Mentavill kapcsoló bekötése Nyíregyházán tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Mentavill kapcsoló bekötése Nyíregyházán a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Mentavill kapcsoló bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

12 villanyszerelő most online

Zoltan

Zoltan

Érdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Gyula

Gyula

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a mentavill kapcsoló bekötése Nyíregyházán?

1000 - 1800 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt megrendelők! Fő profilom az villanyszerelés áthúzása de kisebb munkákat is végzek akár azonnali kezdéssel. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal :)

Szolgáltatások és árak:

  • Lakás komplett elektromos alapszerelése: 6.900 Ft/szerelvénytől
  • Bojler szerelés: 12000 Ft-tól 20000 Ft-ig /darab
  • Szerelvények cseréje : 1000 Ft /darab

Háztartási gépeket nem javítunk.

  • Mentavill kapcsoló bekötése

    6600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Ha szakember kell, hívják őt!

Balázs
3 éve
András C.
András C. 4400 Nyíregyháza Online
Üdvözlöm Önt az oldalamon, András 53 éves Nyíregyházai lakos vagyok, villanyszerelőként dolgozok, vállalok kisebb-nagyobb villanyszerelési munkákat akár hétvégén is. Nem ilyedek meg a korai munkakezdéstől. A megbeszélt 8h az 8:00perc nem 8:15h.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Szerelvényezés: 1200 Ft-tól 3000 Ft-ig
  • Mérőhely szabványosítás: 30000 Ft-tól 80000 Ft-ig /darab
  • Csillár felszerelése: 5.000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 18.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    7500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Precíz és tisztességes.

Kornél
3 éve
Árpád M.
Árpád M. 4405 Nyíregyháza Online

Üdvözlöm! Végzett villanyszerelők vagyunk, mindannyian több éves tapasztalattal rendelkezünk. Nyíregyháza környéki településekre is kiszállok!

  • Áramkör bővítés /3fázis/ 8000 – 10.000 Ft
  • Ajánlat és felmérés: 1 Ft
  • Panellakás átalakítás 6.800 Ft/szerelvénytől

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 16.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    4500 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon elégedettek voltunk vele. Gyors volt, pontos és precíz, mindent úgy csinált, ahogy megbeszéltük.

Dávid
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő mentavill kapcsoló bekötése Nyíregyházán

Mentavill kapcsoló bekötése: mennyi a munkadíj Nyíregyházán?

Nyíregyházán a mentavill kapcsoló bekötése átlagára 600 - 1200 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Nyíregyházán?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Nyíregyházán?

Ebben a pillanatban 45 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: mentavill kapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: mentavill kapcsoló bekötése?

A mentavill kapcsoló bekötése és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.