Kád felújítás Nyíregyháza területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Fürdőkád Felújító Szakembert könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj fürdőkád felújító szakember szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb fürdőkád felújító szakembereket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 51 fürdőkád felújító szakember közül, 9200-17300 Ft/alkalom áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Nyíregyházán bérelj fel a legjobb szakembereket a kád felújítás! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Nyíregyházán környékén elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

8 fürdőkád felújító szakember most online

Elek

Elek

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvallalom.

Csaba

Csaba

Mennyibe kerül a kád felújítás Nyíregyházán?

9200 - 17300 Ft/alkalom

A legjobb fürdőkád felújító szakemberk Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező fürdőkád felújító szakembert!

Tamás S.
Tamás S. 4400 Nyíregyháza Online

Teljes körű, fürdőszoba, lakás és ingatlan felújítás, garanciával. Valós refereciákkal. Otthona minden helységét felújíthatja most egy kivitelezővel. Kérjen ajánlatot még ma! Garanciális munka. Megbízható kivitelező. Fix határidőkkel. Állami támogatásra is. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Fürdőkád festés; Wc burkolás, Hideg - és Melegburkolás, makulatúrázás

  • Kád felújítás

    5200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Barátságos környezet. Udvarias kiszolgálás, részletes, pontos tájékoztatás. Az ismerőseimtől csak jót hallottam a cégről, ezért kerestem fel őket. Eddig nem csalódtam.

Laszlo Z
2 éve
Sándor V.
Sándor V. 4551 Nyíregyháza Online

A vízálló padlók fürdőszobába, konyhába. Vinyl, SPC és organikus padló. Melegburkolat, vízálló tulajdonsággal, magas járáskomforttal. Egyszerűen lerakható. Főbb szolgáltatásaink: Kádtöltő csaptelep szerelés; Wc felújítás, 4-5 nap - Fürdőszoba felújítás, lakás festés

    2700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Profi munka, Minőség, Pontosság, Precíz, Gyors, Megbízható. Szívesen ajánlom mindenkinek!!!

Marcell T.
Marcell T. 4405 Nyíregyháza Online

Fürdőszoba - Lakóingatlan Felújítások - Panel Fürdőszoba Felújítások -Ingyenes Felmérés- Burkolás, Vízvezeték Szerelés, Villanyszerelés, Generálkivitelezés. Szolgáltatások: Fürdőszobák Kivitelezése., Lakásfelújítás Budapest, Home Improvement Budapest. Feladatok amiket vállalok: Hidromasszázs kád javítás; Wc hátfal felújítás, Fürdő felújítás 5 napon belül, fa lakkozás

    5100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Gyors, megbizható és rugalmas szakember. Csak ajánlani tudom.

János F.
János F. 4551 Nyíregyháza Online

Fürdőszoba - Lakóingatlan Felújítások - Panel Fürdőszoba Felújítások -Ingyenes Felmérés- Fürdőszoba - Ingatlan Felújítások--- Ingyenes Helyszíni Felmérés--- Szolgáltatások: Fürdőszobák Kivitelezése., Lakásfelújítás Budapest, Home Improvement Budapest. Fő profilunk: Komplett fürdőszoba felújítás; Wc felújítás, Fürdő felújítás 5 napon belül, falfestés

    3100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Évek óta hozzájuk járok és csak jókat tudok mondani! Ajánlom mindenkinek!

Kiépítené, javíttatná, cserélné, vagy felújíttatná a fürdőszobát? Hívjon időpontért! Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezem. A legkisebb munkától a teljes kivitelezésig. 0-24 órában hívható. Garanciát vállalunk. Nyugdíjasoknak kedvezmény. Tisztaság garancia. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Fürdőszoba felújítás; Wc hátfal felújítás, Igényes fürdőszoba felújítás, makulatúra

    5200 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Hegesztés technikai szaküzlet és szerviz.

Árpád G.
Árpád G. 4432 Nyíregyháza Online

Precíz tervezés, minőségi munka kedvező áron, rövid vállalási határidővel. Ingyen felmérés. Lakások, házak, panellakások fürdőszobájának minőségi megújítása rövid időn belül. Kedvező, megfizethető ár. Rövid határidővel. Profi szakemberekkel. Szolgáltatásaink: Akril kád felújítás; Wc csempézés, Fürdőszoba Kivitelezés - 7 nap, ház festés

    2600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Gyorsak és korrektek.

Rendeld meg fürdőkád felújító szakember szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy fürdőkád felújító szakember kád felújítás közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Kád felújítás: milyen árak vannak Nyíregyházán?

Nyíregyházán a kád felújítás átlagos díja 32600 - 61200 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Fürdőkád Felújító Szakemberk - hogyan válasszunk Nyíregyházán?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Hogyan találhatok fürdőkád felújító szakembert Nyíregyházán?

Most 43 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KÁD FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Milyen jellegű munkákhoz hívhatok fürdőkád felújító szakembert?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált fürdőkád felújító szakembert hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: kád felújítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a fürdőkád felújító szakember?

Egy jó fürdőkád felújító szakember pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: kád felújítás?

A kád felújítás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy fürdőkád felújító szakembert nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.