Medence tervezés Nyíregyháza területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Medenceépítőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj medenceépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb medenceépítőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 59 medenceépítő közül, 5700-10700 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Nyíregyházán bérelj fel a legjobb szakembereket a medence tervezés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Nyíregyházán közelében található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

9 medenceépítő most online

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Attila

Attila

Ma is elvallalom.

Viktor

Viktor

Mennyibe kerül a medence tervezés Nyíregyházán?

5700 - 10700 Ft/nm

A legjobb medenceépítők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező medenceépítőt!

Ferenc B.
Ferenc B. 4433 Nyíregyháza Online

tervezés, beruházásszervezés, műszaki ellenőrzés, minden építési szakágban referenciákkal. ipari és kereskedelmi projekt referenciák, tervezés és műszaki ellenőrzés egy kézben. nemzetközi referenciák. project management. két évtizedes tapasztalat.

  • Medence tervezés

    11300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Házunk alapjának erősítését végezték nagy szakértelemmel profi csapat megbízható cég.

János M.
János M. 4246 Nyíregyháza Online

Megújult analítikus modellezés, tervalapú terheléselemzés, generaítív tervezés. Teljes megoldás komplex 3D épülettervezéshez! Szakértő csapat.

    10900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Pontos, precíz, gyors és segítőkész! Csak ajánlani tudom!

Ferenc K.
Ferenc K. 4431 Nyíregyháza Online

Megtervezzük, egyedileg gyártjuk és beépítjük az Ön által megálmodott télikertet. Egyedi megoldások. 25 év tapasztalat. Személyes tanácsadás. Típusok: Télikert, Nyárikert, Terasztető és beépítés, Kocsibeálló, Alu és műanyag nyílászáró.

    7100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Igazán kiváló építész stúdió! Nagyon könnyű velük dolgozni, nagyon rugalmasak és laikusként is gyorsan megértik hogy mit szeretnék. A végeredmény pedig az elvárásainkat is meghaladja! Nekünk a felújítás és bővítés során segítettek tervezéssel és műszaki ellenőrzéssel. Meggyőződésem, hogy pár milliót spóroltunk azzal hogy együttműködtünk Velük! Barátomék családi házát is Ők tervezték, és a kivitelezés alatt is folyamatos támogatást nyújtottak! Gratulálok, mindenkinek ajánlom!

Miklós J.
Miklós J. 4481 Nyíregyháza Online

A tervezés nálunk közös alkotótevékenység, alappillére az állandó párbeszéd ügyfeleinkkel.

    6400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon tehetséges építész, emellett szakmailag a toppon van, kreatív design ötletekkel látott el bennünket a családi házunk tervezése során, valamint nagyon ügyelt a megfelelő funkcionalitásra is. Nagyon kedves és türelmes, mindig rugalmasan és segítőkészen állt az újabb és újabb módosítási ötleteinkhez. Továbbá hatalmas segítség volt, hogy a régióban igen jó kapcsolati rendszerrel rendelkezik a többi szakági tervező és kivitelező tekintetében. Bátran ajánlom mindenki számára!

Tomi Eber
2 éve

Megbízható belsőépítész vállalat vagyunk. 20 év tapasztalat. Kedvező áron. Ingyenes tanácsadás.

    10000 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon jó épitész mindenkinek csak ajánlani tudom.

Rendeld meg medenceépítő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy medenceépítő medence tervezés közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Medence tervezés: mennyibe kerül Nyíregyházán?

Nyíregyházán a medence tervezés átlagára 7800 - 14600 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós véleményeket?

Nyíregyházán a medence tervezés szolgáltatáshoz már 59 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek medenceépítőt Nyíregyházán?

Jelenleg 45 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést MEDENCE TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek medenceépítőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható medenceépítőt keresned ha erre van szükséged: medence tervezés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a medenceépítő?

A jó medenceépítő pontos árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: medence tervezés?

A medence tervezés és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy medenceépítőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.