Kommunális hulladék szállítás szolgáltatásra van szükséged Miskolcon és környékén?

Szállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 18 szállító közül! Korrekt kommunális hulladék szállítás árak — 2300-4400 Ft-tól. érelje fel a legjobb specialistákat Miskolcon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Miskolcon környezetében dolgozó szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

3 szállító most online

Zsolt

Zsolt

Ingyenes kiszallas.

Balazs

Balazs

Szállítás 0-24

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a kommunális hulladék szállítás Miskolcon?

2300 - 4400 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb ablakszerelők Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szállítót!

Dusán vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz, kijelző és akkumulátorcsere akár azonnal

Szolgáltatásaink:, alcatel kijelző javítás, telefon usb csatlakozó javítás, törött kijelző telefon adatmentés, xiaomi akkumulátor csere, telefon újratelepítés

  • Kommunális hulladék szállítás

    6700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Legmélyebb hálámat fejezem ki Igor!!!! Igazán képzett szakember. Mindig hozzá kell menni, mert a gyerekek gyakran törik a telefonokat. Minőségileg, teszi a javításokat, perepoposhivki és ami a legfontosabb, gyorsan! Köszönjük a munkáját! SOHA NEM HIBÁZOTT !!!!

Üdv Tibor vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. iPhone készülékek szervize • Expressz javítások • Élettartam garancia • Időpontfoglalás iPhone szervizeinkben

Főbb szolgáltatásaink:, telefon érintőképernyő javítás, telefon hangszóró tisztítás, asztali telefon javítás, xiaomi kijelző javítás, samsung telefon üvegcsere

    5600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

A munkát a megállapodás szerint végezték el.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, betört telefon kijelző javítás, telefon törött kijelző javítás, telefon kamera lencse javítás, törött kijelző javítás, iphone 8 akkumulátor csere

Munkáim:, telefon mikrofon javítás, telefon pixelhiba javítás, Telefon takarítás, telefon pixelhiba javítás, iphone 6s akkumulátor csere

    6200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

A munkát gyorsan és szakszerűen végezték el. Minden tökéletes. Ajánlom!

Zsolt O.
Zsolt O. 4433 Nyíregyháza Online

Zsolt, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Kollégáink nem csak a kért javítást végzik el, hanem minden esetben javaslatot tesznek az esetleges felmerülő további problémák megjavítására is, amennyiben ez indokolt lenne. Így nem kell attól félni, hogy egy váratlan helyzetben beadja az unalmast készüléke.

Főbb szolgáltatásaink:, telefon alaplap javítás, telefon kijelző javítás, iphone 6 akkumulátor csere, betört telefon kijelző javítás, törött kijelző telefon adatmentés

    3900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon profi szakember, konzultált és mindent gyorsan és hatékonyan végzett.

Gyári és nem gyári alkatrészek ismert, megbízható gyártóktól. Hívjon ma. Oldalunkon folyamatosan bővülő választák várja a vásárlókat.

Amiket vállalok:, samsung akkumulátor csere, iphone 8 akkumulátor csere, telefon töltő javítás, képernyő csere, telefon képernyő javítás

    7000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagyszerű munka! Minden gyors, világos és magas színvonalú. Amellett, hogy az akkumulátor tisztítása mellett a hangszórók és a csatlakozók cseréje ajándékba. Mindenkinek ajánlom ezt a céget!

György S.
György S. 4405 Nyíregyháza Online

Tisztelt megrendelők! Főbb szolgáltatásaink:, vezetékes telefon javítás, telefon usb csatlakozó javítás, telefon javítás, telefon képernyő javítás, telefon kijelző karc javítás

Szolgáltatásaink:, iphone se akkumulátor csere, mobiltelefon javítás, törött telefon kijelző javítás, telefon töltő javítás, asztali telefon javítás

    6200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Minden nagyszerű! Mindent megvettem, amire szüksége volt, és mindenről, amire szüksége volt, azonnal gondoskodtak. Mindent hozott, amire szüksége volt! Minden megtette a megbeszélt összeget, és egy bónusz ragasztotta az üveget, amit hozott magával is!!!!

Rendelj szállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szállító kommunális hulladék szállítás közben Miskolcon

Kommunális hulladék szállítás: milyen árak vannak Miskolcon?

Miskolcon a kommunális hulladék szállítás átlagos ára 2300 - 4400 Ft. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Ablakszerelők - mi alapján válasszunk Miskolcon?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szállítót Miskolcon?

Jelenleg 18 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KOMMUNÁLIS HULLADÉK SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk szállítót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szállítót hívnod amennyiben a következőre van szükséged: kommunális hulladék szállítás.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy szállító segítségét?

Egy jó szállító a kommunális hulladék szállítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen feladatok tartoznak ide: kommunális hulladék szállítás?

A kommunális hulladék szállítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy szállítót bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.