Teljes körű 3 fázis bekötése Nyíregyházán. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb 3 fázis bekötése Nyíregyházán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! 3 fázis bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

15 villanyszerelő most online

Zoltan

Zoltan

A környéken vagyok.

Karoly

Karoly

Ingyenes kiszállás.

Viktor

Viktor

Érdekel.

Mennyibe kerül a 3 fázis bekötése Nyíregyházán?

182000 - 341300 Ft

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Sándor V.
Sándor V. 4405 Nyíregyháza Online

A megoldások embere vagyok. Nyíregyháza ingyenes kiszállással és árajánlat készítéssel, számlával. Iskolai időm elteltével folyamatosan a szakmában dolgozom.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Beépített főzőlap bekötés: 9.000 Ft
  • Mosógép bekötése: 13000 Ft
  • Villanytűzhely bekötés, tűzhely beüzemelés árak:

Hétfőtől-péntekig 7-tól 17 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • 3 fázis bekötése

    3700 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Jó szakember, becsületes. Kisebb munkákat is elvállal.

Mór
3 éve
István D.
István D. 4246 Nyíregyháza Online

István, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Több mint 23 éves szakmai tapasztalattal,szakirányú végzettséggel, Azonnali számlázással!

Korrekt árak:

  • Mérőhely szabványosítás: 90.000 Ft-tól
  • Biztosíték tábla csere: 80.000 Ft-tól 100.000 Ft-ig
  • Garázsajtó nyitás mobil telefonról hívással: 60000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 8:00 - től ,-19:00 - ig. óra között .

    5100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.4

Megkeresésekor szinte azonnal reagál, megfizethető árát mond, jól dolgozik és segítőkész.

Jenő
3 éve
István P.
István P. 4481 Nyíregyháza Online

Üdvözlöm a profilomon. Cégünk erős- és gyengeáramú kivitelezésekkel foglalkozik. Precízen, tisztán dolgozunk, nem alkoholizálunk.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Áramkör bővítése 1 fázis esetén, kismegszakító beépítésével, meglévő biztosítéktáblában: 7.000 Ft
  • Elektromos sütő bekötése: 15000 Ft
  • Új villanyóra bekötése (elektromos mérőhely kialakítás): 79.000 Ft-tól

Üdv, István

    5700 Ft

6 vélemény / értékelés 4.0

Mindenkinek ajánlom nagyon elégedett vagyok. Pontos gyors munkát végzett, köszönöm.

Ödön
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő 3 fázis bekötése Nyíregyházán

Népszerű kérdés

3 fázis bekötése: mennyi az ára Nyíregyházán?

Nyíregyházán a 3 fázis bekötése átlagára 165900 - 311100 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok igazi véleményeket?

Nyíregyházán a 3 fázis bekötése szolgáltatáshoz már 40 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Nyíregyházán?

Most 35 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy profi villanyszerelő a 3 fázis bekötése mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Népszerű kérdés

Mire számíts, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a 3 fázis bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon sok tapasztalt specialista van, aki kész megoldani a problémát.

Olvas

Népszerű szolgáltatások Nyíregyházán