Kültéri glettelés Nyíregyházán a te elképzeléseid szerint!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb szobafestőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 68 szobafestő közül, 800-1500 Ft/m2 áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Nyíregyházán bérelj fel a legjobb szakembereket a kültéri glettelés! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Nyíregyházán közelében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

10 szobafestő most online

Daniel

Daniel

A környeken vagyok.

Viktor

Viktor

Ingyenes kiszallas.

Ernő

Ernő

erdekel.

Mennyibe kerül a kültéri glettelés Nyíregyházán?

800 - 1500 Ft/m2

A legjobb szobafestők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Sándor K.
Sándor K. 4481 Nyíregyháza Online

Jó napot kívánok, szobafestö, vagyok. és rokon, szakmában jártas. garancia és pontos munka végzésés. Alkohol és dohányzás mentes vagyok. Köszönöm a gyors bizalmat. Kis munkákat is vállalok, akár hétvégén is. Feladatok amiket vállalok: Dekorációs falfestés, Garanciával, Fűtéscsövek festés, beton festés, gránit

  • Kültéri glettelés

    4300 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Szuper munkát végeztek, az eredmény tökéletes lett! Nagyon megbízható, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Csak ajánlani tudom őket!

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Add meg a festés részleteit és azonnal megkapod a becsült árat. Magyar festők hálózata. Értékelt festők. Friss, profi megközelítés. Azonnali online... Szolgáltatásaink: Aluminium radiátor festés, Ingyenes helyszíni felmérés, Homlokzatfestés, makulatúrázás, lépcső betonozás

    3900 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Teljesen elégettek vagyunk Ricsi és csapata munkájával. Nem ígérget a vakvilágba, de amit ígért azt teljesíti. Érdemes a tervekről konzultálni vele, jó ötletekkel segíti, hogy azt tudjuk/ ják megvalósítani, amit megálmodtunk!

Tisztelt Ajánlatkérők! Vállalom ingatlanja festését, burkolását, felújítását, legyen az lakás, ház, társasház,iroda vagy ipari ingatlan. Sok éves, sok színű tapasztalattal. Fiatalos, antialkoholista csapattal. Fő tevékenységeim: festés, mázolás, tapétázás, hideg-meleg burkolás, gipszkartonozás, bontási munkák. Főbb szolgáltatásaink: Palatető festés, Beltéri festés-mázolás, Tisztasági festés, fürdőszoba festés, aljzat betonozás

    5400 Ft

Az építőipar gyászos időszakában, ami a pontosságot és szakmaiságot illeti, kiemelkedő szakember és a csapata. Ők adtak reményt, hogy egyszer mégis csak befejeződik az építkezésünk. Ricsiék mindig időben jöttek, amit megbeszéltünk az úgy készül el, ahogy azt elképzeltük. Nagyon tisztán, szépen és pontosan dolgoznak és ami manapság olyan ritka, mint a fehér holló, MEGBÍZHATÓAK! Köszönjük! Csak ajánlani tudom mindenkinek őket!

Kézzel festett, egyedi faldekoráció készítése megrendelésre! Díszítőfestés, graffiti. Díszítőfestés, egyedi festett faldekoráció tervezéstől a kivitelezésig. Falfestés. Feladatok amiket vállalok: Fűtéscső festés, Tapétázás, festés, mázolás, Szekrény festés, fa lakkozás, lépcsőbetonozás

    5000 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Profi, gyors és barátságos kivitelező, csak ajánlani tudom.

Kültéri falak vakolása és festése. Szobafestés, mázolás és tapétázás szakemberekkel. Önnek csak a színeket kell kiválasztani, mi gondoskodunk a minőségről és mennyiségről. Víz- Fűtésszerelés. Bontás. Kertrendezés. Gipszkartonozás. Burkolás. Ingyenes ajánlatkérés. Szolgáltatásaink: Meszelés, Szobafestés Korrekt Áron, Fűtéscső festés, csík makulatúrázás, zsalukő betonozás

    3200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Precíz,pontos,gyors munkát csinál a megbeszélt időn belül. Munkájára nagyon igényes.Mi teljesenmeg voltunk vele elégedve! Hamarosan hívom az ujjabb munka miatt!! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!

Üdvözlöm! Vállalom csalàdi hàzak,lakàsok ,irodák glettelését ,festését mázolàsát.Sok éves tapasztalat ,precíz tiszta munkavégzés! Ingyenes felmérés!!! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Geometrikus falfestés, Ingyenes Felmérés és Árajánlat, Régi kőporos vakolat festés, laminált parkettázás, lambéria

    3500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Megbízható, precíz szakember, aki az időközben felmerült extra kéréseimet is rugalmasan tudta kezelni és a megbeszélt időpontra megcsinált mindent. Szívből ajánlom mindenkinek.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő kültéri glettelés közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Kültéri glettelés: mennyibe kerül Nyíregyházán?

Nyíregyházán a kültéri glettelés átlagára 2900 - 5400 Ft/m2. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - mi alapján válasszunk Nyíregyházán?

Nyíregyházán a kültéri glettelés szolgáltatáshoz már 55 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű specialistáról elérhető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szobafestőt Nyíregyházán?

Ebben a pillanatban 42 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KÜLTÉRI GLETTELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szobafestőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: kültéri glettelés.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi szobafestő segítségét?

Egy jó szobafestő a kültéri glettelés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen feladathoz lehet szükséged a következőre: szobafestő?

Ha a legjobb szobafestő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A kültéri glettelés és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.