Rönkház építés Nyíregyházán gyorsan és hatékonyan!

Házépítőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj házépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb házépítőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 58 házépítő közül, 3100-5900 Ft/m2 áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Nyíregyházán bérelj fel a legjobb szakembereket a rönkház építés! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Nyíregyházán környezetében dolgozó szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

9 házépítő most online

Szabolcs

Szabolcs

A környeken vagyok.

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszallas.

Andras

Andras

erdekel.

Mennyibe kerül a rönkház építés Nyíregyházán?

3100 - 5900 Ft/m2

A legjobb házépítők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező házépítőt!

Legyen szó tetőtervezésről, tető átalakításról vagy tetőtér, padlás szigeteléséről! Szolgáltatásaink: Dryvit bevonatú garázs, Minőségi, Luxus Fa Kabinos, Több, mint 32 éves Tapasztalat, Külső hőszigetelés kivitelezés, Reális áron dolgozunk

  • Rönkház építés

    5100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, pontos, és nem drága!

Gyula H.
Gyula H. 4246 Nyíregyháza Online

Teljeskörü lakásfelújítás precíz és hozzáértő szakértelemmel. Teljeskörü lakásfelújítás során igyekszünk mindent modernebbé és korszerűbbé varázsolni otthonát hívjon bizalommal Szolgáltatásaink: Tetőtér beépítés, az alapoktól, ROCKWOOL szoba hangszigetelés, Családi ház akár 380.000 Ft/nm, Beton Lépcső Készítés, Kültéri árnyékoló, teraszfedés

    4300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Jófejek és tájékozottak az ott dolgozók!

Sándor S.
Sándor S. 4551 Nyíregyháza Online

Cégeknek, Magánszemélyeknek, Önkormányzatoknak egyaránt rendelkezésre állunk. -Utak -Járdák -Kocsibejárók -Udvarok -Telephelyek -Parkolók Ingyenes Terület Felmérés Számla+Garancia+Árajánlat Modern House, Térkövezé, Szegélyezés, Támfal, Kulcsrakész ház akár 12 hónap, Modern passzív házak, Közvetlen producer

    3000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Gyors szerviz, határidőre elkészül, viszonylag magas áron. De a precizitás vagy az átadás előtti ellenőrzés nem erősségük sajnos. Miután elkészültek, mindig volt egy kis utómunka. Pl.: ferdén visszaszerelt kormány, vagy új, de hibás futóműalkatrészt építettek be... Miután végeztek, irány takarítani, mert a kocsi oldala olajfoltos marad. Az alufelnik védőkupakjai csak karcolással jöttek le náluk. Bosszantó apróságok, de kis odafigyeléssel javulhatna. Fejlődniük érdemes ezekben: figyelem, tisztaság, precizitás, ügyfélorientáció.

Növelje nappaliját, élvezze teraszát egész évben! A teraszát egész évben, használhatja, a kerti bútorait pedig soha nem kell elpakolnia. Pergola a gyártótól. Országos üzembehelyezés. Országos kiszállítás. 40 év tapasztalattal. Feladatok amiket vállalok: Szerkezet és Kulcsrakészen, Galériaépítés fából, Családi ház akár 320.000 Ft/nm, Alap Betonozás, Reális áron dolgozunk

    5400 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Udvarias jó szakemberek.

Tünde Sz
2 éve
István H.
István H. 4551 Nyíregyháza Online

Nyílászárók felújítása garanciával, gyorsan, kiváló minőségben. Faablak és műanyag ablakjavítás garanciával. Nyílászárók, fa ablakok felújítása. Gyorsan. Nyílászárok hőszigetelése. Fa ajtó javítás. Fa ablak javítás. Ablakszigetelés. Hangszigetelés Utólag, Víz- és Hőszigetelő Egyben, 5 éves garanciával, Utólagos vízszigetelés, Terasz Előtető Féláron

    10000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Szép munkát végzett a szakember, köszönöm a munkáját, hozzáértését.

István K.
István K. 4551 Nyíregyháza Online

Prémium nyílászáró beépítés, rejtett költségek nélkül. Megbízható cég. Kimagasló minőség. Időtálló nyílászáró akció Pesten és Budán. Hasonlítsd össze árainkat és válassz minket. Szolgáltatásaink: Hangszigetelés Utólag, Zsaluzat bérlés és beépítés, Építkezés kezdése 9 hét alatt, Kérje ajánlatunkat még ma, A-Z-ig mindenben segítünk.

    5400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Évek óta itt szervizeltetem és vizsgáztatom az autói. Rendes, megbízható korrekt szerviz!

Rendeld meg házépítő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy házépítő rönkház építés közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Rönkház építés: mennyibe kerül Nyíregyházán?

Nyíregyházán a rönkház építés átlagos ára 2000 - 3800 Ft/m2. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valódi véleményeket?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok házépítőt Nyíregyházán?

Most 43 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést RÖNKHÁZ ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek házépítőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható házépítőt megbíznod ha szükséged van erre: rönkház építés.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi házépítő segítségét?

Egy jó házépítő a rönkház építés mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: rönkház építés?

A rönkház építés és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy házépítőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.