Lépcső betonozás Nyíregyháza szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Betonozót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj betonozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb betonozókat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 50 betonozó közül, 1000-1800 Ft/fm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Nyíregyházán bérelj fel a legjobb szakembereket a lépcső betonozás! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Nyíregyházán környékén elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

8 betonozó most online

Janos

Janos

Ma is elvallalom.

Tamas

Tamas

A környeken vagyok.

Viktor

Viktor

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a lépcső betonozás Nyíregyházán?

1000 - 1800 Ft/fm

A legjobb betonozók Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező betonozót!

András R.
András R. 4481 Nyíregyháza Online

Megtervezzük, egyedileg gyártjuk és beépítjük az Ön által megálmodott télikertet Amiket vállalok: Egyedi Szauna Építés, Minőségi kandalló kedvező áron, Kulcsrakész ház akár 7 hónap, Kőzetgyapot hőszigetelés, Garázs az Ön igényei szerint

  • Lépcső betonozás

    11700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Tibor nagyon segítőkész volt és jó tanácsokkal látott el minket az autóvásárlás során. Köszönjük még egyszer.

Béla A.
Béla A. 4405 Nyíregyháza Online

Minőségi tetőfedő alapanyagoggal dolgozunk, gyártói garanciával. Hívjon minket bizalommal. Vállalunk ingyenes helyszíni felmérést és azonnali árajánlat elkészítést. Minőségi munka. Feladatok amiket vállalok: Házépítés egy kézben tartva, ROCKWOOL szoba hangszigetelés, 12 év garancia, verhetetlen ár, Falszigetelés Injektálás, Ingyen felmérés és látványterv

    3500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Csak ide kell vinni a kocsit ha baj van vele

Zsolt T.
Zsolt T. 4432 Nyíregyháza Online

Tapasztalt palatető-javító csapatunk rövid határidővel, korrekt áron elvégzi a javítást. Keressen minket bizalommal, tartozzon Ön is elégedett ügyfeleink közé. Évtizedes tapasztalat. Minőségi garancia. Gyors és megbízható. Azonnali munkakezdés. Szolgáltatásaink: Akciós Terasz Elemek, Egyedi árajánlat 24 órán belül, Több, mint 22 éves Tapasztalat, Ház alap megerősítése, IsoPLAAT Belső Hőszigetelés

    6000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Lászlót egy konyhaburkolat javításával bíztam meg. Én úgy gondolom, hogy nem árul zsákbamacskát. Ahogy azt a bemutatkozásában írja is, valószínűleg nem ő adja a legolcsóbb ajánlatot, de minőségi munkát végez és alkalmazkodik a megbízó igényeihez. Ennek tükrében semmi gond nincsen az árképzéssel. Egy jó szakembert meg kell fizetni és pont. Cserébe nem kell az olcsó után egy másikat megbízni, aki kijavítja azt, amit az olcsó elrontott. Az egyezetés folyamán már számomra egyértelmű volt, hogy megtaláltam a megfelelő embert a munkára. Lényegretörően kérdezett, a kérdéseimet rendesen megválaszolta, az esetlegesen felmerülő problémákról pedig tájékoztatást adott, valamint elmondta, hogy azok felmerülése esetén hogyan tudunk továbbhaladni. Az én esetemben az egyetlen negatívum, hogy az időpontegyeztetésnek többször neki kellett futnunk. Ezt nem tartottam szerencsésnek, de az ebben az esetben elvárható kommunikáció megvolt, úgyhogy úgy gondolom, hogy ez is a helyén volt kezelve.

Árpád L.
Árpád L. 4433 Nyíregyháza Online

Szakembereink első szempontja az élhető környezet megteremtése. Kérjen ajánlatot már ma! Csak annyi megrendelést vállalunk, amennyit biztonsággal, odafigyeléssel teljesíthetünk. Fő profilunk: Garázs építés olcsón, Kerítés telepítése, Családi ház akár 410.000 Ft/nm, Purhabos Padlószigetelés, Előtető Készítés Garanciával

    8600 Ft

Szomorú hír: Kanávor Péter elhunyt. Őszinte részvétem a családnak.

Szép napot kívánok kedves megrendelő több éves szakmai tapasztalattal rendelkezünk mindig megrendelő kérésére te is tudtunk remélem teljesíteni is fogunk mi nem a szavak embere vagyunk hanem a tettekért természetesen tudunk referenciát is adni telefonszámmal is ha kell de szerintem nem az beszél hanem a munka beszél saját magáért köszönöm szépen hogy elolvasta további szép napot és várjuk szeretettel a következő megrendelőnket Főbb szolgáltatásaink: Családi ház építése, Egyedi árajánlat 24 órán belül, 10 év garancia, verhetetlen ár, Süllyedő házak javítása, Olcsón, rejtett költség nélkül

    11400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Szuper

István S.
István S. 4405 Nyíregyháza Online

Szerezze meg az építési engedélyt idén, hogy építkezése 5%-os ÁFÁ-val valósulhasson meg! Családi házak tervezése és kulcsrakész kivitelezése, teljes körű szakmai háttérrel. Fő profilunk: Trapézlemez felrakása, Azbesztpala elszállítás bontás, Most akár 13%-ot spórolhat, BACHL Hőszigetelés, Építkezés

    8800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Segítőkèszek, rugalmasak, precízek, gyorsak. Profik.

Rendeld meg betonozó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy betonozó lépcső betonozás közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Lépcső betonozás: mennyibe kerül Nyíregyházán?

Nyíregyházán a lépcső betonozás átlagos díja 900 - 1700 Ft/fm. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valós véleményeket?

Nyíregyházán a lépcső betonozás szolgáltatáshoz már 60 értékelést kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok betonozót Nyíregyházán?

Most 46 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést LÉPCSŐ BETONOZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok betonozót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált betonozót hívnod akkor, ha erre van szükséged: lépcső betonozás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó betonozó?

A jó betonozó pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: lépcső betonozás?

A lépcső betonozás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy betonozót bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.