Nemzetközi szállítás: erre van szükséged Miskolcon és környékén?

Teherszállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj teherszállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 32 teherszállító közül! Korrekt nemzetközi szállítás árak: 2200-4100 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Miskolcon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Miskolcon környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

5 teherszállító most online

Istvan

Istvan

Szállítás 0-24

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Ferenc

Ferenc

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a nemzetközi szállítás Miskolcon?

2200 - 4100 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb teherszállítók Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező teherszállítót!

László vagyok. Szervizfutár szolgáltatásunkkal az ország egész területéről küldik hozzánk ügyfeleink a javításra szánt készülékeket.

Főbb szolgáltatásaink:, telefon töltő javítás, iphone 11 akkumulátor csere, telefon érintőképernyő javítás, iphone 6 akkumulátor csere, telefon kijelző karc javítás

  • Nemzetközi szállítás

    3900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Gyorsan felvették a kapcsolatot a vállalkozóval, időpontot egyeztetett, hazajött és gyorsan, hatékonyan elvégezte a munkát, mindenkinek ajánlom!

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, betört telefon kijelző javítás, telefon törött kijelző javítás, telefon kamera lencse javítás, törött kijelző javítás, iphone 8 akkumulátor csere

Munkáim:, telefon mikrofon javítás, telefon pixelhiba javítás, Telefon takarítás, telefon pixelhiba javítás, iphone 6s akkumulátor csere

    6200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

A munkát gyorsan és szakszerűen végezték el. Minden tökéletes. Ajánlom!

Zoltán P.
Zoltán P. 4432 Nyíregyháza Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Huawei után gyártott akkumulátor csere ár: Huawei p8, p8 lite, p9 telefon akku csere ára: 6500 Ft

Szerviz szolgáltatásunk:, telefon usb csatlakozó javítás, telefon törött kijelző javítás, üvegfólia telefonra felhelyezés, telefon hangszóró tisztítás, telefon bekapcsoló gomb javítás

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Lenovo TAB 2 A10-70L érintőképernyő cseréje

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, iphone 11 akkumulátor csere, xiaomi akkumulátor csere, telefon akkumulátor csere, telefon érintőképernyő javítás, telefon akkumulátor csere

Főbb szolgáltatásaink:, telefon hangszóró javítás, iphone 6 akkumulátor csere, samsung kijelző csere, törött kijelző javítás, telefon mikrofon javítás

    4500 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Magam vezettem fel a megfelelő időben/helyen, a munkát 5 órakor végeztem el.

Tisztelt leendő Ügyfeleim! A mobilszerviz munkatársai több mint 10 év tapasztalattal rendelkeznek és folyamatos képzéseken vesznek részt, hogy minden probléma esetén naprakészek legyenek. Európai szintű kapcsolatrendszerünknek köszönhetően gyorsan és széles körben tudjuk beszerezni a szervizeléshez szükséges tartozékokat, melyek többsége azonnal elérhető rendkívüli eszköz és alkatrész készletünkből. Nem kell tehát napokat várni a javítással, amíg a szükséges alkatrész megérkezik egy másik országból, példaképp a kijelző javítás akár 1 órán belül elvégezhető, ha ragasztás szükséges a száradási időt viszont figyelembe kell venni.

Fő profilunk:, törött kijelző javítás, telefon bekapcsoló gomb javítás, telefon üvegcsere, iphone 8 plus akkumulátor csere, telefon üveg karc javítás

    4600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Minden a legjobb! Azonnal jött, és gyorsan kicserélte az akkumulátort. Köszönöm.

Nyíregyháza dolgozom, megyében is! Munkáim:, törött telefon kijelző javítás, samsung telefon üvegcsere, xiaomi kijelző javítás, telefon hangszóró tisztítás, telefon alaplap javítás

Amiket vállalok:, telefon bekapcsoló gomb javítás, telefon képernyő javítás, telefon kijelző karc javítás, beázott iphone javítás, iphone 8 akkumulátor csere

    4600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Az előadó abszolút megérdemelte a minősítést: profi, gyors, udvarias, szociábilis és stresszálló (amikor felhívtam egy másik ügyfelet, aki távol áll a digitális technológiától, aki nem ért semmit az adatszinkronizálásban és a Google-fiókokban, nagyon udvarias volt és nyugodtan elmagyarázta, általában nem a legbonyolultabb dolgokat ma).

Rendelj teherszállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy teherszállító nemzetközi szállítás közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Nemzetközi szállítás: mennyibe kerül Miskolcon?

Miskolcon a nemzetközi szállítás átlagos díja 2200 - 4100 Ft. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok megbízható véleményeket?

Miskolcon a nemzetközi szállítás szolgáltatáshoz már 42 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről elérhető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok teherszállítót Miskolcon?

Most 32 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést NEMZETKÖZI SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek teherszállítót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható teherszállítót keresned ha a következőre van szükséged: nemzetközi szállítás.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi teherszállító segítségét?

Egy jó teherszállító a nemzetközi szállítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: nemzetközi szállítás?

A nemzetközi szállítás és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy teherszállítót nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.