Villanyszerelés vezetékek összekötése Nyíregyházán a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Villanyszerelés vezetékek összekötése Nyíregyházán a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Villanyszerelés vezetékek összekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

12 villanyszerelő most online

Attila

Attila

Érdekel.

Karoly

Karoly

Sok tapasztalatom van

Andras

Andras

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a villanyszerelés vezetékek összekötése Nyíregyházán?

4700 - 8900 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Ernő B.
Ernő B. 4246 Nyíregyháza Online

Tisztelt megrendelők! Amennyiben felkeltettem az érdeklődését keressen bizalommal telefonon, illetve üzenetben. Ha a szükség úgy hozza nem dobom el a szerszámokat 20h-kor.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Lámpa felszerelés: 5080 Ft /darab
  • Lakás átvezetékelése: 7000 Ft
  • Lámpa felszerelése: 4500 Ft-tól 7500 Ft-ig /darab

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

  • Villanyszerelés vezetékek összekötése

    5600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Bár igen elfoglalt, mégis rugalmas. Gyors és pontos.

Bence
3 éve
Péter S.
Péter S. 4405 Nyíregyháza Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Úgy gondolom, hogy nem csak a gyorsaság, hanem a tartósság is fontos a szakmámban. Ahogy a referencia képeimen is látszik, számomra fontos az igényes, minőségi munka.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Falba vésve új konnektor kialakítása : 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig
  • Lakáselosztó bekötése: 35000 Ft-tól 95000 Ft-ig /darab
  • Lámpa felszerelése: 10000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-16:00 - ig.

    5000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Gyorsan reagált a felrakott hirdetésre. Tisztaságot hagyott maga után. Pontosan és gyorsan dolgozott. csak ajánlani tudom.

Kázmér
3 éve

Tisztelt megrendelők! Fő profilom az villanyszerelés áthúzása de kisebb munkákat is végzek akár azonnali kezdéssel. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal :)

Szolgáltatások és árak:

  • Lakás komplett elektromos alapszerelése: 6.900 Ft/szerelvénytől
  • Bojler szerelés: 12000 Ft-tól 20000 Ft-ig /darab
  • Szerelvények cseréje : 1000 Ft /darab

Háztartási gépeket nem javítunk.

    6600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Ha szakember kell, hívják őt!

Balázs
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyszerelés vezetékek összekötése Nyíregyházán

Villanyszerelés vezetékek összekötése: mennyi a munkadíj Nyíregyházán?

Nyíregyházán a villanyszerelés vezetékek összekötése átlagára 4600 - 8700 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok igazi értékeléseket?

Nyíregyházán a villanyszerelés vezetékek összekötése szolgáltatáshoz már 38 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Nyíregyházán?

Most 32 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy megbízható villanyszerelő a villanyszerelés vezetékek összekötése mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a villanyszerelés vezetékek összekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. A Qjob-on rengeteg profi szakember van, aki kész megoldani a problémát.