Jelzőfényes kapcsoló bekötése Nyíregyházán területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Jelzőfényes kapcsoló bekötése Nyíregyházán a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Jelzőfényes kapcsoló bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

10 villanyszerelő most online

Daniel

Daniel

Ingyenes kiszállás.

Janos

Janos

Érdekel.

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a jelzőfényes kapcsoló bekötése Nyíregyházán?

1300 - 2400 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Balázs T.
Balázs T. 4431 Nyíregyháza Online

Üdv Balázs vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Megbízható, munkájára igényes villanyszerelőt keres? Megtalálta. Továbba kisebb-nagyobb javítások miatt is hívhat bizalommal.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Gyorsszervíz díj hétvégén és ünnepnapon 13.000 – 19.000 Ft/óra
  • Biztosíték tábla csere: 2000 Ft
  • Elektromos garázsajtó nyitása mobiltelefonról ingyenes alkalmazással: 37000 Ft /darab

Üdv, Balázs/Sárosd

  • Jelzőfényes kapcsoló bekötése

    6900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.4

Precíz, pontos.

Andor
3 éve
Viktor P.
Viktor P. 4400 Nyíregyháza Online

Tisztelt Érdeklődő! Minőségi kivitelezés és rövid határidő mégis kedvező áron. Keressen bizalommal! {город} a területem. Ezen kívül eső megegyezés kérdése.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Termosztát beszerelése : 5000 Ft-tól 8000 Ft-ig
  • Horony marás,vésés: 500 Ft /㎡
  • Villanytűzhely, Főzőlap, Sütő vezeték kiépítés a biztosítéktábláig külső kábelcsatornában: 3.800 Ft/méter.

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-18:00 - ig.

    5000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.2

Teljesen elégedett voltam. Önállóan dolgozó szakember, jó kommunikációval.

Marcel
3 éve

A megoldások embere vagyok. Erősáramú villamos ipari szakember vagyok, önálló villanyszerelő, 15 éves szakmai tapasztalattal rendelkezem. Több éves szakmai tapasztalat!

Villanyszerelés árak 2022:

  • Elágazó doboz illetve szerelvénydoboz elhelyezése süllyesztve,fészekvésés nélkül szerelvénydoboz tégla és gipszkarton falhoz: 300 Ft
  • Mérőhely kialakítás, felmérés: 20000 Ft /alkalom
  • Villanyszerelés: 10000 Ft-tól 500000 Ft-ig /kiállás

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-17:00 - ig.

    3600 Ft

László C. - Jelzőfényes kapcsoló bekötése Nyíregyházán - 1
László C. - Jelzőfényes kapcsoló bekötése Nyíregyházán - 2

10 vélemény / értékelés 4.6

A legmegfelelőbb munkát adja ki a kezéből, ajánlani tudom.

Emánuel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő jelzőfényes kapcsoló bekötése Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Jelzőfényes kapcsoló bekötése: mennyi az ára Nyíregyházán?

Nyíregyházán a jelzőfényes kapcsoló bekötése átlagára 1300 - 2400 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek igazi véleményeket?

Nyíregyházán a jelzőfényes kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 59 értékelést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű specialistáról megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Nyíregyházán?

Jelenleg 43 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt megbíznod ha erre van szükséged: jelzőfényes kapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíts, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a jelzőfényes kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon sok profi szakember van, aki kész megoldani a problémát.