Garázs építés Nyíregyháza szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb építőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 65 építő közül, 2100-3900 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Nyíregyházán bérelj fel a legjobb szakembereket a garázs építés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Nyíregyházán környékén elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

10 építő most online

Zoltan

Zoltan

erdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Ferenc

Ferenc

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a garázs építés Nyíregyházán?

2100 - 3900 Ft/m

A legjobb építők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Zsolt O.
Zsolt O. 4432 Nyíregyháza Online

Megbízható szaktudás megfizethető áron! A tisztelt megrendelők elvárásait figyelembe véve immár 21 éve foglalkozom különböző építőipari szak.és segédmunkák kivitelezésével.Amit kínálok a megbízhatóság mellett az a minőség és igényesség megfizethető áron.Minden elvégzett munkára garancia és határidő vállalással,igény esetén kedvezményes anyagbeszerzéssel illetve Budapesten és vonzáskörnyezetében ingyenes ár kalkulációval állok a tisztelt megrendelők szolgálatában. Amennyiben megépíttetné otthonát,változásokban gondolkodik,teret növelne vagy csupán egy kisebb munka elvégzésére keres szakembert kérem keressen bizalommal. Feladatok amiket vállalok: Prémium Hangszigetelés, Rövid határidők, Több, mint 20 éves Tapasztalat, Estrich beton a jövő alapja, Több éves tapasztalattal

  • Garázs építés

    10100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Időigényes de pontos

Imre T.
Imre T. 4481 Nyíregyháza Online

Megbízható, precíz, munkájára igényes szakember várja hívását! Lakások, családi házak, egyéb helyiségek MINŐSÉGI burkolása, Külső Szigetelés, Azbesztpala elszállítás bontás, 9 éves garanciával, Tetőfedés és Terasz Építés, Házépítés A-Z-ig

    4100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Kicsit várni kellett a csapatra , de a megbeszélt időben jöttek és a vállalat időre be is fejezték a munkát. Nagyon szépen és tisztán dolgoznak. Megérte várni!! A kommunikáció mindvégig 100% volt. Nem volt semmilyen meglepetést a végén, hogy ez meg az extra. Csak ajánlani tudom őket! Köszönöm ismét a munkát.

Zsolt S.
Zsolt S. 4246 Nyíregyháza Online

Megbízhatóság, gyorsaság, precizitás az Ön igényeire szabva. Kedvező árak, azonnali ingyenes felmérés! Grafitos hőszigetelő rendszer, Szórt Purhabos Tetőszigetelés, Több, mint 11 éves Tapasztalat, Purhabos Padlószigetelés, Tökéletes Minőség, Luxus Érzés

    7700 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Korrekt megbízható cég. Bárkinek bátran ajánlom aki alváz és üreg védelemmel foglalkozó céget keres +++++

Gábor T.
Gábor T. 4432 Nyíregyháza Online

Nálunk a precizitás alap. A tetőfedési munkákra és a határidőkre is garanciát vállalunk Garázs építése gyorsan, Falak szigetelése utólag, Több, mint 20 éves Tapasztalat, Professzionális betonozás, Magas Minőségű Hangszigetelés

    11700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Maximál figyelem és kedvesség, profi szaktudás. Csak jókat tudok mondani a szervízről, ajánlom!

György I.
György I. 4405 Nyíregyháza Online

Szuper áron, költség és időtakarékos ugyanakkor környezetbarát megoldás! Keressen minket telefonon, telephelyünkön vagy kérjen árajánlatot online! Jövőnk a fa. Szauna kiegészítők. Állandó akciók. Minőségi faanyagok. Márkák: Lindab, Thermowood, Quick Deck. Főbb szolgáltatásaink: Thermowood teraszburkolat, Utólagos Padló Hőszigetelés, Most akár 35%-ot spórolhat, Külső hőszigetelés kivitelezés, Gyors építésű házak

    11800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Volkswagen és Subaru műhely. Jól dolgoznak, jó áron. Amiért az Óbudai Autójavítóban meg akarták bontani a motort (270.000,-) az itt egy diagnosztika, lambda szonda és olajcsere volt (70.000,-). A parkolás és a megközelítés tud gond lenni a Kolosy térnél, ugye.

János M.
János M. 4246 Nyíregyháza Online

Teljes körű felújítást és karbantartást vállalunk társasházaknál, magáningatlanoknál, valamint irodáknál egyaránt. Szolgáltatásaink közé tartozik a burkolás, parkettázás, víz-, gáz-, fűtésszerelés és csatorna javítás, festés, üvegezés, gipszkartonozás, lakatos munkák, zárszerelés, asztalos munkák és villanyszerelés. Ipari alpintechnikai munkákat is elvégzünk, köztük veszélymentesítést, ereszalj festést, panelhézag és tetőszigetelést, alpintechnikai bontásokat, tisztítási munkákat. Szolgáltatásaink: Legolcsóbb hangszigetelés, Rövid határidők, Most akár 16%-ot spórolhat, Teljeskörű lakásfelújítás, Minőségi munka, korrekt ár

    11200 Ft

Egy napig állt a kocsim náluk több hibát kellett volna orvosolniuk semmit nem csináltak a kocsin estig. Szerintem megbizhatatlan flegma csapat.

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő garázs építés közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Garázs építés: milyen árak vannak Nyíregyházán?

Nyíregyházán a garázs építés átlagos ára 1800 - 3500 Ft/m. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok megbízható véleményeket?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok építőt Nyíregyházán?

Ebben a pillanatban 39 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést GARÁZS ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek építőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált építőt keresned akkor, ha erre van szükséged: garázs építés.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy építő segítségét?

Egy profi építő a garázs építés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: garázs építés?

A garázs építés és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy építőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.