Teljes körű villanyvezeték vésés Nyíregyházán. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Villanyvezeték vésés Nyíregyházán a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Villanyvezeték vésés Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

14 villanyszerelő most online

Janos

Janos

Érdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Ferenc

Ferenc

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a villanyvezeték vésés Nyíregyházán?

4900 - 9200 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Nyíregyházán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Balázs K.
Balázs K. 4433 Nyíregyháza Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Fontos az első benyomás, ezért is szeretek az ügyfeleimmel személyesen is találkozni a munka megkezdése előtt. Speciális ígényeit is megvalósítom.

Szolgáltatások / Árak:

  • Telefon elosztó kiépítése 1 db - 6.000 Ft
  • Kamera rendszer telepítése: 8000 Ft /egység
  • Konnektor cseréje: 1400 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 8.00 - 16.00 óra között .

  • Villanyvezeték vésés

    4200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.0

Minden egyben volt. Pontos, gyors és számlát adott.

Ágoston
3 éve
Zoltán K.
Zoltán K. 4481 Nyíregyháza Online

Zoltán, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Villanyszerelési munkákat vállalok az egyszerű hibakeresési, kapcsolócserélési feladatoktól kezdve a teljes villamoshálózat felújításig, kiépítésig. A munka felmérés ingyenes!!

Villanyszerelő árak:

  • Kapcsolók és dugaljak felszerelése 1 db - 4.500 Ft
  • Kapcsoló vagy konektor csere: 2500 Ft /darab
  • érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálat: 20000 Ft-tól 30000 Ft-ig /alkalom

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    6400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Udvarias, elfogadható ár fekvésű, jó munkát végzett.

Lőrinc
3 éve
József S.
József S. 4431 Nyíregyháza Online

József, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Több mint 7 éves szakmai tapasztalattal,szakirányú végzettséggel, Kollégáink több éves szakmai tapasztalattal rendelkeznek.

Villanyszerelés árak:

  • Nagykiterjedésű fémtárgy földelése 1000 – 1500 Ft/db
  • Áramvédő beépítése fi relé : 15000 Ft /darab
  • Vezeték csere, áthúzás: 9500 Ft /㎡

Üdv, József

    4200 Ft

József S. - Villanyvezeték vésés Nyíregyházán - 1

8 vélemény / értékelés 4.3

Precízen és gyorsan dolgozik. Köszönöm.

Benjámin
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyvezeték vésés Nyíregyházán

Gyakori kérdés

Villanyvezeték vésés: mennyi a munkadíj Nyíregyházán?

Nyíregyházán a villanyvezeték vésés átlagára 3600 - 6800 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok hiteles értékeléseket?

Nyíregyházán a villanyvezeték vésés szolgáltatáshoz már 39 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Nyíregyházán?

Most 33 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: villanyvezeték vésés.

Gyakori kérdés

Milyen esetben van szükséged rá: villanyszerelő?

Ha egy megbízható villanyszerelő segítsége kell, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A villanyvezeték vésés és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatoknál tudnak segíteni: villanyszerelők?

Például villanyvezeték vésés vagy bármilyen hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Most 30-n állnak készen arra, hogy megoldják a problémát. Csak hirdesd meg a feladatot és válassz a szakemberek közül!