Minőségi fal festés Nyíregyházán. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 68 szobafestő közül, 600-1100 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Nyíregyházán bérelj fel a legjobb szakembereket a fal festés! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Nyíregyházán környékén elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

10 szobafestő most online

Zoltan

Zoltan

Ingyenes kiszallas.

Tamas

Tamas

erdekel.

Richard

Richard

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a fal festés Nyíregyházán?

600 - 1100 Ft/nm

A legjobb szobafestők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Csaba B.
Csaba B. 4432 Nyíregyháza Online

Gyors precíz, megbízható munkavégzés. Feladatok amiket vállalok: Fal festés, Beltéri festés, mázolás, Parketta festés, fa lakkozás, mészkő oldalfal és padló burkolás

  • Fal festés

    2400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Zoli és Zsolt kiváló szakemberek! Pontos, gyors, precíz munkavégzés, tökéletes kivitelezés. Csak ajánlani tudom Őket!

Ferenc K.
Ferenc K. 4551 Nyíregyháza Online

Minőségi munka megfizethető áron, szobafestés, lakásfelújítás Budapesten és vonzáskörzetében. Minőségi munkát kedvező áron akár azonnali kezdéssel! Budapesten és vonzáskörzetében ingyenes felmérés és 24 órán belül árajánlat, állandó és megújuló akciókkal várom a már meglévő és leendő ügyfeleimet. Több mint 10 éve dolgozom szobafestőként. Munkámra igényes vagyok, a megbeszélt határidőket betartva. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Diszperzites fal tisztítása, mázolás, Járólap festés, kisebb munkát, lépcsőbetonozás

    2700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon profi, pontos, preciz csapat, idoben elkeszult minden, kivalo minosegben. 5* szolgaltatas igy kellene mindenkinek mukodnie.

Sándor K.
Sándor K. 4246 Nyíregyháza Online

Várom új megrendelőimet. Munkámra garanciát vállalok Amiket vállalok: Festés hengerrel, Szobafestő, Járólap festés, tisztasági mázolás, laminált parketta

    4700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Tiszta kommunikáció. Pontos, határidőre végzett munka.

Mihály L.
Mihály L. 4431 Nyíregyháza Online

Jó napot kívánok, szobafestö, vagyok. és rokon, szakmában jártas. garancia és pontos munka végzésés. Alkohol és dohányzás mentes vagyok. Köszönöm a gyors bizalmat. Kis munkákat is vállalok, akár hétvégén is. Feladatok amiket vállalok: Dekorációs falfestés, Garanciával, Fűtéscsövek festés, beton festés, gránit

    3500 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Precíz pontos munkavégzés. Megbízható korrekt csapat, akiket nyugodt szívvel ajánlok mindenkinek.

Ferenc S.
Ferenc S. 4551 Nyíregyháza Online

Több évtizedes szakmai tapasztalattal állunk minden leendő és már meglévő ügyfelünk rendelkezésére. Vállaljuk kisebb-nagyobb családi házak kültéri és beltéri festését, tapétázását, glettelését valamint szigetelését. Panellakások belső felújítását, gipszkarton álmennyezetek és válaszfalak kialakítását. Amiket vállalok: Ház festés, Ingyenes Felmérés és Árajánlat, Kőporos vakolat festés, fűrészporos tapétázás, laminált parketta

    5500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Hozzáértés, korrektség, megbízhatóság, ami manapság ritka a szakmában. Csak ajánlani tudom.

Levi Papp
2 éve

Tradicionális festő családból származom. A festést így hamar elsajátítottam, és nagyon szeretem is. Burkoló szakmát, végeztem, amit szintén szeretem csinálni. Feladatok amiket vállalok: Homlokzatfestés, Festés professzionálisan, Tisztasági festés, ablak gittelés, lambéria

    3100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Pontos, Precíz csapat.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő fal festés közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Fal festés: mennyibe kerül Nyíregyházán?

Nyíregyházán a fal festés átlagos díja 1900 - 3600 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Ezermesterek - hogyan választhatunk Nyíregyházán?

Nyíregyházán a fal festés szolgáltatáshoz már 49 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szobafestőt Nyíregyházán?

Jelenleg 38 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FAL FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk szobafestőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható szobafestőt hívnod amennyiben erre van szükséged: fal festés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi szobafestő segítségét?

Egy megbízható szobafestő a fal festés mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen munkához lehet szükséged a következőre: szobafestő?

Ha profi szobafestő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A fal festés és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.