Minőségi falon kívüli kapcsoló bekötése Nyíregyháza. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Falon kívüli kapcsoló bekötése Nyíregyházán a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Falon kívüli kapcsoló bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

12 villanyszerelő most online

Janos

Janos

Ingyenes kiszállás.

akos

akos

Érdekel.

Daniel

Daniel

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a falon kívüli kapcsoló bekötése Nyíregyházán?

1100 - 2100 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Ernő B.
Ernő B. 4246 Nyíregyháza Online

Tisztelt megrendelők! Amennyiben felkeltettem az érdeklődését keressen bizalommal telefonon, illetve üzenetben. Ha a szükség úgy hozza nem dobom el a szerszámokat 20h-kor.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Lámpa felszerelés: 5080 Ft /darab
  • Lakás átvezetékelése: 7000 Ft
  • Lámpa felszerelése: 4500 Ft-tól 7500 Ft-ig /darab

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

  • Falon kívüli kapcsoló bekötése

    5600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Bár igen elfoglalt, mégis rugalmas. Gyors és pontos.

Bence
2 éve
Zoltán N.
Zoltán N. 4405 Nyíregyháza Online

Zoltán vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Pontos, precíz munkavégzés mellett, gyors árajánlat készítéssel állok rendelkezésére számlaképes(áfás) villanyszerelőként. Végzettséggel rendelkezem, számlát minden munkámnál adok, mint ahogy 1év garanciát is az elvégzett munkára.

Korrekt árak:

  • Hálózat bővítés, ügyintézéssel 1 db - 0 Ft
  • Spot lámpa beszerelése: 1000 Ft
  • Teljesítménybővítés: 100000 Ft-tól 150000 Ft-ig /egység

Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!

    4400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Pontos, precíz, jó szakember

Elemér
3 éve
Zsolt P.
Zsolt P. 4400 Nyíregyháza Online
Üdvözlöm Önt az oldalamon, Zsolt 28 éves Nyíregyházai lakos vagyok, villanyszerelőként dolgozok, vállalok kisebb-nagyobb villanyszerelési munkákat akár hétvégén is. Megbízható szolgáltatók vagyunk!

Nívósan és megfizethető áron:

  • Elektromos hálózat felújítás: 6000 Ft-tól 8000 Ft-ig
  • Lakáselosztó bekötése: 10000 Ft-tól 30000 Ft-ig /darab
  • Elektromos hálózat felújítás: 4000 Ft /kiállás

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 20% kedvezményben részesülnek!

    3700 Ft

Zsolt P. - Falon kívüli kapcsoló bekötése Nyíregyházán - 1

5 vélemény / értékelés 4.6

Még folyamatban van a munkája.

Móric
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő falon kívüli kapcsoló bekötése Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Falon kívüli kapcsoló bekötése: mennyi az ára Nyíregyházán?

Nyíregyházán a falon kívüli kapcsoló bekötése átlagára 1100 - 2100 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Nyíregyházán?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Nyíregyházán?

Most 44 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod ha erre van szükséged: falon kívüli kapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

A jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: falon kívüli kapcsoló bekötése?

A falon kívüli kapcsoló bekötése és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.