Wc hátfal felújítás Nyíregyházán a te elképzeléseid szerint!

Vízszerelőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj vízszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb vízszerelőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 51 vízszerelő közül, 16900-31700 Ft/alkalom áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Nyíregyházán bérelj fel a legjobb szakembereket a wc hátfal felújítás! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Nyíregyházán közelében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

8 vízszerelő most online

Roland

Roland

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvallalom.

Gabor

Gabor

Mennyibe kerül a wc hátfal felújítás Nyíregyházán?

16900 - 31700 Ft/alkalom

A legjobb vízszerelők Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező vízszerelőt!

Lajos H.
Lajos H. 4405 Nyíregyháza Online

Kiépítené, javíttatná, cserélné, vagy felújíttatná a fürdőszobát? Hívjon időpontért! Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezem. A legkisebb munkától a teljes kivitelezésig. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Kád zománc felújítás; Wc csempézés, Fürdőszoba Kivitelezés - 7 nap, poszter tapétázás

  • Wc hátfal felújítás

    2500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Maximális szaktudás, negyed évszázados tapasztalat, vevőközpontú kollégák, kolleginák.

Zoltán B.
Zoltán B. 4400 Nyíregyháza Online

Komplett felújítások egyedi, személyre szabott megoldásokkal és Garanciával. A kis felújításoktól kezdve a teljes fürdőszobai átalakításig. Garanciális munka. Amiket vállalok: Komplett fürdőszoba felújítás; Lakótelepi wc felújítás, Teljes fürdőszoba felújítás, tapéta festés

    2400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Minőség,pontosság, szakszerűség,precíz. Csak ajánlani tudom! 😊

Jenő Á.
Jenő Á. 4431 Nyíregyháza Online

Előre megtervezett lépésekkel és ütemtervvel dolgozunk, így a határidőket betartjuk! 15 éves tapasztalattal vállaljuk fürdőszobája komplett, teljes körű felújítását. Rejtett költségek nélkül. Előre megírt ütemterv. Szakmai csapat. 10... Főbb szolgáltatásaink: Panel fürdőszoba csempézés; Lakótelepi wc felújítás, Fürdőszoba felőjítás Gyorsan, csík makulatúrázás

    3900 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Ha tudnék venni lakást újat, akkor azt csak Építő Simontól.

Tamás K.
Tamás K. 4432 Nyíregyháza Online

Régi fürdőszoba bontásától a teljesen új és egyedi megépítéséig teljeskörű... Feladatok amiket vállalok: Panel fürdőszoba felújítás; Lakótelepi wc felújítás, Fürdő felújítás 6 napon belül, mennyezet festés

    3200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Szuper.. ..10..pont.

András N.
András N. 4433 Nyíregyháza Online

Díjmentesen felmérjük a munkát és árajánlatot is adunk. Minőség-ellenőrtesi teszt is van. 15 napos határidővel vállaljuk fürdőszobák felújítását, átalakítását. Minőségi tanúsítvány. Szolgáltatásaink: Fürdőszoba kialakítása; Wc burkolás, Fürdőszoba felőjítás Gyorsan, falfestés

    5200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon kedvesek és segítőkészek.

Asaf B
2 éve
Zsolt S.
Zsolt S. 4431 Nyíregyháza Online

Régi fürdőszoba bontásától a teljesen új és egyedi megépítéséig teljeskörű felújítással Amiket vállalok: Kád zománc felújítás; Panel wc felújítás, 4-5 nap - Fürdőszoba felújítás, mintás tapétázás

    2300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Tamás egy nagyon alapos, átgondolt, pontos, precíz, szakember! Szívesen ajánlom mindenkinek!

Rendeld meg vízszerelő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy vízszerelő wc hátfal felújítás közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Wc hátfal felújítás: mennyi a munkadíj Nyíregyházán?

Nyíregyházán a wc hátfal felújítás átlagos díja 4800 - 9000 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Vízszerelők - hogyan választhatunk Nyíregyházán?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok vízszerelőt Nyíregyházán?

Ebben a pillanatban 38 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést WC HÁTFAL FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk vízszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált vízszerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: wc hátfal felújítás.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kértheted egy profi vízszerelő segítségét?

Egy jó vízszerelő a wc hátfal felújítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: wc hátfal felújítás?

A wc hátfal felújítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy vízszerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.