Ablakcsere utáni javítás Nyíregyházán gyorsan és hatékonyan!

Ablakszerelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj ablakcserét követő javítás szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Ablakcsere utáni javítás Nyíregyházán. Válasszon 53 elérhető szakembereink közül. Minőségi szolgáltatások és garancia. Kérjen árajánlatot most! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Nyíregyházán környezetében dolgozó szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

9 ablakcserét követő javítás most online

Roland

Roland

Sok tapasztalatom van

Ionel

Ionel

Ma is elvállalom.

József

József

Mennyibe kerül az ablakcsere utáni javítás Nyíregyházán?

3800 - 7200 Ft/óra

A legjobb ablakszerelők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező ablakcserét követő javítást!

Zoltán V.
Zoltán V. 4431 Nyíregyháza Online

Ingyenes felmérés, minőségi munka kiváló anyagokból. Kérje ajánlatunkat online! Kerülje el a kellemetlenségeket! Kollégáink eltakarítják a keletkezett bontási hulladékot. 5 év garancia.

  • Ablakcsere utáni javítás

    4100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Szakértő kiszolgálás, korrekt árak. Ha valamire szükséged van és nincs a boltban, akkor meghozatják.

A 3+3 M Ft-os lakásfelújítási program része az ablakok és ajtók cseréje is. Buda Ablak - 10 év garancia, széles választék, ingyenes tanácsadás, kiváló árak! Teljeskörű szolgáltatás.

    6200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Könnyen megtalàlható

Gábor R.
Gábor R. 4246 Nyíregyháza Online

Egy jó nyílászáró kiválasztása százezrekkel csökkentheti a fűtési/hűtési költségeit. Gyors és korrekt munka, profi szerelőcsapat. Ablakcsere rövid határidővel,...

    7200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Ablakpárkányt rendeltünk tőlük. Sajnos az egyik darab hibás volt, a védőfólia alatt. Jeleztük,de azóta sem történt semmi. Nem reagálnak e-mailben, nem veszik fel a telefont. Egyikünk számát le is tilthatták. Remélem csak valami véletlen és pár napon belül visszakapjuk a pénzünket.

A Kömmerling műanyag nyílászárók évtizedek múltával is híven szolgálja Önt és családját. Magasan képzett értékesítőink-beépítő szakembereink garancia az ügyfeleink elégedettségére.

    4500 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

A túlterheltség ellenére igyekeztek minden ügyféllel foglalkozni, a csapat pedig nagyon jó szakikból áll!

Gábor F.
Gábor F. 4405 Nyíregyháza Online

    4400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

2-3 hetes csúszàs, pontatlan érkezés, de a munkàjuk megfelelő minőségű

Rendelj ablakcserét követő javítás szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ablakszerelő ablakcsere utáni javítás közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Ablakcsere utáni javítás: mennyibe kerül Nyíregyházán?

Nyíregyházán az ablakcsere utáni javítás átlagára 3000 - 5700 Ft/óra. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Ablakszerelők - mi alapján választhatunk Nyíregyházán?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek ablakszerelőt Nyíregyházán?

Most 40 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ABLAKCSERE UTÁNI JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk ablakszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált ablakszerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: ablakcsere utáni javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a ablakszerelő?

Egy megbízható ablakszerelő pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha ablakszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!