Ideiglenes mérőhely kialakítás Nyíregyházán gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Ideiglenes mérőhely kialakítás Nyíregyházán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Ideiglenes mérőhely kialakítás Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

110 villanyszerelő most online

Janos

Janos

Sok tapasztalatom van

Ionel

Ionel

Ma is elvállalom.

József

József

Mennyibe kerül a ideiglenes mérőhely kialakítás Nyíregyházán?

40600 - 76200 Ft

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Zoltán K.
Zoltán K. 4481 Nyíregyháza Online

Zoltán, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Villanyszerelési munkákat vállalok az egyszerű hibakeresési, kapcsolócserélési feladatoktól kezdve a teljes villamoshálózat felújításig, kiépítésig. A munka felmérés ingyenes!!

Villanyszerelő árak:

  • Kapcsolók és dugaljak felszerelése 1 db - 4.500 Ft
  • Kapcsoló vagy konektor csere: 2500 Ft /darab
  • érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálat: 20000 Ft-tól 30000 Ft-ig /alkalom

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

  • Ideiglenes mérőhely kialakítás

    6400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Udvarias, elfogadható ár fekvésű, jó munkát végzett.

Lőrinc
3 éve
Péter K.
Péter K. 4431 Nyíregyháza Online

Tisztelt megrendelők! Dolgoztunk már hotelekben,irodaházakban,családi házakban,lakóparkban illetve kisebb lakásokban is. Üzletek, cégek is bátran keressenek. Számlaképes vagyok.

Korrekt árak:

  • Régi meglévő koax vezetékek eltávolítása védőcsőből 1 m - 300 Ft
  • Mosógép bekötése: 8000 Ft-tól 12000 Ft-ig /darab
  • Csillár felszerelése: 5000 Ft-tól 12000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-17:00 - ig.

    4100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Máskor is őt hívnám. Hamar, ügyesen, jó áron végezte el a kért munkát. Udvarias, segítőkész volt.

György
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Vállalkozásom erős és gyengeáramu villanyszereléssel, fogyasztásmérő helyek kiépítésével, méretlen fővezetéki hálózat felújításával, gépészeti terek villanyszerelésével, villámhárító rendszerek megépítésével foglalkozik. Teljeskörű felújítást NEM vállalok.

Villanyszerelési Árlista:

  • ELMŰ dokumentáció: 22.200 Ft-tól
  • Villanytűzhely-sütő bekötése és beüzemelése: 13.000 Ft-tól
  • Szerelvényezés: 50 Ft /kiállás

Üdv, Szabolcs

    4900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.2

Amiben megállapodtunk, azt kaptam. Köszönöm.

Dávid
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő ideiglenes mérőhely kialakítás Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Ideiglenes mérőhely kialakítás: mennyi az ára Nyíregyházán?

Nyíregyházán a ideiglenes mérőhely kialakítás átlagára 53000 - 99500 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi értékeléseket?

Nyíregyházán az ideiglenes mérőhely kialakítás szolgáltatáshoz már 268 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Nyíregyházán?

Most 241 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: ideiglenes mérőhely kialakítás.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy profi villanyszerelő?

A jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik az ideiglenes mérőhely kialakítás és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon sok profi szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.