Bitumenes zsindely javítás Nyíregyházán gyorsan és hatékonyan!

Tetőfedőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tetőfedő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 57 tetőfedő közül! Korrekt bitumenes zsindely javítás árak — 1800-3500 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Nyíregyházán környékén található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

9 tetőfedő most online

Gábor

Gábor

Ma is elvallalom.

Ernő

Ernő

György

György

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a bitumenes zsindely javítás Nyíregyházán?

1800 - 3500 Ft/nm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb tetőfedők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tetőfedőt!

Miklós J.
Miklós J. 4432 Nyíregyháza Online

Hőhídmentes szórt purhab szigetelés 10 év garanciával. Kérje árajánlatunkat! 10 év garancia. szakértői kivitelezés. 10 éves tapasztalat.

  • Bitumenes zsindely javítás

    4800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Segítőkész ,a rendelésnél és a pakolásban is . kicsit olcsóbb a konkurenciáknál .A rendelt termék 3 nap alatt legyártásra került és meg is érkezett.

Zoltán G.
Zoltán G. 4246 Nyíregyháza Online

Autóbeálló, fedett kocsibeálló építés, féltető, előtetők, filagória, pavilon készítése. Bádogos munkák kivitelezése, tető bádogozás, ereszcsatorna szerelése, javítása. Tetőmágus.

    6700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Gyors, precíz munka, szimpatikus kommunikáció, ajánlom őket!

Endre P.
Endre P. 4405 Nyíregyháza Online

Előnyök: nagy fesztáv, rövid építési idő, több hasznos terület, költséghatékony megoldás

    5700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Jó árak, csinos és kedves hölgyek a pultok mögött. Állandó vevőjük vagyok.

Csaba V.
Csaba V. 4432 Nyíregyháza Online

A ROCKWOOL kőzetgyapot tetőtéri hőszigetelő termékei növelik otthona komfortját, védelmét. Ismerje meg a ROCKWOOL termékek páratlan előnyeit. Műszaki információ. Tűzvédelem. Alkalmazási területek. A kőzetgyapot előnyei. Márkák: Multirock, Frontrock.

    5300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon jó hely

Zsolt P.
Zsolt P. 4246 Nyíregyháza Online

Hőszigetelés és tetőfelújítás egy kézből, esztétikus, strapabíró kivitelezéssel. Hívjon! Több...

    4800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Jo kis hely

Rendelj tetőfedő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tetőfedő bitumenes zsindely javítás közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Bitumenes zsindely javítás: mennyibe kerül Nyíregyházán?

Nyíregyházán a bitumenes zsindely javítás átlagos ára 1800 - 3300 Ft/nm. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Tetőfedők - mi alapján válasszunk Nyíregyházán?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek tetőfedőt Nyíregyházán?

Most 43 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BITUMENES ZSINDELY JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk tetőfedőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható tetőfedőt hívnod ha szükséged van erre: bitumenes zsindely javítás.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi tetőfedő segítségét?

Egy jó tetőfedő a bitumenes zsindely javítás mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: bitumenes zsindely javítás?

A bitumenes zsindely javítás és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy tetőfedőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.