Hálózati kábel bekötés Nyíregyházán területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Hálózati kábel bekötés Nyíregyházán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Hálózati kábel bekötés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

10 villanyszerelő most online

Zoltan

Zoltan

Ingyenes kiszállás.

Viktor

Viktor

Érdekel.

Viktor

Viktor

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a hálózati kábel bekötés Nyíregyházán?

500 - 900 Ft/m

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Balázs T.
Balázs T. 4431 Nyíregyháza Online

Üdv Balázs vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Megbízható, munkájára igényes villanyszerelőt keres? Megtalálta. Továbba kisebb-nagyobb javítások miatt is hívhat bizalommal.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Gyorsszervíz díj hétvégén és ünnepnapon 13.000 – 19.000 Ft/óra
  • Biztosíték tábla csere: 2000 Ft
  • Elektromos garázsajtó nyitása mobiltelefonról ingyenes alkalmazással: 37000 Ft /darab

Üdv, Balázs/Sárosd

  • Hálózati kábel bekötés

    6900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.4

Precíz, pontos.

Andor
3 éve

Tisztelt megrendelők! Fő profilom az villanyszerelés áthúzása de kisebb munkákat is végzek akár azonnali kezdéssel. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal :)

Szolgáltatások és árak:

  • Lakás komplett elektromos alapszerelése: 6.900 Ft/szerelvénytől
  • Bojler szerelés: 12000 Ft-tól 20000 Ft-ig /darab
  • Szerelvények cseréje : 1000 Ft /darab

Háztartási gépeket nem javítunk.

    6600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Ha szakember kell, hívják őt!

Balázs
3 éve
Gyula U.
Gyula U. 4246 Nyíregyháza Online

Üdv Gyula vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Lakossági villanyszerelést vállalok A- tól Z- ig. Regisztrált, ELMŰ által ajánlott szerelő vagyok , 22 éve dolgozom a szakmámban ,megbízható és gyors munkavállalás ,megfizethető áron."

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • 80 m2 új építésű családi ház villanyszerelés kivitelezése anyaggal és munkadíjjal: 1.500.000 Ft
  • Kiszállási díj: 5000 Ft /darab
  • Csillár felszerelése: 2500 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab

Telefonos segítségnyújtás nem áll módunkban!

    7100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Értesített minden munkamenetről.

Kelemen
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő hálózati kábel bekötés Nyíregyházán

Gyakori kérdés

Hálózati kábel bekötés: mennyi a munkadíj Nyíregyházán?

Nyíregyházán a hálózati kábel bekötés átlagára 600 - 1100 Ft/m. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Nyíregyházán?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Nyíregyházán?

Jelenleg 31 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned ha a következőre van szükséged: hálózati kábel bekötés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatoknál lehetnek segítségedre: villanyszerelők?

Például hálózati kábel bekötés vagy bármilyen hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Most 36-n várják, hogy segíthessenek. Csak hozd létre a feladatot és válassz közülük!