Teljes körű konnektor szerelés Nyíregyházán. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Konnektor szerelés Nyíregyházán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Konnektor szerelés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

14 villanyszerelő most online

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Balazs

Balazs

Ma is elvállalom.

Zsolt

Zsolt

Mennyibe kerül a konnektor szerelés Nyíregyházán?

1400 - 2600 Ft

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Gábor S.
Gábor S. 4481 Nyíregyháza Online

Kedves érdeklődő! Jómagam biztonságtechnikával is foglalkozom szakképesítéssel már 21 éve (villanyszerelés), így komplex megoldásokkal tudjuk kielégíteni ügyfeleinket lakossági és ipari területeken egyaránt. Fizetés már a helyszínen bankkártyával is!

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Síncsengő beépítése: 4500 – 6500 Ft
  • Sütő-tűzhely beüzemelése: 20000 Ft /alkalom
  • Riasztó rendszer telepítés: 250000 Ft-tól 375000 Ft-ig /darab

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

  • Konnektor szerelés

    4700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.3

Ami munkát elvállalt az tökéletesen, átláthatóan megcsinálta.

Kálmán
2 éve
Zsolt M.
Zsolt M. 4431 Nyíregyháza Online
Az általam kiépített új hálózatokra 15 év teljes körű garanciát vállalok, amennyiben rendeltetés szerűen van használva és nem történik rajta utólagos módosítás. Ha a hirdetésem elnyerte a tetszését, on bizalommal.

Szolgáltatások és árak:

  • Villanytűzhely és sütő együttes beüzemelés: 15.000 Ft
  • Elektromos hálózat felújítás: 6500 Ft
  • Lakás átvezetékelése: 8500 Ft /㎡

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-17:00 - ig.

    6200 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Pontos

Dávid
3 éve
Balázs K.
Balázs K. 4433 Nyíregyháza Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Fontos az első benyomás, ezért is szeretek az ügyfeleimmel személyesen is találkozni a munka megkezdése előtt. Speciális ígényeit is megvalósítom.

Szolgáltatások / Árak:

  • Telefon elosztó kiépítése 1 db - 6.000 Ft
  • Kamera rendszer telepítése: 8000 Ft /egység
  • Konnektor cseréje: 1400 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 8.00 - 16.00 óra között .

    4200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.0

Minden egyben volt. Pontos, gyors és számlát adott.

Ágoston
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő konnektor szerelés Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Konnektor szerelés: mennyibe kerül Nyíregyházán?

Nyíregyházán a konnektor szerelés átlagára 1800 - 3300 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valódi véleményeket?

Nyíregyházán a konnektor szerelés szolgáltatáshoz már 55 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Nyíregyházán?

Jelenleg 42 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: konnektor szerelés.

Népszerű kérdés

Mikor lehet szükséged rá: villanyszerelő?

Ha egy megfelelő villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A konnektor szerelés és a hasonló feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a konnektor szerelés és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon sok tapasztalt specialista regisztrált már.