Mérőhely szabványosítás Nyíregyházán a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Mérőhely szabványosítás Nyíregyházán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Mérőhely szabványosítás Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

92 villanyszerelő most online

Roland

Roland

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Gabor

Gabor

Mennyibe kerül a mérőhely szabványosítás Nyíregyházán?

61500 - 115400 Ft

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Zsolt M.
Zsolt M. 4431 Nyíregyháza Online
Az általam kiépített új hálózatokra 15 év teljes körű garanciát vállalok, amennyiben rendeltetés szerűen van használva és nem történik rajta utólagos módosítás. Ha a hirdetésem elnyerte a tetszését, on bizalommal.

Szolgáltatások és árak:

  • Villanytűzhely és sütő együttes beüzemelés: 15.000 Ft
  • Elektromos hálózat felújítás: 6500 Ft
  • Lakás átvezetékelése: 8500 Ft /㎡

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-17:00 - ig.

  • Mérőhely szabványosítás

    6200 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Pontos

Dávid
3 éve

Üdvözlöm! Munkakörünkbe tartozik: szerelvények felszerelése, átvezetékelés, Elosztótábla csere, ÁVK beszerelés, plusz áramkörök kialakítása, klíma előkészítés, Tűzhely, bekötés, hiba elhárítás. Káros szenvedélyektől mentes vagyok (na jó Kávé azért legyen).

Milyen villanyszerelő árak:

  • Fi-relé beépítése 1 fázis esetén: 15.600 Ft
  • 6 modulos biztosítéktábla cseréje (6db kismegszakító + biztosítéktábla): 25.000 Ft-tól
  • Villanytűzhely bekötés: 15000 Ft /darab

Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!

    3800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.4

Még a keresés napján visszaírt. Gyorsan, hozzáértően oldotta meg a feladatot. Csak ajánlani tudom.

Dezső
3 éve
Csaba V.
Csaba V. 4433 Nyíregyháza Online

Üdv Csaba vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Erősáramú Technikus villanyszerelést vállal Nyíregyháza összes kerületében. ELMŰ-ÉMÁSZ regisztrált villanyszerelő.

Villanyszerelő árak:

  • Síncsengő beépítése: 4500 – 6500 Ft
  • Társasházi izzócsere: 500 Ft-tól 1000 Ft-ig /darab
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 3000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-19:00 - ig.

    4500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.2

Príma munka, elégedett voltam.

Bálint
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő mérőhely szabványosítás Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Mérőhely szabványosítás: mennyi az ára Nyíregyházán?

Nyíregyházán a mérőhely szabványosítás átlagára 55900 - 104900 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Nyíregyházán?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Nyíregyházán?

Most 227 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő munkával kereshető meg: mérőhely szabványosítás vagy bármilyen hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Milyen munkához lehet szükséged rá: villanyszerelő?

Ha a legjobb villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A mérőhely szabványosítás és a hasonló munkák legjobb specialistáit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a mérőhely szabványosítás és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon sok specialista van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.