerelő árak
Sony TV-szerelő árak mindig attól függnek, milyen hibát kell feltárni, mekkora a készülék, és beszerezhető-e az alkatrész. A Sony TV javítás ára sokszor közepes sávból indul, de bizonyos hibáknál gyorsan feljebb megy. Nekem az a tapasztalatom, hogy egy 15.000 körüli induló vizsgálati vagy kisebb javítási összeg még nem riasztó, a 30.000 és 45.000 közötti tartomány már erősen mérlegelős, 50.000 felett pedig már tényleg számolni kell a csere lehetőségével.
| Munka típusa | Várható ár | Jellemző helyzet |
|---|---|---|
| Állapotfelmérés | 12.000 - 18.000 | Ha a hiba oka nem tiszta |
| Tápegység javítás | 18.000 - 30.000 | Nem indul vagy leáll |
| Háttérvilágítás javítás | 24.000 - 44.000 | Van hang, de sötét a kép |
| Alaplap javítás | 22.000 - 39.000 | Lefagy, újraindul |
| Hanghiba javítás | 16.000 - 27.000 | Nincs hang vagy recseg |
| Csatlakozó javítás | 14.000 - 23.000 | HDMI vagy antenna hiba |
| Szoftver helyreállítás | 15.000 - 25.000 | Rendszerindítási gond |
| Összetett hibakeresés | 20.000 - 36.000 | Több tünet egyszerre |
Ez nem fix árjegyzék, inkább reális támpont. A végösszeg attól lesz korrekt vagy túlzó, hogy a szakember mennyire átlátható. A túl olcsó ajánlat néha csak belépőszám, utána jönnek a plusz tételek. A túl magas ár pedig könnyen azt jelzi, hogy a javítást inkább nem is akarják igazán elvállalni.
Sony televízió javítás vagy csere
Sony televízió javítás akkor éri meg, ha a készülék képe még jó, a használat megfelel az igényeknek, és a hiba nem a legdrágább részt érinti. Egy néhány éves televíziónál a tápegység vagy háttérfény hibája még teljesen vállalható lehet. Egy nagyon régi modellnél vagy kijelzőt érintő problémánál már sokszor jobb megállni és újraszámolni mindent.
Itt sok tulajdonos érzelmi alapon dönt. Ez emberi. Ha megszoktad a készüléket, nem szívesen engeded el. De néha jobb kimondani, hogy a javítás már nem racionális. Máskor meg felesleges új tévét venni, mert a hiba még normális összegből kezelhető. Miskolc térségében is az a jó döntés, amikor a szerelő nem mindenáron akar javítani, hanem őszintén jelzi, hol van a határ.
A Qjob.hu oldalon ezért hasznos több ajánlatot összevetni. Nem csak az ár számít, hanem az is, hogy ki mennyire érthetően fogalmaz, mit tart valószínű hibának, és vállal-e utólagos felelősséget a munkára. Egy megbízható televízió szerelő ettől lesz igazán megnyugtató választás.
Mit írj le a hibáról
Ha gyorsabban szeretnél ajánlatot kapni, írd le röviden és pontosan, mit csinál a készülék. Bekapcsol-e, van-e hang, villan-e a kép, hány perc után jelentkezik a gond, látszik-e menü, próbáltál-e másik kábelt vagy konnektort. Ez sokkal többet segít, mint annyi, hogy rossz a tévé. A szakember ebből már el tud indulni.
Hasznos a pontos típusszám és egy rövid videó is. Ha falon van a készülék, azt is érdemes jelezni. Miskolcon a kiszállás és a javítás menete is egyszerűbb lesz, ha előre minden fontos adat rendelkezésre áll. És ez apróságnak tűnik, de tényleg időt spórol. Itt ezen a honlapon akkor kapsz jobb válaszokat, ha nem túl sokat írsz, hanem pontosan írsz.
Hasonló szakemberek
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436






